Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
28. máj 2008

No ja som bola v nedeľu neterke na prijímaní a tento víkend oslavuje moja mamča narodky(má ich akurát dnes 😀 ) takže zase sa bude papkať.... 😉 😉

bystricanka
28. máj 2008

dadi...zasmiala som sa na tvojom mužíčkovi...no teda vie povzbudiť 😠

bystricanka
28. máj 2008

zuzula...ja mám o 600g menej. Ale isto ťa dobehnem, bo víkendík ide. A to je čas obžerstva 😀

dada2007
28. máj 2008

bystricanka...on to myslel úprimne, ale potom si neuvedomil, že ide papať a tatko o týždeň mi bude robiť vo večerných hodinách chúťky....ale veď on ma podrží!!!! 😀

alex
28. máj 2008

Aj ja sa pridáááám, už sa idem dopredu psychicky pripraviť na to 😀

zuzula28
autor
28. máj 2008

alex, len poď medzi nás...nebudeš ľutovať 😵 😵 😵

saskarisko
28. máj 2008

Ahojte,
pre mna budu kriticke vikendy a "stopkacky" u mojich rodicov, a grilovacky, ... Inak je pravda, ze treba jest pravidelne, a menej (min. 5x denne), a bude to super.

Segrusa sa mi zapisala do nejakeho centra na cvicenie, a ma aj jedalnicek, a ma zakazane jest 3. tyzdne ovocie. A ju tam nevazia ale meraju, a zistuju obsah tuku.

Monkula - co je najucinnejsie na ritku a boky ???

baileysa
28. máj 2008

baby, ja som vcera zacala uvazovat, ze sa teda pridam, a normalne v posilke som uz bola motivovana a cvicila som ako drak 😅 takze som sa rozhodla, ze idem do toho...
a chcem dostavat vyhrazne ip, ked zhresim a poľavím 😔 a najhorsie pre mna bude nejest vecer 😔 takze poprosim vecerne sovy, nech ma tu potom strazia 😅

bystricanka
28. máj 2008

baileysa...však zaľahni o 19 hod. a jesť nebudeš 😀 😀

baileysa
28. máj 2008

bystri a dieta kto ulozi? 😀

zuzula28
autor
28. máj 2008

baileysa, ahoj, veru, mám tu otáznik pri tvojom nicku, tak preraďujem do na 100%...nezabudni sa hlásiť pravidelne kuki cez IP, o.k.? 😉
Ona je hlavný správca, ja som len pomocná sila 😉

zuzula28
autor
28. máj 2008

inak podľa mňa, keď bude najhoršie, tak môžme hádam aspoň jabĺčko alebo lieskovce alebo voľačo, veď to nebude že naozajstná diéta... 😕

zuzula28
autor
28. máj 2008

už 30 babizní, chuderka kuki, to už mohla mať aj platenú funkciu 😀

baileysa
28. máj 2008

budem sa hlasit, dnes sa chcem pomerat, ak najdem meter centimeter 😕
no uz sa na to tesim, zuzula, ty nas musis cepovat, aby sme vytrimali 😉

vilkakatka
28. máj 2008

Dobre ranko babulky 🙂

Bai, aj ja som to tak nejak ponala ... ranko som si bola zabehat a kedze uz viem, ze medzi 20 a 30-tou minutkou spalujem tuk, tak som trielila ako diva 😀
Pekne ma to tu nabudilo! 😵

baileysa
28. máj 2008

este som rozmyslala, ze kazdy tyzden davat centimetre je casto 😕 veru chuda kuki potom, co keby sme raz za mesiac? 😕 lebo z tyzdna na tyzden nie su vysledky, aby sme neboli demotivovane 😝

zuzula28
autor
28. máj 2008

bystri, my ideme na tom stretku mať guláš a všeeetko ešte okrem toho zožeriem čo uvidím...harmi ide doniesť nejaký fajný chleba z pekárne a to ja môžem, mňam 😅

zuzula28
autor
28. máj 2008

bai, aj cm aj kg, teda ak chceš, ale mali by sme všetky rovnako...tak na kg musí byť aspoň minimálny rozdiel...aspoň 100g hádam budeme mať, lebo budem veľmo smutná 😉 Šipeky-papeky hovorila, že za 7 dní je úplne zdravé a racionálne 1,2kg...tak to keby sme mali, to by bolo niečo 😲

zuzula28
autor
28. máj 2008

vilka, dobrááá...a kto ti postrážil Adelku?

baileysa
28. máj 2008

tak to keby sme mali, mnam mnam, ale to zalezi, aj ze z akej startovacej nadvahy sa zacina, vsak ano 🤐

vilkakatka
28. máj 2008

Zuzulka, manzelik ma dnes volno, tak si recnili v posteli a ja som makala 😉

Ja mam doma digi vahu, ale ukazuje len na polkila, tak verim, ze 500g pojde dolu tyzdenne 😵

elise
28. máj 2008

manžel vravel že aj on sa k nám prídá či ho bereme 😀 😕 😅

vilkakatka
28. máj 2008

Elise, berieme 🙂
Aj ja mojho trosku nahovaram ... ja mam na ranajky branflakes s mlieckom a jablckom a on chleba so smalcom a masom 😝

elise
28. máj 2008

viĺkakatka ďakujem 😉

baileysa
28. máj 2008

elise, berieme 😉

vladkaz1
28. máj 2008

Ahojte tak ja sa pridávam k vám kazdy den korculujem a uz od 5 nejem zacala som jest menej a viac krát denne tak som zvedava. 😅
No potrebujem dať dole -10kg 😝 cize dlhá cesta
Drzte palce aj ja drzim 😉

monkula
28. máj 2008

kukenzi, do hodiny po tréningu si môžeš, ba musíš dať niečo sacharidové, čiže banán, ryža, zemiaky...
Vladkaz, Thermo Ti nezabralo? 😕 😕 😕

julova
28. máj 2008

Ahojte spolubojovnicky 🙂

veru - Moni - porad co je dobre na pas, boky, zadok, stehna 🙂...ale take na doma - aspon zatial, kym je Terezka taka mala 😉...a mame dom alen brusakovy stroj 😀

kukenzi
28. máj 2008

ahojte, tabulka sa pomaly zaplna, ale zatial mam udaje od 13 bab, vratane mna. v tabulke mam zatial vysky od tychto babeniek:
1 bystricanka
2 dada2007
3 elise
4 julova
5 kukenzi
6 lennie7
7 leteku
8 maybee
9 navik
10 saskarisko
11 smary
12 vilkakatka
13 violoncielka

bystricanka
28. máj 2008

elise..tak aj mužík by sa pridal??No ale myslím si, že chlapi nemajú až takú pevnú vôľu ako my 😅 Ale v každom prípade sa k nám môže pridať.Možno bude nakoniec najúspešnejší 😉