Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
10. jún 2008

nikoho tu neni?
a zas vecer ked tu ja nebudem, vsetky sa dovalite 😀 😝 😀 😀

certica
10. jún 2008

penguin 😀 , mna zase napadlo, co maju a my ne 😀

certica
10. jún 2008

ja inac pojdem zachvilu kojit sa obavam 😨 😀

penguin1
10. jún 2008

certi, caaaaaau 😵
ale na kojenie si samoska ospravedlnena 😎 😎

susik77
10. jún 2008

ahojte baby, ja vas uznejak nestiham 😎 dnes bolo krasne, boli sme 2x s malou na dlhociznej prechadzke, z toho raz pri rybniku aj s kamaratkou a jej malym-su rovnako stari s vercou. krpci sa vysantili na deke, bolo super 🙂 tak dnes mozno zhodim, ani pit som moc nestihala, aspon som si kupila kolu light 😎
a na obed zelen. salat s mozarelou, olovrant som nestihla 😎

julova
10. jún 2008

pengi - no no no 😠 😠 ...ja som tento tyzden odolala aj napriek mrche 😠 😀 😀 😀

penguin1
10. jún 2008

julova, mas moj obdiv... 😉 ja a mrcha nejsme kamosky 😀 😀 😠 😠 😝

vesi
10. jún 2008

čautče babule 😀
moni, som rada, že kura chutilo 😀 ináč robili ste už rizoto z kuracích drobkov? mňam je to výborné, len moje deti to nevedia oceniť 😝
normálne som vyhladla kým som dočítala všetko čo ste písali 😅 idem sa napiť 😀

julova
10. jún 2008

pengi - ved prave...ani ja s nou nie som kamoska a preto minebudet "diktovat" ze sa mam cpat sladkostami 😠 😀 😀 ...ukazala som jej prostrednik a odolala som 😀 😀 😀

Moni - mnam drobkove rizoto milujeeeem...deti este nevedia co je dobre 😀 😀...posli mi v baliku, ja to ocenim 😀...no som zvedava na dnesny panelak, ci uz o Kordiakovi nieco bude, lebo ma picne...to taaaaak natahuju 😀

vesi
10. jún 2008

zuzi, že tú vec s kordiakom riadne naťahujú. ale aj chudák ujo emil bude mať doma peklo po včerajšku 😀

mňa čaká mrcha budúci tt, som zvedavá ako odolám sladkostiam 😠 ja mám pri mrche aj 2kg navyše, nafúknuté brucho... tak ešte uvidím, či dám vtedy miery...

julova
10. jún 2008

joj veru...som zvedava ci aj Bajzova nejak "prifarbi" co pocula ako Jarmilka kricala, ci sa ma obliect 😀 😀

vesi
10. jún 2008

no, to bolo dobré. ale som zvedavá ako to bude s bajzovcami, ked dal výpoved. môže aj on začať robiť na eroticke linke, bude call boy 😀

julova
10. jún 2008

inak sa mi lubi, ako Bajza zenu v tej praci podporuje a este si z nej aj utahuje 😀...ze mnaaaaau 😀 😀 😀

vesi
10. jún 2008

normálne som bola prekvapená z jeho reakcie, ked mu to povedala. a ako sa z nej rehotali v bare 😀

nina81
10. jún 2008

ahojte, no ja pozeram ci som v spravnej teme o chudnuti

dannynka
10. jún 2008

nina-aj ja som na tom podobne 😀 😀 😀

nina81
10. jún 2008

co ste mali dneska na obed a veceru?

monkula
10. jún 2008

ninka, rizoto... 😀 😀
Zuska, zajtra ráno sa odmeriam, nalačno, nech mám menej... 😀 😀 😀
Babule, tá rotaňa 😀 😀 😀 , je z plastu, alebo z kovu? A to má aj displej? Som ho nevidela na tom obrázku...

dannynka
10. jún 2008

moni-ahooj 🙂

ja dnes mala na obed masko s omackou a na zajtra si varim segedim s vela kapustou 😀 😀 😀

nina81
10. jún 2008

mnam ze segedin, ja by som si dala aj dve porcie ☹

lekno
10. jún 2008

Ahooooj Herečky s veľkým.... H! 😀 Ste sa zľakli, čo napíšem, čo 😉 Píšem až teraz, lebo až teraz mám voľno. Bola som dnes s malou na 3-ročnej prehliadke a očkovali ju. Poobede síce behala ako divá aj napriek injekcii 😀 No ale poto začalo rošambo 😒 Stále krívala a bola celý deň umrnčaná, lebo ju bolela nožička. Tak som sa od nej skoro nepohla. A zajtra ráno idem so synom k doktorovi. Práve dnes mal 11.r a kázal nám prísť na krv kôli cholesterolu a na očkovanie proti žltačke. Dúfam, že on už nebude celý deň umrnčaný, lebo to by som už fakt nezvládla... celý deň ho nosiť ako malú 😀 😉 A môj taťuldo dnes na obed spravil krúpovú babu. Mňaaam. Tak som sa nabaštila, ale ešte teraz som nafúknutá, ako balón 😠 Snáď do rána vyfučím 😉 Tak dobrú noc Bambuľky moje a keď sa bude dať, tak sa ozvem 😉 Pa pa pa Idem do hajan 😔

vesi
11. jún 2008

dobré ránko kočenky 😀

tak po včerajšom prežrani sa, som prekvapená, že nemám ani deko hore. ono bude niečo pravdy na tom, že ked si počase dáš normálne nezdravé, kalorické jedlo, tak to naštartuje metabolizmus. tak dúfam, že som naštartovala poriadne a môžeme pokračovať 😀

danielitka26
11. jún 2008

dobré ránko ...včera som už nedošla lebo do pol desiatej som sa pásla na záhrade a potom zničená vošla pod sprchu a hned som šla haji

penguin1
11. jún 2008

ahojte kocky! tak ako? vybuvkane? 😀 ja hej, len ta noc co bola... vecer som mala len zeleninovy salat a celu noc sa mi snivalo o jedeni 😀 😀 co som hladna bola 😀 😀 to zato, ze som chcela ukazat mrche, ze som silnejsia 😎 😀 😀 😀 😀 ale uz som si dala kavicku a rohlik so syrikom a zeleninooou 😝 inak, sa divim, ze mi este z usi nerastu nejake zeleninove vyhonky, bo co ja zeleniny pojem 🙄

danielitka26
11. jún 2008

pengui neboj moja niesi sama čo sa kŕmi zeleninkou a ovocím ...ani mne ešte z uší nič zelené netrčí tak to ešte asi moc nepreháňame s tou zeleninou 😀 😀 😀

danielitka26
11. jún 2008

hellou hviezdy kam klesáme ?? vari sa všetky opalujete ??

vesi
11. jún 2008

čaute, my sme už prišli z vonku. najnovšie chodíme hned ráno, lebo potom je už príliš teplo 😝

vesi
11. jún 2008

baby, dajte nejaký rýchly recept na rybu

danielitka26
11. jún 2008

na rybu ?? a čo s ňou chceš ...len potrús vegetou a štipkou mletého korenia a podus na vode ak to pre seba chceš

vesi
11. jún 2008

pre seba, ale nech to je chutné, lebo ja rybu moc nemusím 😝 asi tam šprcnem aj zeleninu 😀