Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

anmary
13. jún 2008

Nina, hlavná vec, že sme ZDRAVÉ aj DETI 😉

vesi
13. jún 2008

lekno 😀 😀 😀 už je upečený, na večeru si dám s cottage syrom a paradajkami, paprikou... dobehni, pozývam ťa na večeru 😀
no, áno, som závislá na toľkých veciach...teraz už aj na pekárni 😝 😀

lekno
13. jún 2008

Čože Dany? Tak to budeš kúsok od nás 😉

lekno
13. jún 2008

Vesi, idem požičať od svokry metlu a už aj letííím 😀

vesi
13. jún 2008

ahoj, dany 😉 juj, prepáčte, ja som vás zabudla pozdraviť, väčšinou, len reagujem na príspevok, tak si to ani neuvedomím. hlavne ked mi tu hučia deti. nikolka nebola v škôlke od včera, lebo je chorá a už mám naozaj dosť 😠 😀

vesi
13. jún 2008

O.K. lekno, čakám, večera a podáva o 17.00 😀

lekno
13. jún 2008

😀 😀 😀

danielitka26
13. jún 2008

áno idem si po manželíka ja mám od žiliny 😵

nina81
13. jún 2008

ja som rychlo pribrala a tak mam na stehne asi tie strie, doteraz som si myslela ze je to celulitida... ☹ , takze hovorite ze to je na forever

lekno
13. jún 2008

Jééé, normálne ti oči iskria 😀 To musí byť fešák 😉 Tak šťastnú cestu 🙂

danielitka26
13. jún 2008

on je taký môj bambulko dosť pribral vraj ho dobre chovám ale ja ho milujem takého aký je ..veď ani ja niesom modelka

lekno
13. jún 2008

Nina asi 😒 Dany všetky sme modelky 😝

anmary
13. jún 2008

Aj mne dnes príde "živá rotana domov" 😉 , ale nič z toho nebude ☹ ☹ , lebo prišla mrcha 😝
😀 😀 😀

lekno
13. jún 2008

Keď sa darí, tak sa darí 😀

susik77
13. jún 2008

ahojte, dnes sme cely den nakupovali, okrem velkeho salatu na obed a ranajok som nic nestihla jest 😎
skusala som si saty, este vcera som si hovorila, ze nejak prezijeme toto leto v 44, a dnes som si skus. saty a asukne 44 a total velke. 42 mi bola akurat 😵

certica
13. jún 2008

susik, supis 😉 . kolko si uz od zaciatku vlastne schudla? dobre si sa do toho zahryzla

susik77
13. jún 2008

certi:diky 🙂 v porodnici som nechala 9 kg, od aprila doteraz 7 kg, este mi zostavaju 4 kg do predtehot. vahy. Ale planujem zhodit do konca oktobra 17 kg 😎
teraz po porode mam lepsiu motivaciu ako pred tehu. nejaka som bola so sebou moc spokojna, tak sa mi chudnut nechc 😎 elo

susik77
13. jún 2008

Inak dnes v Hypernove som stretla jednu mladu herecku z jedneho serialu co bezi teraz navecer na Nove 🙂

lekno
13. jún 2008

Susik bomba! 😉

julova
13. jún 2008

caute heerecky 😀 😉

vesi
13. jún 2008

ahoj zuzi 😀

julova
13. jún 2008

jaka hadka vcera v panelaku, ze? 😀

som hladna jak mala mačka 😀...inak s mačkami-vyšivkou už finišujem 😉...
neviem co si mam dat na veceru 😝

vesi
13. jún 2008

včera bol panelák super 😀 ale najviac sa mi páčil kordiak ako machroval v posilke 😀
ja som mala na večeru celozrnný chlieb+ cottage+ veeeeeľa zeleniny a normálne som prejedená 😝
ja pomaly finišujem s vianočnou čižmou pre sašku a moja mama už dokončila dámu na koni. kuk sem
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

vesi
13. jún 2008

😠 😠 😠 je to hned prvá fotka, nechce mi ju sem dať samotnú...

lekno
13. jún 2008

Juli vitaj 😉 Ty brďo baby, že sa vám to chce 😕 Ale obdivujem vás dievčence, ste šikovnice šikovné obe 😉 Tú trpezlivosť ja nemám 😠

vesi
13. jún 2008

vdaka lekno, veru takých šikovníc je tu oveľa viac 😀 ako sa ti darí?

lekno
13. jún 2008

Ále, už som písala, že som sa ráno merala a zdá sa mi, že mám v páse viac. A na váhe tiež žiadny úbytok od pondelka. Tak neviem, čo sa deje. Mrcha mi skončila v stredu, tak ozaj neviem 🙄

julova
13. jún 2008

Moni - nenormalne mas tie vysivky...aj mamina 🙂...kam sa ja este hrabem 😀...ale kedze som starsia, tak Ta snad dobehnem - bo budem skor na dochodku ako ty 😝 😀 😀 😀

Lekno - vdaka 🙂....to je droga...ked Ta to chyti, uz Ti to neda...len ja musim mat rozrobene asi 3-4 vysivky...ked mi z jednej zacina hrabat, tak prejdem na druhu atd 😀

vesi
13. jún 2008

zuzi, dakujem, ale čo bojíš, dobehneš, ked potiahneš dalšiu materskú 😀 ha, že staršia, ten rozdiel je zanedbateľný 😉 zuzka, tento systém vyšívania už využívam aj ja 😀