Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
15. jún 2008

😀 rozkosnaaa 😀..a aj Nikolke budes robit? ci ona uz ma?

vesi
15. jún 2008

budem aj nikolke robiť, len ešte neviem ktorú a medzitým sa dám na ten zeleninový veniec 🙂 a ešte som chcela aj pre mňa a MM lebo ich je toľko, že som nevedela vybrať, ale to asi až na další rok, teraz chcem stihnúť aspoň pre obidve deti 😀

idem ja, MM dnes varí, tak idem poobšívať tú čižmu, potom dám fotku a potom sa vrhnrm na tú bordovú, materiál na ten veniec si objednám až po výplate 😝 mužovej výplate 😀

julova
15. jún 2008

😀 😀...ja som na Ježiša vyhrabala všetky odtiene...ale treba ich len 6 čierne, šede, biela...tak ešteže tak 😀...tak pekny dnik zatial - idem aj ja do niecoho pichnut 😉

certica
15. jún 2008

no co kuratenka? 😀 som vcera tu marlenku zrala, teda nie vela, ale beda mi 🤐 😀

nina81
15. jún 2008

ahojte, je tu niekto?

vesi
15. jún 2008

čerti, klud, ja nezvládam mrchu, práve sa mi robí cesto na kroasanty 😅

vesi
15. jún 2008

čerti, nová fotka? pekná, malý je riadny macko, gratulujem k 2 mesiacom 🙂

certica
15. jún 2008

vesi, no co ti budem vypravat, ma 7 kg - nechapem, nerozumiem. nic s nim nerobim, len kojim 😅 a dakujeme

vesi
15. jún 2008

😀 😀 😀 čerti, aj moje baby boli a to mali priemernú váhu pri narodení 3,5kg, ked začali behať, tak sa to stratilo 😀

certica
15. jún 2008

ninka, ako to zvladas a ovladas (sa)?
vesi, ved aj martin mal 3650g, takze za dva mesiace pomaly 3,5kg. viki priberal mesacne kilo a aj to bolo dost

certica
15. jún 2008

ja som inac modelka, pri jeho stehnach 😀

julova
15. jún 2008

pekna foto, Peti 🙂

ze 7 kg 😕 😀 ...to mala Terezka v 5 mesiacoch 😀

julova
15. jún 2008

dnes som mala na obed aj polievku aj druhe 🤐 ...ryzovy nakyp s ceresnami od maminy 🤐 😀

julova
15. jún 2008

aby ste si nemysleli, ze som taka vytrvala a nepriznam sa 😀 😀 😉

julova
15. jún 2008

http://n-joy.cz/#/video/tatove-chipsy/pebjetyqp...

ked MM chrume chipsy, tak je to taaaaakto ohromne smiesne 😀 😀

julova
15. jún 2008

neee ze by som nahanala prispevky 😀...Petu asi tak skoro aj tak nedobehnem 🤐 😀 ..haloooo - ziadny trest? tak nic...tak my sa ideme rehlit dalej 😀 😉

certica
15. jún 2008

rehlit mozes zuzi, povodne som citala, ze idete zehlit dalej 😀 ... lebo to by si mohla aj mne potom
a ryzovy nakym som nejedla asi 200 rokov, ale skor by som si dala zemlovku. no idem uz aj ja

lekno
15. jún 2008

Čaves Hviezdy 😉 Čerti má nové foto 🙂 Malý je podarený 🙂 Že 7 kíl, bisťu 😅 To tá moja žubrienka má teraz v troch rokoch 12,5 kg 😀 Baby, len hrešíme (myslím jedlom 😀 ) a sankcie žiadne 😠 Som zvedavá na zajtrajšie miery. Teda na moje 🙄 Juli, malá je riadna hrkálka 😉 Zlatá 😲 A zakladateľky tejto témy tu nechodia? 😨

vesi
15. jún 2008

čaute baby 😀
juli, malá je na zjedenie 😀
čerti, fífa, tak to si riadne stará 😀
takže baby, všetkým čo zhrešili (vrátane mňa) udeľujem trest na zajtra: prísne dodržať vylúčenie sladkostí, obedík dietny músko + minimum zemiakov či ryže+ veľa zeleniny, piť zelený čaj na prečistenie, a hlavne 2 krát za deň seriu brušákov, počet nedám, každý maximum čo vládze... čo vy na to? môže byť? 😒

vesi
15. jún 2008

ešte ma napadlo, nebolo by lepšie dávať miery v piatok? cez víkend zhrešíme asi každá, bolo by neľudské niečo si nedať 😅 aspoň pre mňa 😝

vesi
15. jún 2008

tak kde sa všetky flákate, už som ako danielitka, píšem sama so sebou...ahoj dani 😀 😀

sticker
15. jún 2008

Ahojte. Po dlhšom čase sa hlásim 😅 . Vesi ja ten trest beriem všetkými desiatimi. Aj väčší si zaslúžim ☹ 😠 . Týždeň som nemala net a len som žrala. Moja vôla je v kýbli 😠 ☹

vesi
15. jún 2008

stiki, tak vitaj v klube, ja som žrala cez víkend 😝

sticker
15. jún 2008

No ale ja sa až hanbím zmerať a odvážiť ☹ Vo štvrtok alebo v piatok mám dostať "návštevu" a tak si vieš predstaviť ako sa cítim ☹

vesi
15. jún 2008

ja som to dostala dnes a už 3 dni predtým mi bolo nanič, presne viem ako sa cítiš 😝 , ale po menzese, to bude hned O.K. ja sa teraz nemeriam, už som informovala julovu, že tento tt nedodám miery 🙂

certica
15. jún 2008

sak aj ja kramujem 2 dni uz 😝

vesi
15. jún 2008

budeme to mať všetky naraz? 😕 😀

certica
15. jún 2008

no, ja to mam akosi kazdu chvilu 😀

danielitka26
15. jún 2008

ajojteeee 😉

sticker
15. jún 2008

Ahoj danielka. Ako sa Ti darí? Mne sa vôbec, ale vôbec nedarí ☹ To sa mi ešte nestalo. Ale asi je to tým, že moc myslím na to, že mám chudnúť 😒