Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
17. jún 2008

navik čo keby sa ti podarilo byť tu celý deň ??? 😅 😅 😅

elise
17. jún 2008

dobré ránko ja ešte preklikávam neaké témy🙂raňajky mám len kávu viac som nestihla 😒

elise
17. jún 2008

ale káva je bez cukru 😎

danielitka26
17. jún 2008

elise ja som ešte nič nemala ale pojdem si dať uvidím čo .,...dnes idem tak pobiednejšie po tom včerajšku ale nikde nieje napísané že si nedám aj niečo mňam veď dnes mám hádam povolené ked mám sviatok 🤐

danielitka26
17. jún 2008

a inak skoro som vás nenašla klikla som už automaticky ako obyčajne a vás nikde ...zase je to poprehadzované 😕

elise
17. jún 2008

danielitka aj ja som si všimla to poprehadzované klikám a otvárajú sa mi iné sekcie 😕

danielitka26
17. jún 2008

ja chcem melóóóón ...som dostala strašnú chuť ...asi naklušem do obchodu kúpim si a dnes ho zluftujem celý namiesto torty 😀 😀 😀

elise
17. jún 2008

ja robím melon tak že prikúpim ovocie - broskyne kivi jahody....vydlabem dužinu nakrájam všetko na malé kusky a premiešam vložím do vydlabanej dužiny pokvapkám citronovou šťavoua a žerie sa to samé🙂 😝 😀 😀 😀 😀

navik
17. jún 2008

Dani polepsim sa 😀 😀
ja uuz mam ranajky za sebou a aj kavicku som uz dopila 🙂 ale s jednou lyzickou cukru 😅 😀

navik
17. jún 2008

mna dnes cakaju jahodky v xladnicke 🙂 a podla mnozstva to vidim ze dnes bude jahodovy den 😀

danielitka26
17. jún 2008

nie elise aj ja také jedávam ale dnes bude torta melón 😀 😀 😀 😀 som sa rozhodla

lekno
17. jún 2008

Dani Všetko naj naj najlepšieeeeeeeeeeeeeee 😲 😉 😀

danielitka26
17. jún 2008

leknúšik dakujeeeem ...som mala ísť v nedelu do hričova a neboli sme ☹

lekno
17. jún 2008

Do Hričova??? 😅 Tak ty máš mužíčka z Hričova? Beťárka! 😀

navik
17. jún 2008

nieco mi uslo...pirpajam sa tiez Dani vsetko naaaaaaaj 🙂

Dani co oslavujes?

danielitka26
17. jún 2008

nie z lietavy ale do hričova na futbal ...švagrovci aj ten moj sú futbalisti a tak sme mali ísť povzbudzovať

danielitka26
17. jún 2008

navik zlatko ADOLF sa nevolám tak asi narodkyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
17. jún 2008

a dakujeem

lekno
17. jún 2008

Aha! 😀 A zmeň to číslo vedľa mena 😝 😀 Ale nie 😉
Navik čaf! Haf! 😀

navik
17. jún 2008

jeminy boze ja som nejaka pribrzdena 😀 😀 😀 😀

navik
17. jún 2008

a Dani nech sa ti splni vsetko to po com tvoje srdce tuzi 😵

Lekno caves 😀 😀

danielitka26
17. jún 2008

leknúšik nie nie nie 😀 😀 😀

navik 😀

nathalie111
17. jún 2008

mne sa nedari chudnut... ☹ ☹ zacinam dnes odznova...

lekno
17. jún 2008

No, už som tu! Musím behať hore-dole kontrolovať tú moju Dorotu, lebo včera si strčila cukrík do nosa 😠

lekno
17. jún 2008

Akože nie, to tu budem medzi vami jediná stará korytnačka??? 😀

danielitka26
17. jún 2008

jaká stará ved občianka nepustí môžem mať pri mene aj 17 napísané ked mám o pár viac 😝

lekno
17. jún 2008

Natali, hlavu hore-kilá dole! Tak! 😀 A neboj sa, ja som včera večer zožrala zmrzlinu! 😠 Som dlho nepiekla, tak mám absťáky 😝 A HLAVNE!!! Ja nezačínam odznova, ja pokračujem! Lebo ináč by ma to hrozne demotivovalo, keby som mala pri každom zlyhaní začínať odznova 😖 Tak šup šup na to 😀

navik
17. jún 2008

stara korytnacka 😀 😀

lekno
17. jún 2008

Jasné Dani, nezáleží na tom koľko máme rokov, ale na koľko sa cítime! Néééé 😀

elise
17. jún 2008

danielitka všetko najlepšie k narodeninkááááááám 😵 😵 😵 😵