Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
18. jún 2008

215g s obalom alebo bez? 😀 ja som vcera tiez zjedla polku cokiny o.i. 🙄

danielitka26
18. jún 2008

a čo ja viem či to je zo škatulou alebo bez nej ...taká veľká okolo 80sk stojí ... 😠 😠 😠 😠 18 bonbónov v nej bolo ...už len bolo a mne je zle 😖

pimpa
18. jún 2008

ahojte zienky, vidim ze zabacate uz do inej temy 🙂 🙂
potrebujem trochu povzbudenia k dalsiemu nastartovaniu 😔
chystam sa na korculky, no nechce sa mi...preco to zhadzovanie nejde same od seba ako v tych reklamach na pililky???

pimpa
18. jún 2008

myslela so pilulky

danielitka26
18. jún 2008

pimpuska tu to tento týždeň nejde akosi viacerým z nás ☹ ale ja dúfam že sa to zase rozbehne

pimpa
18. jún 2008

Dik za povzbudenie, ze nie som sama, co sa trapim 😎
Inak ta tvoja coko...to je priam neuveritelne 😝 krot sa 😀 😀
ja uz nebudem dnes nic jest, len ak nejaky jogurt a sup na korculky.
Ak vam mozem poradit, skuste si dat miesto vecere pol litra caju, mierne osladeneho, celkom to zaprace zaludok a nemate pocit hladovcania. Su aj take caje co robia pocit plnosti. Mne to dost pomaha, davam si roibos alebo zeleny s prichutou. Vzdy do pivneho pollitraka. 😲

sticker
18. jún 2008

DAni - Ty si teda číslo 😀 😀 😀 😀 Vyholiť v spánku! Tak to by ma nenapadlo 😀 .
A čo to píšeš, že sa Ti nedarí? Tipujem, že v pondelok sa budem zase hanbiť, keď uvidím Tvoje červené čísla v tabuľke 😀 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

sticky ja tam budem mať hrubé čierne že som pribrala 😠 😠 😠

danielitka26
18. jún 2008

ale kto chce kam pomôžme mu tam ..že

certica
18. jún 2008

vesi, snad sa uz presunieme z antolskej sem 😀
dani, ja citam, ze budes mat hrube črevo... 😀

sticker
18. jún 2008

No ja mám po včerajších dokopy 70 brušákoch normálne svalovice 😕 . To som naozaj nečakala. Takže budem pekne každý deň. Len neviem, či mi to pôjde, keď ma mm s Jankou nenaštvú. Lebo to ma tak super naštartovalo 😅 😝 😀

danielitka26
18. jún 2008

peťka a že kto tu nevie čítať 😀 😀 😀 😀 😀

ja robím bežne takých 200 sklápačiek ale polovičných a nejakých 80 na šikmé brušné svaly..potom sa povrtím na rotane občas aj na rotanovi 😀 😀 😀 😀 a dlho som už nebola behať 😝

danielitka26
18. jún 2008

no a ešte skáčem cez švihadlo

certica
18. jún 2008

dani, tak to uz musis mat slusnu kondicku (nie ze precitas ine 😀 ). kolko uz takto makas?

danielitka26
18. jún 2008

od druhého júna ..a vyžieram od nedele a neviem sa akosi zastaviť ani si povedať dosť ...pol kila mám hore ale na cenťákoch našťastie nič ,...už by som sa mohla zobudiť a prestať ...och ako som si vravela že dnes už idem žiť len na ovocí aj som sa držala do jednej poobede a potom bum bonboniéra padla za obeť

sticker
18. jún 2008

Dani, vieš čo mne zaberalo na pás? Stoj rozkročmo a nakláňanie sa do strán aj s rukami. Poctivo som to cvičila každý deň a pomohlo. Len to bolo ešte u našich a tam som moc roboty nemala 😝 . teraz som večer rada, keď obe uložím, že nevládzem nič robiť. A dnes mi oči padajú už teraz. To tá "návšteva" jedna 😠 .

sticker
18. jún 2008

Ale Dani, veď hlavné, že nejdeš hore na cm 😉 . Čo tam po pol kile, to na oblečení nie je vidno. Ale tie mínusové cm už vidno je 😉

danielitka26
18. jún 2008

tie je poriadne ...vraj ma je polovica som počula ...až tak dobré to ešte nieje ale už aj ja to vidím na sebe že sa čosi udialo ..a to nakláňanie nechápem asi si sedím na kábli

vesi
18. jún 2008

certi, napadlo ma to isté, ale musela som skončiť 😀
ja som sa radšej nemerala 😝

certica
18. jún 2008

dani, uklananie - do bokov akoze...
vesi, ved aj ja som si odskocila nakojit 😀

vesi
18. jún 2008

ja nakrmiť 😀

prvapomoc
18. jún 2008

ahojte,tak ja sa hlasim po dlhom čase,všetcia sme chorí takže ani nemusím držať dietu lebo mi vôbec nechutí.zatial som zhodila 2,5kg tak dufam že sa mi ešte niečo podarí.prajem vela zdaru 😉

vesi
18. jún 2008

deti 😀 nie seba 😀

vesi
18. jún 2008

prvá pomoc, tak prajem skoré vyzdravenie a kilečká nech ostanú preč 😉

danielitka26
18. jún 2008

vesi ja som došla z obchodu ...brata zase idem vykŕmiť hranolkami zo syrom a ja sa budem na neho pozerať ako mu chutí

vesi
18. jún 2008

ježiš, daniiiii, ja už týždeň odolávam hranolkám, kričia na mňa z mrazáku, mám na ne strašnú chuť a ty teraz dráždiš!!! 😠 😠 neser tigra!!! 😀 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

lebo naserem celú zoo a to nedopadne dobre?? či ako si to myslela?? 😀 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

tak nejako 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

ja som chcela ešte večeriať ale po tej bonboniére som to vzdala a prežijem aj bez večere veď cukru mám v tele dosť 😝

vesi
18. jún 2008

dani, ja som zobla z perníka čo som piekla, takže som si večeru zakázala, asi si uvarím zelený čaj a budem si nahovárať, že mi chutí 😝