Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
20. jún 2008

vesi, veď vieš, kde so mvyrastala ,tak mi to nemusíš hovoriť... 😀 😀

vesi
20. jún 2008

ináč, niekedy ma dostanú do kolien aj východniari 😀 , ale aj bratislavčania vedia zaperliť 😀

monkula
20. jún 2008

myslíš, vychodniarske dva-dve ,to je jedno?
To si ešte nepočula skloňovať Záhorákov, oni chodia do Bille, kupujú Here a cez víkendy sa napchávajú pečeeenkami... 😀

julova
20. jún 2008

Moni - boli sme ja moja mamina a moji 2 bratia 🙂...a o mesiac mam 32 😝 😀

monkula
20. jún 2008

jeej, aj ja mám narodky v júli, ktorého?
A ocina ste nechali samého? 😉

vesi
20. jún 2008

moni, tak nejako a ešte budem ísť, tak to ma kedysi vytáčalo do vývrtky 😀

monkula
20. jún 2008

a padá dážď... a jasné, budem ísť... 😀

julova
20. jún 2008

Moni - ocino s nami uz nebol...nasi su rozvedeni - este sme boli decka 😉....a ja som 23. jula 😀

vesi
20. jún 2008

mala som spolužiaka ktorý rád používal budem ísť a ked som prekrútila očami, že ako to skloňuje, tak nechápavo na mňa pozrel, že a ako sa to dá ináč povedať... 😝 😀

penguin1
20. jún 2008

a co takto "idem vonku"... 😀 😀 😀 😀

vesi
20. jún 2008

a ešte idem do baby 😀

vesi
21. jún 2008

čaute, baby kde trčíte, nechali ste nás prepadnúť až na druhú stranu 😝 😀

certica
21. jún 2008

hodujeme 😀 ale nie, rozmyslam od rana, co budem dnes varit a na nic som neprisla 😲

vesi
21. jún 2008

že hodujeme... 😀 😀 ja mám od včera čínu, tak nevarím 😀

penguin1
21. jún 2008

caute zeny!
ani ja neviem, co budem varit... 😝 ale viem, ze na ranajky som zozrala dva rohliky 😠 tak mi chutili... s maslom, salamou a zeleninkou... 😎 ale teraz budem len pit a na obed asi nieco lahke a male... 😀

lekno
21. jún 2008

Nazdar devušky 😉 Ani ja nevarím, jdeme na birmovku, takže obed máme tam a zajtra sú ešte "poprávky" čiže guláš 😝 😅 No nechcem vidieť tú váhu v pondelok 😠

lekno
21. jún 2008

A tie rozmeeeeeeeeeeeeeeeeeeery 😎

penguin1
21. jún 2008

nooo, tie rozmeryyyy... dnes som tasila stare teplaky, do kelu, som akoby natiahnuta v elastakoch... 😀 😀 😀 esteze som sama doma... 😝 😀 😀

vesi
21. jún 2008

tak mne pred chvíľou ama povedala, že bráško chystá poobede grilovačku, kuracie mäsko, takže si dám bez chleba so zeleninkou 😀

penguin1
21. jún 2008

a ja som sa prave dozvedela, ze ideme robit na obed karfiol, varene zemiaky a salaaaaaaaaat 😵
ejha, ale take grilovane masko zjedene vonku na teraske by som si dala... 😀 😀

penguin1
21. jún 2008

uz ste vonku? 😝

penguin1
21. jún 2008

tak idem aj ja....... 😝 😎 😎 nech sa mi tie speky pripecu, a neputaju tolku pozornost,,,

nina81
21. jún 2008

ahojte bambulky, poradte mi co jete na veceru, ja uz vacsinou chlieb so syrom a zeleninu, ale z toho som uz o 2 hodiny zase hladna

m311293
21. jún 2008

vesi, východňári požávají běžně spojení budem ísť

penguin1
21. jún 2008

caute,
nina, ja dnes robim americke zemiaky a zeleninovy salat... 😵

penguin1
21. jún 2008

a bezne mavam obed neskor, okolo 13-14 hod, 😉 a na veceru mavam bud "pozostatky" z obeda 😝 , alebo jogurty, acidka, kyslu smotanu posypanu solou s chlebom, zeleninu, ovocie, 😎 alebo co najdem v chladnicke.... 😀 😀 😀

certica
21. jún 2008

zbite ma, ale robila som tortu na studeno, bolo treba spotrebovat domaci tvaroh a maliny, tak som pred chvilou vramci ochutnavky zjedla dva kusky 😨 😀

certica
21. jún 2008

a cvicit sa mi v tomto horku nechce, sa potim uz len pri kojeni 😝

vesi
21. jún 2008

čaute, tak sme späť z grilovačky, aj sme sa vykúpali v bazéne a som totálne KO 😝

m311... ja viem , mám tam rodinu, môj muž aj mama sú východniari, aj moja naj kamoška a ja som tam chodila na strednú, takže viem ako to tam je, ale niektoré výrazy ma dostanú vždy a znova, môj muž žije už 10 rokov na západnom slovensku a teraz to príde už aj jemu smiešne 😉 😀

penguin1
21. jún 2008

certi, nezabijeme, jaaaak by si naaam chyyyybala 😎 😀 😀 😝
ja pojdem o chvilu von, ze na pivo, som zvedava, kolko chipsov sa bude tuzobne na mna pozerat... 😀 😀 😀