Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

navik
22. jún 2008

jeeej kde sme to az na druhej strane ....a sup pekne na prvu stranu 😝 😀

Pekny dnik prajem 😉

sticker
22. jún 2008

Ahojte 😉 Navik, ako sa Ti darí? Sa mi zdá, že nám dvom sa moc nedarilo zo začiatku 😅 😉

certica
22. jún 2008

caafte, ja som dnes na obed mala melon 😀 , ale ja posledne dni celkovo tak chaoticky jem a mam dojem, ze som pribrala, aspon teda opticky v zrkadle. tak dufam, ze len zle vidim 😀

vesi
22. jún 2008

čaute, ja som mala k obedu hranolky 🤐 , tak teraz až do večera budem na melone 😀

certica
22. jún 2008

tak ze by som si dala ja hranolky? 😀 ... tie nastastie nemusim

vesi
22. jún 2008

ja tiež veľmi nie, ale dnes sme jedli čo dom dá 😀

certica
22. jún 2008

no, ja som mala "fornetacke" syr. pagaciky a tie celozrnne tycky doobeda 😅 , na tom po porode dost ficim 😨

julova
22. jún 2008

tak ja som mala granatir na obed so salatom...ale pred a po...no hanba mi...na ranajky horalka 🤐 ...no hnila som bola si co len chleba namazat 🙄 ...no a poobede mi mama doniesla - ze piekla som ribezlovy kolac...tak neviem ci aj pre MM doniesla (4 kusky), ale zozrala som vsetky 🤐 😀 ...no co - nema byt dnes v praci 🤐 😀

penguin1
22. jún 2008

caute baby!
tak ja som vcera nemohla odolat tym chipsovym prosbam typu" nenechavaj nas tu sameee", tak som si dala 🙄 😀 a dnes na ranajky som mala chlieb so salamou a zeleninu, na obed klasika: vepso-knedlo-zelo 😠 😠 a aby toho nebolo pred zajtrajsim vazenim malo, zozrala som misu pudingu! 😠 😠 😠 🤐 🤐 fuj, sa hanbim... 🤐 😔 😅 a cvicit? ani nahodou... v takomto teple sa mi ani dychat neda za sedu, nieto este sa hybat 😀 😀 😝

vesi
22. jún 2008

juj, či som rada, že nie som sama lenivica lenivá 😀 ja tiež nevládzem cvičiť v tomto teple 😝

penguin1
22. jún 2008

vesi, nie si, klud... 😀 😎 len som myslela, ze ked budu taketo tepla, sa mi nebude chcet moc jest... 😝 no zatial, mi chuti aj tak... sice mam take stavy, ze mi nejde nic do ust, ale malo kedy 😲 😲 😖

vesi
22. jún 2008

tak to sa mne nemôže stať, že by som nemala chuť jesť 😝 😀

sticker
22. jún 2008

Ahojte. Ako tak čítam, je nás viac, čo sme "zhrešili" 😅 . Ale ja som aspoň klesla o to kilo, čo som nabrala počas menzesu. Ale aj tak ma to neteší. Som zvedavá na meranie. Dúfam, že aj tam to ostane minimálne po starom. Ja som sa dnes výnimočne neprežierala, ale jeden kúsok maminkinho koláča som si dala 😝 😅 . A na puding som mala obrovskú chuť, našťastie som lenivá ho spraviť - nechce sa mi potom umývať tie riady 😀 😀 😀

monkula
22. jún 2008

ja som zase z mojich detí taká zúfalá, že som MM vyhodila do cukrárne a zožrala som špic, punčový rez, Chiarkin ho čok. ježka a orieškovú roládu... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

A cvičiť? Čo to je? mne sa nechce ani žiť, nieto sa ešte v tomto teple potiť a cvičiť...

sticker
22. jún 2008

Monkula, prepáč, ale dobre som sa zasmiala pri čítaní tých dobrôt čo si si dala 😅 😀 😀 😀 😀 . Také chute si mi narobila, že až!!!!
Mňa tiež dnes vytočila staršia s manželom, ale to ja vtedy nežeriem, ale upratujem 😀 😀 😀

monkula
22. jún 2008

sticker, keby mi malá stále nevisela na nohe, alebo na koze, tak aj ja upratujem, ale to je vzhľadom na toto a ešte kopec iných vecí vylúčené...
A čo Ti urobili?

vesi
23. jún 2008

jeeej, moni, ja som včera tiež vyhnala MM do cukrárne a zožrala som medový a veterník 😝 😅

ináč dobré ránko všetkým 😀

susik77
23. jún 2008

caute, ja som si vcera ani cely vik. nic sladke nedala a mam pol kila navyse 😢 ale oproti min. pondelku o kilo menej.no, myslela som ze to pojde rychlejsie dole...

julova
23. jún 2008

tak ja napriek vcerajsim prehreskom mam dole pol kila a z bokov pol cneti 😀

julova
23. jún 2008

centi 😉

sticker
23. jún 2008

Ahojte. Tak sa idem pomerať, odvážiť a pošlem to. Ale už teraz sa desím ☹ 😒 .

certica
23. jún 2008

ranko ranicko, hlavne upotene (samo ze nie z cvicenia 😀 )
tak u mna zaadna zmena 🙄
vidim, ze ste mali vcera zakuskove hody 😎 . ja som sa vcera konecne prvy krat dopracovala k melonu a neviem, ale krpaty ma dnes nejake cervene flaky po tvari

danielitka26
23. jún 2008

krásne ránečko 😉 😀

selu
23. jún 2008

hojte holcinky 😵
tak ja o vikendu pozrala kde co, ale pres tyden jsem to kompenzovala 3x bruslema a vcera 30 ti bazeny, ale nijak jsem se neuhnala 😀 sla jsem si jeste na deset minut sednout do whirpoolu 😀
...jinak mne sly centaky dolu jen z prsou a to je takove nemeritelne ted u me, kdyz kojim 😎 a jinak se to nikde nehlo, teda akorat kilecka trosku jo o 😵
...jdu poslat zuzikovi IPecko 🙂

danielitka26
23. jún 2008

musím off ja sa ozvem poobede ..papa lásky

julova
23. jún 2008

sup sup - posielajte 😀

vesi
23. jún 2008

ahoj zuzi, ja som už poslala na druhyjun 🙂

julova
23. jún 2008

nasla som 😉...ale este mi veeeela chyba....tak sup sup 😀

a inak premazem tu tabulku - dam prec baby, ktore sa od 2.6: vobec neozvali a ani nechodia sem do temy..

vesi
23. jún 2008

zuzi, dobrý nápad, bude prehladnejšia 🙂

julova
23. jún 2008

a vacsia - cize bude vidiet nase krasne miery 😀 😉