Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
27. jún 2008

hellou zuzi no ale ja práve teraz potrebujem dať veeela dole ved svadba je za necelé dva týždne a ja s váhou stojím už druhý týždeň na tom istom 😠 😠

julova
27. jún 2008

sticki - vy ste kraaasna rodinka 😵 😵 ...a ty (podla fotiek) posielas asi zle udaje do nasej tabulky 😠 ...ved aka si kocka 😕 😉 😵

a kde ste kupili taku super "postel" pre Janku? 😀 😀 😀

danielitka26
27. jún 2008

sticky nestihla som sa ozvať tiež na jankinu postel je super ale podla poschodí by ste ju mali ešte doplniť detičkami 😀 😀 😀 a fakt ste krásna rodina a ty si taká modelka že ja ťa navrhujem ako maskota tejto diskusie a chcem byť taká tenká ako si ty 😵

elise
27. jún 2008

dobré ráno modelky 😀 😀 ja som schudla iba pol kg ide to pomaly ale ide 😀 😀 😎

danielitka26
27. jún 2008

modelky modelky ja stojím váhou už druhý týždeň ...asi musím prestať aj piť aby to zišlo zase dole 😠 😠 😠

penguin1
27. jún 2008

caute kocendy!
ja som sa zastavila... 😒 😠 ani hore, ani dole... 😖 vcera som sa fotila s kamoskou, a keby ste videli to brusisko!!! 😠 😠 🙄 🙄 normalne som tie fotky rychlo dala prec... 😅 😕 sa hanbim... 😢 ale ked sa na seba pozeram sama, nepripadam si tucna 😀 😀 😀
a uzaj idem smirovat stickine fotky... nech sa pridam i ja k chvalospevu 😀 😀

penguin1
27. jún 2008

pridavam sa k chvalospevu 😀 😀 😀
sticky, ste moc sympaticka a uzasna rodinka! 😵

certica
27. jún 2008

no cafte, len vas pozdravim takto pred vikendom. ja tiez stagnujem uz hadam cely mesiac, vlastne odkedy som sa rozhodla, ze idem chudnut 😀 😕

penguin1
27. jún 2008

baby, a tu su nejake recepty na ladovu kavu so studenou vodou... 😝 😝 aby ste vedeli... 😀 😀 😀

http://www.nescafe.cz/sk/recepty-frappe.aspx

danielitka26
27. jún 2008

pengui ja kaffeee nepijem rada by som ale nemôžem 😒

penguin1
27. jún 2008

ja som to sem dala len preto, ze ste sa smialy 😝 , ked som povedala, zalievat kavu studenou vodou 😀 😀 😀 😀 😀
ale nieeeeeee..... 😉
dani, ja kavu mozem, neskodi mi, ale zeby som bola na nej zavisla ako niektori, ze bez nej nejdu z domu, tak to ee 😎
a preco nemozes?

susik77
27. jún 2008

baby, rozmyslam, ze sa zajtra nakopnem zmrzkou s jahodami, co vy na to? 😀 😎

elise
27. jún 2008

susik zmrzka sa môže ja ju tiež ládujem 😀

penguin1
27. jún 2008

susik, aj ja mam zmrzku kazdy den 😎 😀

susik77
27. jún 2008

jee, zrovna mam na nu c hut, tak asi si dam 😉

penguin1
27. jún 2008

vidis, a zas mas na chvilu pokoj od jedenia 😀 😀
ja sí uz cuckam ladovu kavu... 😎 nemala som sejker, tak som to vymiesala v pollitrovej flaske... 😀 😀 😀 ze som bohovska... 😀 😀 😝 😝 😎 😵

elise
27. jún 2008

penguin 😉 jednička 😉 😵 vynašla si sa zlepšovákom 😀 😉

penguin1
27. jún 2008

elise, ja ked si nieco zaumienim... 😀 😀 neni o com... 😀 vymyslam, pokym to nemam 😀 😝 len skoda ze to neni tak s chudnutim... 😝 😠 😔 😅 🙄 ale keby sa to dalo zo dna na den... 😀 😀 😀

penguin1
27. jún 2008

no, baby, idem daco porobit k obediku, nech potom nezozerem celu chladnicku so spajzovou prilohou 😀 😀

sticker
27. jún 2008

No ahojte 😵 . Dúfam, že sa nenahneváte (jul a danielka), ale rehotala som sa 😀 😀 😀 😀 Keď si všimnete, na fotkách sa snažím byť len od pása hore, aby nebolo vidieť ostatné. A dnes som si obliekla tričko a nič som nerobila, len som ho sťahovala dolu, lebo špeky ho vytláčali hore. A tak som mala tričko - špeky a potom opasok. No náááádherný pohľad 😀
certi - presne ako píšeš, odkedy je to oficiálne, tak nič!!!!! A danielik určite neprestaň piť. Ja si myslím, že preto nechudnem, že nepijem. A potom ma to niekedy chytí večer a to je už neskoro 😒

danielitka26
27. jún 2008

pengui mám s srdiečkom problémy tak od januára nakávičkujem inak som ju milovala a ťažko sa jej zriekala kedže som kavovala aj štyrikrát denne 😝

danielitka26
27. jún 2008

vladenka akú okaňu máš ...je krásna a najkrajšia v tom kočíku ked spinká ..hned by som ju spapala 😵 😵 😵

lekno
27. jún 2008

Nazdar Boubelky 😔 😅 Aj ja stojím s váhou 😠 😠 😠
Stiky, ty ma neštvi, že špeky 😠 To ja keby som ti dala ešte polovicu zo svojich, tak ti to neublíži! Ty ty ty! 😉
Juli, aké nové foto 🙂

susik77
28. jún 2008

Ahojte baby, vcerajsia zmrzka zabrala, mam dole 1 kg 😵 uz mam 78-77.5 😵 snasd dam dole este 1 kg do dovci-odchadzame buduci piatok 🙂

susik77
28. jún 2008

na dovce nebudem drzat tak prisnu dietu, a potom ked sa vratime pokracujem 😉

sticker
28. jún 2008

susik - Ty si zhodila vďaka zmrzke? 😕 Asi som zle čítala, niekde si už o tom písala, však? Skúsim to pohľadať 😎

vesi
28. jún 2008

čaute babule, včera mi vôbec nešiel net, strašne ste mi chýbali 😀

susik77
28. jún 2008

sticker: ano, ja tak fungujem od zaciatku 😎 drzim dietu cely tyzden, stojim na vahe, dam si zmrzku a mam kilo dole 😀 😎

danielitka26
28. jún 2008

susik to je super 😀

danielitka26
28. jún 2008

papulienky vy to tu poriadne flákate :(