Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
3. júl 2008

nedakuj, je to tak a aj ked kamera pridáva kg, ty si tam bola úplne chudá, tak sa neboj, nebudú ťa greenpeace (bože, neviem a ko sa to píše 😅 ) hádzať späť do vody 🤐 😀

monkula
3. júl 2008

no, len aby, len aby... 😀

vesi
3. júl 2008

moni, keby teba hádzali do vody, že zachránte williho, tak mňa potom ani nepustia cez hranice a zoberú mi aj rodný list... 😀

monkula
3. júl 2008

a zatvoria do akvárka? 😀 😀 😀
Tučný zadok by so mvydýchala, ale to mľandravé brucho...
A keď si ľahnem ,že si zacvičím ,tak už vedľa mňa fučí jarko a diriguje, čo mám cvičiť a z druhej strany fučí Chiarka a dvíha nožuľky mne je z nej smiešne a nemôžem cvičiť... 😀

vesi
3. júl 2008

juj, moni, píšeš o mne? 😀
ja mám problém len s bruchom a scvičením je to rovnako, potom sa rehocem z detí a je po cvičení 😝 😀

monkula
3. júl 2008

presneee, keby si videla Chiarku, ako sa snaží brušákovať a ojká a achká.... 😀

vesi
3. júl 2008

to vzdychanie je na tom to najlepšie akokeby sa neviemako namáhali 😀 ale saška so mnou skúšala aj aerobic a to som sa išla od smiechu potrhať 😀

monkula
3. júl 2008

A keď tu boal švagriná, rak mi uakzovala nejaké cviky na brucho a Jarko sa postavil na tie svoje paličkové nohy a začal krútiť zadkom, ako na tréningu, ta ksme sa išli obe urehotať...

vesi
3. júl 2008

to u nás je aktívna skôr saška, nikolka je dosť hanblivá, tá to skúša len ked si myslí, že ju nikto nevidí 😀

monkula
3. júl 2008

Aj aj chcem hanblivé dieťa...

vesi
3. júl 2008

a ja by som bola radšej aby bola smelšia 😀 ale nevymením... 😀 😀 😀

monkula
3. júl 2008

joj, ten môj je smelý až až...

vesi
3. júl 2008

viem, viem, minule si písala... obávam sa, že raz za neho dostaneš "po hube"... 🤐 😀 😀

monkula
3. júl 2008

vesi, so m si tera spomenula, č osom Ti chcela už tretí deň napísať..
Okúpala som malého, a krémovala som mu tvár a on sa ma opýtal: Lesknem? 😀 😀
ja mu hovorím, igen, igen, leskneš...

vesi
3. júl 2008

musím ísť kúpať deti, potom ešte nakuknem..

vesi
3. júl 2008

moni 😀 😀 😀 a ty vieš madarsky?

monkula
3. júl 2008

veľmi dobre 😉 😉 😉

vesi
3. júl 2008

tak to je super, že rozumieš 😉

monkula
3. júl 2008

pche, ja dokonca komunikujem 😎 😎 😀

vesi
3. júl 2008

sa nezdáš, ja neviem ani mäkké f 😝 ale nikolka začína trošku, začne počítať po madarsky skončí anglicky 😀

monkula
3. júl 2008

vesi ,aj som vyrástla v okrese Dunajská Streda, babka na mňa hovorila po maďarsky, kamošky som mala také, čo ani zaťať po slovensky, takže keĎ som čítala ich slohové práce vslovenčine, mala som o zábavu postarané... 😀

vesi
3. júl 2008

moni, viem, že si odtialto, preto som sa pýtala, ale je to super vedieť další jazyk, nie? a ja sa tiež často bavím, aj na mojich deťoch okrem iného 😀

monkula
3. júl 2008

je to myslím veľké plus... 😉

vesi
3. júl 2008

to teda je, ale je iné ked sa to naučíš ked vyrastáš ako ked sa to máš učiť "na staré kolená" 😝 😀

monkula
3. júl 2008

to hej.. ja som s týmto jazykom vyrastala, takže u mňa to bolo akosi samé od seba ,ale teraz sa to učiť..
Veľa slov mi už vypadáva, minule som rozmýšľala asi pol hodiny, ako sa povie práčka...

vesi
3. júl 2008

čo už, starneš 🤐 😀
to máš tak, ja som maturovala z nemčiny a dnes z nej už prd viem, ani by som sa nedohovorila 😅

vesi
3. júl 2008

moje baby už ležia v posteli a vyspevujú si tam "slovenské mamičky" a nikola do toho zahlásila fun radio... 😀 😀

sticker
4. júl 2008

Ahojte. Tak včera som zhrešila 😠 Kamarátka poslala domáce medové rezy - no nedaj si 😅 😀 . Ale váha nestúpla a večer som si dala dvojnásobok brušákov a ešte nejaké cviky. 😝
Bože, na niečo som chcela reagovať a neviem si spomenúť na čo 😅 😠

sticker
4. júl 2008

Jáj, už viem....monkula - kašli na to, že ideš na dovolenku - bude Ťa tam niekto poznať? Nebude. Tak si to uži a nestresuj sa nejakými "imaginárnymi" pneumatikami 😀 😀 😀 😀

danielitka26
4. júl 2008

ahojte je tu niekto ?? potrebujem radu ☹ ☹ ☹