Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzana1979
10. júl 2008

vies, ked ti kazdy hovori, ze ako som po porode ostala pribrata a ze uz nemam tolko jest, ze to nie som ja, tak uz ta to stve a musela som si vstupit do svedomia. len na ten pohyb sa neviem este donutit, ale tusim si v piatok pojdem so svagrom zahrat squash, nech sa aspon trosku rozhybem. 🙂

monkula
10. júl 2008

zuzka, a nechceš ma prísť nakopať osobne? 😀 😀 😀
Aj ja bývam v MA...

zuzana1979
10. júl 2008

🙂 🙂 no ja som 30 km od malaciek, stupava, ale kludne pridem. 😉 😉

monkula
10. júl 2008

Fajn ,keď pôjdem nabudpúce cez Stupavu, tak ma nakopaj...
ja mám v Stupave bývaú spolužiačku zo strednej... 😀

zuzana1979
10. júl 2008

ja som sa do stupavy len pred rokom ci dvomi prestahovala, cize skoro nikoho odtial nepoznam, iba manzela. 🙂 ten je rodeny stupavcan.

monkula
10. júl 2008

a zvykla si si?

sticker
11. júl 2008

Fíha 😕 😕 😕 Ledva som nás našla 😠 😀 Zistila som, že váha u našich váži lepšie, asi budem chodiť vždy v pondelok tam 😀 😀 A pritom je to taká istá, ako mám ja 😀 . No po tomto týždni mi nepomôže ani zázračná váha 😅 😠 . Ale menzes je už predo dvermi, tak sa hádam "znormálnim" 🙂 😉
Tak ahojte a píšte občas 😅 😉

danielitka26
11. júl 2008

ahoj januliiii 😀 😀 😀

vesi
12. júl 2008

dobré ránko, kde sa flákate, klesli sme až na druhú stranu! 😠 😠 😀

sticker
12. júl 2008

Danielik - a Ty si anonym? 😕 To už prečo?
Baby, tento týždeň je najhorší, aký som kedy mala 😠 . Návšteva nie a nie prísť, stále som len vo fáze čakania a aj sa tak cítim - nafúknutá ako balón a všežravá. Ale tento týždeň ubehol nejako moc rýchlo - veď ešte len som posielala miery a už zase treba 😝 😒

danielitka26
12. júl 2008

sticky na inej stránke som bola znemožnená a ponížená a tak som sa zapovedala že sem už neprídem vymazala albumy fotku všetkú poštu a odišla odtial .... chcela som navždy ale je tu pár ludí na ktorrých mi záleží a preto sem budem chodiť aj nadalej koli nim

vesi
12. júl 2008

dani, to je mi ľúto, ale hlupáci sa nájdu všade, aj ked nechápem ako sa mohli do teba pustiť, ked si taká milá osôbka 😔 😉

monkula
12. júl 2008

danielka, veru ,súhôlasím s vesi, kašli na hlupákov, my sme tu, tu si naša a máme Ťa veľmi radi...
A ak to bolo na bábetku, tak kašli na to, tam chodia samé fifleny a také ,čo si myslia, že pojedli všetku múdrosť sveta...

vesi
12. júl 2008

čau moni, presne bábetko je o nič, hemží sa to fanatikmi 😀 😀 😀

vesi
12. júl 2008

o ničom 😅 z toho tepla mi hrabe 🤐 😀

monkula
12. júl 2008

nevadí, aj t osa stáva... 😀 😀
Ale mám dojem z danielkinho príspevku ,že jej ublížili tu, na MK...
Dani, nože bonzni, kto to bol, dáem mu z vesi do držky... 😀

vesi
12. júl 2008

presne tak dani, napíš čo sa stalo, my sa za teba pobijeme 😀 😀

danielitka26
12. júl 2008

baby polovica z toho všetkého bola lož ale ja sa jej neviem brániť nakydala na mňa také veci že mi bolo z toho na grcanie a celkovo mala potrebu ma pred všetkými rozoberať ...napíšem jej nech mi to píše do ip ak ma niečo na mňa a ona to práskla všetko na plochu ešte aj polovica z toho bolo klamstvo ...ale nech ...pán boh všetko vidí a vie čo je pravda a čo lož ...sama som sa potrestala nemala som byť až taká úprimná

monkula
12. júl 2008

danielitka a t eraz už úplne necháoem, to niekto tu na MK 😕

vesi
12. júl 2008

dani, ani ja nechápem , podla mňa kludne môžeš napísať kto to bol, prečo by si nemala, ved ona ťa pourážala verejne 😠

monkula
12. júl 2008

presne tak, na hrubé vrece, hrubá záplata...

danielitka26
12. júl 2008

stačí si prečítať snažilky nejakých 8 strán dozadu ..vybehla na mňa za to že som si dala urobiť gelové nechty akoby mi ich ona platila ....no a raz som mala menší finančný problém potrebovala som požičať 1000sk na dva týždne ..jej som sa zdôverila a ona urobila z 1000 dve a podobné býkoviny ..a tvárila sa akoby mi ich ona požičala ...bol to fakt len chvílkový pokles teraz je už všetko ok no ona ma uráža že bohvie komu som kolko dlžná ...písla som jej že nikomu nič ...a znova do mňa skočila ...ale už ju neriešim tešíkujem sa na svadbu už som aj učesaná a ak si to sem náhodou dojde čítať ta trubka tak stál ma 300sk večer som bola tankovať do auta za 1000sk a nakúpila darčeky pre rodinku za dalších 1000sk a nech ju aj rozdrapí že mám peniaze a nie ako ma ona chudina uráža že nemám a žijem z požičaného 😠

danielitka26
12. júl 2008

dicinka1 sa dotyčná volá ...ale viem že ma okydáva pred babami aj cez ip lebo žiarli že ma tu majú radi

danielitka26
12. júl 2008

a potrebuje mi rozbiť všetky kontakty z babami proste aby sa somnou nik nebavil o to jej ide ...urobiť zo mňa chuderu

vesi
12. júl 2008

dani, nič si z toho nerob, to je len závisť... ty sa ideš svadbiť už dnes? ako ti závidím 😀 😀
uži si to aj za nás a na hlupákov kašli, vráti sa jej to dvojnásobne 😉

danielitka26
12. júl 2008

ale kašlite na ňu nič jej nepíšte ju život trestá sám nedávajte jej žiadne hrubé záplaty ...ja som rada že mám vás a to mi vrchovate stačí 😵 😵 😵 😵

monkula
12. júl 2008

danielka, ta kpred nami sa jej to nepodarí... my Ťa poznáme a môže sa snažiť ako chce...

vesi
12. júl 2008

dani, na nás nemá, my si ťa nedáme 😉

danielitka26
12. júl 2008

hej idem sa svadbiť len neviem ako zvládnem v tej horúčave už teraz sa nedá vydržať ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 som sa ráno u kaderníčky varila vo vlastnom pote a nie o pol tretej u mladého ked bude najväčšie slnko a 33stupňov 😝 😝 😝

danielitka26
12. júl 2008

dakujem baby ste zlaté ... len to bola tá moja úprimnosť ku nej ..pár krát sme si volali ..vždy som jej poradila ked potrebovala a teraz je takáto ..ale ako vravím za dobré nečakaj nikdy dobré..sa mi to potvrdilo