Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
12. júl 2008

dani, to máš za to, že si ideš užívať 😀 😀 budeš sa napchávať dobrotami, tak si niečo za to vytrpíš 😀 😀

danielitka26
12. júl 2008

budem cukry formou potu vypúšťať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
12. júl 2008

dala so msi tú robotu a našla som si tú tému.... nie je schizofrenička? 😅 😅

vesi
12. júl 2008

pozriem si to aj ja, ktorá to je téma?

sticker
12. júl 2008

Ahojte. Teda Dani - ja som v šoku 😕 😕 😕 😕 Teraz nemám síce čas, ale určite si to mrknem. Hodíte mi do ip link, prosím 🙂 😉 .
Ak aj niekto niečo na niekoho má - práve nato slúži IP. Nato netreba nejaké špeciálne veľké IQ 😝 . Či hej? 😅 😀

sticker
12. júl 2008

Čo presne v snažilkách mám pozrieť? Snažilkovanie léto 2008?

vesi
12. júl 2008

tak som si to našla. teda nemám slov... ked už niekto niečo má, má písať IP. asi nebude kompletná 😠 😝 😀
dani, tak budeš chodiť k nám a môžeš kecať o všetkom, ja som nemohla otehotnieť 4 roky 😝 takže aj o tom čo to viem 😒
stiky, sú to snažilky do 25r.

danielitka26
12. júl 2008

baby ja vás opúšťam musím na tú svadbu ešte ma čaká hodinové cestovanie do miesta ..zatial papa ozvem sa v pondelok ...cmuk...mám vás rada 😵 😵 😵

sticker
12. júl 2008

No, tak to je silná káva 😕 . Ale už aj ten slovník, ako sa dotyčná osoba vyjadrovala svedčí o jej úrovni 😀 😀 😀 .
Danielik ide na svadbu? To je niekomu hej. Ale bacha na pondelkové miery 😀 😀 Asi nás bude viac,ktoré nepošleme. Ja som to ešte stále nedostala, len špiním. A to je najhoršie, lebo fakt sa napchávam.
Robila som kolieska s klobásou a samo,že som musel ochutnať, či sa podarili 😅 😀 . Ešte spravím puding a zapekané obložené toasty. A večer sa nepohnem 😝 😀

lekno
12. júl 2008

Ahoj holky 😉
Dani, príjemnú zábavu 😉 🙂
Asi tu nikto nieje, tak nakuknem neskôr 🙂

lekno
12. júl 2008

Stiky, ústa zašiť! 😨 A bleskem! 😀

lekno
12. júl 2008

🤐 Toto som tam chcela

sticker
12. júl 2008

No, lekno, to jediné by asi zabralo 😀 😀 😀 😀 Aj mm by sa potešil, aspoň by som bola ticho 😅 😀 . Ja keď mám pred menzesom, tak som jak pes 😅 😝

monkula
12. júl 2008

vesi, hej? som nevedela... myslím to otehotnenie... 😔

vesi
12. júl 2008

moni, hej, najskôr som prvé potratila pred 10 rokmi, bolo to cca v 6tt a potom sa nám 4 roky nedarilo, ale saška sa potom podarila za 4 mesiace 😀

čítala som v tej smutnej téme ako si rodila malú, to muselo byť hrozné ked ostalo ticho na sále, ale som milo prekvapená ako reagoval Dr. to by som naňho nepovedala 😀 hlavne, že všetko dopadlo O.K. 😉

monkula
12. júl 2008

veru, nikto, kto Janáča poznal, mi neveril, aj sestrička zastala v strede polievania ma dezinfekciou..
Nuž, my dvaja sme si hneď padli do oka... Išiel na mňa tou svojou iróniu, ja som mu odvrkla ešte ironickejšie a už bolo 😀 😀
Juuj ,ani to som nevedela ,že si potratila ☹ ☹
Moja babka porodial prvého syna mŕtveho a druhého potratila ☹ ☹ Aj teraz, po toľkých rokoch ,keď o tom rozpráva, tak vidím, ako sa jej lesknú oči, s tým sa podľa mňa zmieriť ani nedá...
Volal by s Jozef 😅 😅

vesi
12. júl 2008

moni, ja som spoznala janača ked som ležala na rizikovom, srandoval s nami a bol fajn. potom som bola prekvapená čo všetko som naňho počula a ked som bola na rizikovom so saškou, tak som si sama vybrala, že budem chodiť k nemu do poradne, aj na UZV som chodila ked mal on službu a nelutujem. bola som vystrašená a on ma vždy upokojil, vysadil mi lieky čo mi dali na oddelení, že ma zbytočne napchávajú liekmi, predpísal mi niečo iné, no bol fajn... ja naňho nedám dopustiť. a tiež raz na mňa išiel s tou svojou ironiou, ale ja som sa nedala a normálne si ma medzi tolkými pacientkami zapamätal 😀
vždy som mu išla zreferovať o mojich diagnozach ked som bola v poradni a on, že sa pamätá 😀

monkula
12. júl 2008

vesi, mňa strašne rozosmial, keď mi na veľkej vizite začal mávať od dverí ako zaľúbený pubertiak... 😀 😀
A ešte raz večer prišiel, "akože vizita" opýtať sa nás ako sa nám darí, ja som mala malinkú podlampou, a on sa na mňa usmial , išiel nakuknúť do postieľky, zvedavec 😀 a malej nikde a on vystrašene ,kde maté malú? Ešte si aj pamätal, že mám dievčatko... 😀 😀

A inak ,ten anjel, čo mi vysadil tie magn infúzky bol Chabada a ešte som počual samé nadávky na Uherčíka, a ten bol tiež nesmierne milý... a ešte na jedného, ale už si nepamätám meno, taký plešatý s fúzami sivými ,tiež so mna neho na nete počula nadávky a keď som si prečítala, ako sa volá, tak som ostala v šoku, ako ho môže niekto ohovárať... 😕

monkula
12. júl 2008

vesi, Oravec 😉

vesi
12. júl 2008

moni, presne aj ja mám s Oravcom a uherčíkom dobré skúsenosti. ked som mala v 30tt zlé prietoky, tak ma poslali za uherčikom, ja som sa ho pýtala čo to znamená, že sú zlé prietoky a on, že bábo nedostáva všetko čo potrebuje. začala som revať ako malé decko a on bol strašne zlatý, snažil sa ma upokojiť, že ma takú uplakanú nepustí von, že vystraším pacientky, že čo so mnou robili, pýtal sa či je tam niekto so mnou, určite by ma samu dole na príjem nepustil 🙂

a ešte bol super čierny, ale ten tam už nerobí, bol môj izbový ked som čakala nikolku a bolo mi nanič kvôli pečeni, tak sa ma vždy pýtal či som sa aspoň trochu vyspala a po pôrode na vizite tiež nakukoval do postielky, mala bola riadny macko, líca jej viseli z čiapky, tak len zhíkol aká je velká 😀 a hned sa ma pýtal či je to už s tým svrbením OK. ináč o 3,5 roka mi odrodil sašku 😀

monkula
12. júl 2008

vieš, Moni, osobne si myslím ,že niektoré baby si myslia, že keď sú tehotné, tak im bude ležať pri nohách celý svet... Sú pomaly múdrejšie ako lekári, nechcú toto a toto chcú takto...
VeĎ aj janáč ma po pôrode potľapkal a povedal mi ,že takto by mala vyzerať spolupráca rodičky s lekárom... že keby som videla, ako tam niektoré vyvádzajú ,jačia a nevládzu tlačiť ,ale vládzu jačať a poto msa sťažujú ,že sa im sestričky váľajú po bruchu...
potom tačal porichúčky ohovárať baby na vedľajšom boxe, že si madam prišla ráno ,že ju trošku bolia kríže a ona chce vyvolávačku, pretože to a toto, tak jej ju dali, samozrejme ,bolesti ako sviňa a krčo ksa je jneotváral, tak mi povedal ,že ajž ma došije, tak ju ide rezať... proste CS
A keď sme pri tom šití, tak videl, že ma to bolí, tak sa ma snažil rozptýliť, ta ksa vypytoval, čo mám doma, a koľko má rokov a ako so mpreboha prišla na tak éstrašné meno pre malú, že sa nebude vedieť podpísať... 😠
Tak so mm upovadala ,že ak bude múdra po mamičke, tak sa podpíše už 4 rokoch... zasmiali sme sa, a bolo...

susik77
12. júl 2008

Ahojte,prave sme sa vratili z Italy, moni: byvali sme v Lido de Sole 😉 bolo super, krasne plaze. Som u nasich, v utorok hodim fotky. Z jedla nam tam chutila hlavne zmrzka, inak nic extra vynimocne 😎 Pocasie fajn. Boli sme aj v Benatkach 😉 Zatial pa 😉

monkula
12. júl 2008

susik a vieš že so mna Teba pred chvíľkou pri umývaní riadu myslela? Tak super, že ste sa mali fajn...Ja som Ti pozerala aj predpovede, či vám náhodou neprší... 😀

vesi
13. júl 2008

ahojte 😀
moni, presne ako píšeš, aj v nemocke som si všimla, že naňho nadávali hlavne tehule, ktoré mali zdrav problémy a ktoré sprdol, že nedodržiavajú dietu. tiež si myslím, že ak sa chováš normálne a poslúchaš rady lekára, tak je to O.K. ved v tej chvíli je tam Dr. šéf a vie čo reba robiť 😀

susik, tak vitaj 😉

a kde sa fláka julova? tajne dovolenkuje? 😀 😀

penguin1
13. júl 2008

ahojteeeeeeeee 😵
baby, nejde mi doma pc, odkedy bola u nas riadna hrmavica vypol prud a pc viac nechce naskocit 😠 😠 😒 ☹ 😖 😲 😢
som u kamosky, tak vas zdravim, aby ste vedeli, ze na vas myslim!!! 😎 😵 😀
ako sa dari? 😝 ja som zaseknuta na jednom cisle, jednej vahe 😠 😒 ☹ uz som z toho mimo... ale sa ukludnujem, ze to z mrchy... len neviem, ako sa ukludnim pri zajtrajsom vazeni a merani 😀 😀

certica
13. júl 2008

dani, kasli na nejake ohovaracky, aj ked viem, ako si sa asi citila 😒

pengi, tak sa ty len rychlo spojazdni, ok? 😀 nech neumreme nudou 😉

caute "dvojicky" , vidim, ze janac - tema no.1 😀 , by si zasluzil nejaky titulok v novinach 😎

certica
13. júl 2008

susik, vitaj na rodnej hrudi 😀 . zmrzku som tam zrala aj ja denne, ale to som bola tehu 😀 , aj tak som nestihla vsetky druhy ochutnat 🙄

sticker
13. júl 2008

Babenky, teda ja som "v kýbli" ☹ 😠 To, čo si moje TELO so mnou robí, to je hrozné. Ale menzes začal, tak sa hádam "znormálnim". Ale asi si vypýtam na zajtra výnimku a nič nepošlem. Veď sa prepadnem od hanby. A tak pekne som sa minulý týždeň rozbehla 😠 ☹ 😔

monkula
13. júl 2008

sticke,r ja som miery poslala iba raz.. 😅 😅

sticker
13. júl 2008

No ja som posielala poctivo, ale toto čo som vyvádzala tento týždeň.......... ☹ 😔 No hrôza!!!