Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
15. júl 2008

moni: diky 🙂 isli sme vlastnym autom, cena bola bez jedla, varili sme si lahke jedla, rychle. 2x sme boli v restike-v Lignane a v Benatkach. Inak, v Bibione je o nicom zmrzlina. Najlepsiu sme mali v Lignane a v Graaze-po ceste naspat -v Rakusku 🙂

monkula
15. júl 2008

heej? MM v Bibione veľmi chutila ,as iste nenašli dobrú gelateriu...

susik77
15. júl 2008

monkula: boli sme asi v 3-ani v jednej nam nechutila 😢 zato v lignane sme sa hned otocili ked sme dojedli este pre druhu porciu 😀

sticker
16. júl 2008

Teda baby 😠 Ledva som nás našla 😒 . Asi ste všetky odcestované.....
Zuzi tento týždeň budeš aktualizovať tabuľku, či to necháš na budúci? 🙂

lekno
16. júl 2008

Vidím, že nič nevidím 😎 🙄

sticker
17. júl 2008

Lekno aspoň si posunula stránku 😉 Baby, to všetky dovolenkujete? ☹

certica
17. júl 2008

cafte, ja som nejaka dolamana tento tyzden, co v noci tak vselijak spavam, resp. nespavam a kojim po leziacky. krize v prdeli 😝 😀 , o.i.

julova
17. júl 2008

caute 🙂
no tabulku asi necham na dalsi tyzden 😒 ...prislo zalostne maaaaalo udajov 😠 😀 😉

sticker
17. júl 2008

Teda, teda 🙂 Ale aj tak dobre. 😉

julova
17. júl 2008

sticky - aspon tam o tyzden budu vacsie pokroky 😀...teda dufam 😝 😀

sticker
17. júl 2008

No, tie pokroky............vážila som sa dnes a hrôza!!! aj keď nechápem prečo, lebo sa nejako neprežieram a aj poctivo cvičím každý večer. Ale zase nepijem, keď nie je teplo 😒 Ale vôbec nie som smädná.
Tu sa riadne zatiahlo a ide nejaká mela. Zase celý deň doma 😝 😒

vesi
17. júl 2008

čaute babule,
stiki, možno nechudneš lebo málo piješ, dostatol vody naštartuje metabolizmus 😉

sticker
17. júl 2008

No veď hej, vesi 😅 Teraz sme sa s Jajou "prepapali" špenátu, zemiakov a aj párku 😅 . Mňam 😉 A idem sa napiť - prvý pohár dnes. Nech je radšej teplo, vtedy vypijem aspoň dva litre, takto je to bieda 😒 😅

penguin1
17. júl 2008

ahojte kocendy!
tak ako sa mame? dlho som tu nekukla... 😝 akosi neni cas... stale sa daco doma robi, zavara a pod 😀 😀 😀
u mna je to s pitim tiez tak... ked si k sebe nepostavim flasu s vodou, ani ma nenapadne pit... 😲 😠 😒 ale dnes mam v sebe liter mineralky 😀 a vcera na veceru som mala polku melona... v noci som mala maraton... 😀 😀 ale rano aky dobry pocit... akoby som schudla 10 kg! 😀 baby, v nedelu veceriam melon! 😀 😀 uvidite tie pondelkove vysledky 😀 😀
cviceniu moc nedavam, akasi som zlenivena... a este aj toto uprsane ospale pocasie... fuj, len by som spala a kukala telku... 😀 😀 😝
dnes vas pozdravim az vecer!
papa pekny den!
😉

sticker
17. júl 2008

Peng - ja nemám ani tú vodu pri sebe 😝 . Stále som niekde inde a tak by som na ňu tiež zabúdala 😀
Včera som mala dobrý tréning - Janka sa chcela vonku pretekať. Keď bola niekde nejaká "obkľuka", tak tata s kočárom šiel po normálne ceste a my s Jajou sme utekali tou dlhšou cestou 😀 😀 Normálne som doma cítila stehná 😅 Asi to budem praktizovať častejšie. Len problém je v tom, že mm ide od pondelka do roboty a Julka s kočárom sama nevie ísť 😅 😀

paska
17. júl 2008

ahojte 😀 sa možem pridať?

danielitka26
17. júl 2008

paska jasné pridaj sa ...len my makáme už od júna 😅

certica
17. júl 2008

dani, no ja len na papieri 😀
pasula 😀
idem si nakojit dieta, nech zo mna co to vysaje 😝

paska
17. júl 2008

no sa maš 😀 ja by som tiež potrebovala nech to zo mna niekto vysaje 😅

monkula
17. júl 2008

no pasi, ahooj ,ta ksom ťa zlákala? 😀 😀
Danka, makáme od júna ,ale výsledky nevidno, teda na mne 😀

certica
17. júl 2008

no, ja zerem sladkosti jak diva 😨 😀

monkula
17. júl 2008

aj ja žerem ako divá a Chiarka to nevysaje a nevysaje 😀 😀

certica
17. júl 2008

no moj vysava statne, sak ma takmer 9kg, ale furt nestaci 😅
ozi moni, ty stihas aj stretko, oslavu narodiek aj taliansko? 😎 😀

monkula
17. júl 2008

d oTalianska ideme až budúcu sobotu, strtko dúfam stihnem, leb ojarino tam má nejaký nabitý program ,ale že sa bude snažiť a potom k našim, tak oslávime možno až v nedeľu u nich...
Teeda, 9 kg? 😅 Moja malá ešte ani toľko nemá, drbčiatko..
A Jarko dnes celý deň trénoval poDˇAkovanie.. ooo lasagne gracia seňore a asi dve hodin yv kuse.... pomoooooc 😅 😅

susik77
17. júl 2008

moni: zlate 🙂 ale vystacite si aj s anglictinou, v bibione, lignane aj v benatkach vedeli super anglicky 🙂
to gracia, prego, bon dzorno sme hovorili tak z folkloru, nech maju radost 🙂 😎

sticker
17. júl 2008

Vítam novú chudnúcu 😉 . Koľko potrebuješ zhodiť? 😅 Ja idem práve cvičiť, keď už sa nedokážem obmedziť v jedle 😠 😠 😠 A fakt som dnes okrem dvoch káv nevypila ☹
Práve hovoria o operácii 8 mesačného chlapčeka - má nové srdiečko. To je sila, ako môžu také malé srdiečko vymeniť 😵

monkula
17. júl 2008

no, že angličtina... 😅 😅 😅 to asi viam pokecám s tal. slovníkom v ruke.. a mali radosť? 🙂

certica
17. júl 2008

moni jaaj, sak preto. ja som myslela, ze uz teraz idete. no a nemecky sa tiez dohovoris

certica
17. júl 2008

my sme dnes vecer bez vikiho 😎 , juuuj ci sa tesim 😀 . dufam, ze tento krpaty aspon o tej 22h bude mrtvy,ne jak vcera este po polnoci strasil pri mne v posteli a ne a ne zaspat.

monkula
17. júl 2008

tak to by malo byť lepšie, tá nemčina... 😀