Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
28. júl 2008

Čafte holky 😉
Mimi, nieje zač 🙂 Tak sa pridaj k nám, budeme radi. Síce už v tabuľke nebudeš, ale to neva. Chodiť sem kľudne môžeš, aspoň sa budeme všetky podporovať 😝 No né holky? 😀 A Dosť nás začalo, ale dosť aj ubudlo. Takže čím viac, tým lepšie 😉 Len aby si z nás nemala občas depku 😅 Lebo namiesto toho aby sme chudli, tak sa len sťažujeme, čo všetko sme zas požrali 😀
Čerti, ty sa meníš ako chameleón 😀

lekno
28. júl 2008

Ps Mimi: Aspoň tu nebudem sama s toľkými deťmi 😝 😅

sticker
29. júl 2008

Ahojte. Vôbec sem nestíham chodiť, keď je takto pekne. A tajne dúfam,že to teplo mi pomôže "nežrať" 😅 a konečne začnem piť - samo, že nealko 😀 😀 😀

lekno
29. júl 2008

Stiky nápodobne 😀

mimikyky
29. júl 2008

tak ahojte kočky 😉
Lekno,ďakujem 😀
no ja mám po včerajšku strááášnu svalovicu, nohy ma boliáááá
a zúrim, napustili sme bazén na dvore,a samozko sa zatiahlo 😠

zuzana1979
29. júl 2008

ahojte, tak konecne sa dostavam aj ja napisat par riadkov, ako sledujem, zas som jedina poslala miery i ked ziadne pokroky samozrejme. tusim ako jedina s pravidelnostou posielam, to uz by som mala dostat aj nejaky bonus. 😉

sticker
29. júl 2008

Zuzi - ja posielam tiež, ale teraz nebola zmena, tak som neposlala 😒 . Teraz sme prišli z vonku, ja som mŕtva a babys behajú po byte 😝 . Dám si melón, nech aspoň niečo vyčúram 😀 . Inak, dnes som mala celé doobedie na linke 2 dcl pohár vody a teraz som ho dopila. Ja si chlipnem a nemám už chuť ☹ No čo mám robiť? ☹ 😒

lekno
29. júl 2008

Nazdar devušky 😅
Stiky dobrovolne nasilu 😉 Inak sa to naučiť nedá. Ja viem, ľahko sa povie-horšie spraví 😠 U mňa je to taky tak s chudnutím. Ale nevzdávajme sa. Nezačíname. POKRAČUJEME! To by v tom bol čert, aby sme to raz nezmákli 🙂 Pomaly, ale predsa 😉

zuzana1979
30. júl 2008

no ja som sa dnes opat postavila na vahu a za par dni mam dole 1 kilecko, tak ma to tak motivovalo, ze som rozhodnuta pokracovat a zhodit este aspon 5kg. minuly tyzden si to uz konecne aj moje okolie vsimlo, ze som trosku zhodila a povzbudili ma. 🙂 🙂

sticker
30. júl 2008

Zuzi - blahoželám!!!!!! Aspoň niekto tu je spokojný 🙂 😉 A aký máš recept? Asi neprežierať sa, však? 😅

zuzana1979
30. júl 2008

hej, presne, to je jediny recept, snazim sa po piatej az siestej nejest a jest menej a hlavne som uuuplne vypustila sladkosti, co bola moja zavislost...

lekno
30. júl 2008

Zuzi bomba 🙂 Na sladkosti nás je tu asi viac závislačiek 😀 Človek sa ich aj dokáže akotak vzdať, ale pri deťoch je to doooooooooooosť veľké sebazaprenie, keďže nič iné celé dni nepočujem len: mamí, daj mi niečo sladké 😠

sticker
30. júl 2008

No ja som dnes raňajkovala grahamový rožok a kávu a teraz som si dala normálny kompletný obed. Mám v sebe už aj druhú kávu a asi 1 1/2 dcl vody ☹ 😒 . Aj to len preto, že sme boli u kamošky a naliala mi 😀 . Do večera už jesť nebudem, iba si dám melón no a samo, že ešte jednu kávu. A normálne som sa od pondelka nevážila. Viem, že by som iba nadávala, tak načo. Ale viete, čo je zvláštne? U našich vážim o kilo menej ako u nás. Tak teraz neviem, kde je chyba 😅 😀

zuzana1979
30. júl 2008

ja som mala na ranajky chlebik ale to uz o pol siestej, ked som isla do prace, tak som si okolo pol desiatej dala jeden croasant, ale len taky malicky a na obed som mala tiez komplet, ale cele som to nedojedla a uz len nejaka lahka vecera, popripade nejake ovocie. a vypila som jeden caj a k obedu jeden pohar sirupovej vody, takze tiez nic moc.

danielitka26
31. júl 2008

ahojte čo sa tu robí som nás vyťahovala až zo dna druhej strany 😠

danielitka26
31. júl 2008

to je asi tými dovolenkami ... 😉

danielitka26
31. júl 2008

aj ja idem v sobotu hned ráno a dojdem až v sobotu večer o týždeň samozrejme 😀

danielitka26
31. júl 2008

prijmne popoludnie dievčatá 😀

pimpa
31. júl 2008

ahojte
zacala som zase s korculovanim a po par tyzdnoch zacinam zase s chudnutim 🙂
medzicasom som ochorela a tak som potrebovala zase poriadne papat a brat vitaminy a tak. Ale teraz sa zase mozem k vam pripojit. Ako si pocinate?

certica
31. júl 2008

dani, krasnu dovolenku 😎
ja si davam od chudnutia pauzu, mozno to tak pojde lepsie 😀 😉

navik
31. júl 2008

Awojte kočandy 😎
ja vobec nestiham k vam xodit normalne sa hanbim 😔
tak aspon tak ryxlo pekne pozdravujem držim palčeky v xudnuti.. mne sa to nejako nedari 😅 😀
krasne slnecne dni prajeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

navik
1. aug 2008

..bre ranko babulky

asup na prvu stranu 😀 😀 😀 😀

sticker
1. aug 2008

Ja som zistila, že o týždeň mám mať zase "návštevu" 😠 Potom sa čudujem, že som ako balón. Navyše nenažraný balón!!!! A to pitie stále nič ☹ . Ale včera som aspoň vypila cca 7 dcl vody, čo je úspech. Ale necvičila som dobré dva týždne. Jednoducho nevládzem - teraz keď som stále vonku s babami, večer ich uložím a nevládzem 😒 Možno sa to zlepší, keď Janka pôjde do škôlky a ja budem mať cez deň len jedno baby 🙂

vesi
2. aug 2008

čaute babulky, ako žijete? 😕 😀

sticker
2. aug 2008

Ahojky Vesi 🙂 😉
Ty sa pochváľ 😉

monkula
3. aug 2008

ahojteeeee, miláčky moje...
ako ste sa mali? ja super, ani sa mi nechcelo domov.... 😎
A hneď, ako som sa prihlásila, ma čakali tri IP, a v jednej som sa dočítala, že som ťava a podobne... 😲 😲 😲
danielitka, hádaj, kto mi to napísal... 😠 😠

lekno
3. aug 2008

Vitaj Mony na rodnej hrudi 😀 Ako bolo? Vrátila si sa opálená, či "dopálená"? 😝 😅
A to tu už všetky schudli či čo??? 😨
Vesi čao, tiež si tu dávno nebola 😉

junovka
3. aug 2008

ahojte 🙂

Ako sa vam dari?? 🙂 ....asi tak v polovicke mesiaca sa k vam asi znova pridam ☹ 😉

monkula
3. aug 2008

opálená, a maximálne spokojná... 😀 😀
vesi pracuje... 😉

lekno
3. aug 2008

Fííha, Vesi už pracuje? 😨 Šikovnica šikovná 😉 A pri kom má malú?
Juni čau 😉 Darí sa, či nedarí?