Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
28. máj 2008

no ved jasne, sticker, ale aj snaha sa ceni a hlavne sem tam to naozaj zabera 😀
vesi, ja kramy prave mam a pre mna vobec bude vyhra, ak sa mi podari pozieranie sladkeho nahradit niecim rozumnejsim (ja totiz v podstate okrem toho ani nic ine nejem 😀) a prinutit sa k pravidelnemu cviceniu.
no ale medvedici mi nenahradia ostatne pochutky, ale zas na nervy to je dobre - prezuvat ...

sticker
28. máj 2008

A čo sa týka tej vody - ja si aj nachystám pohár doobeda a..............poobede ho tam aj nájdem 😒 😝
Ale musím v tomto teple sa polepšiť. To popri tom chudnutí hádam nejako pôjde 😅

junovka
28. máj 2008

sticker, jeeej takze predsa sa stretneme na jednej teme??? 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

čerti, mne práve skončili, môžem od pondelka začať a kým to tu bude znova, tak to hádam zvládnem 😅

certica
28. máj 2008

ja som uz trochu posahana s tym pitnym rezimom. uplny horor, ked niekam ideme a ja si zabudnem flasu. kebyze idem bez kabelky nevadi, ale voda musi byt vsade, aj na zachode 😀

sticker
28. máj 2008

Ahoj junovka 😵 😉 No vidíš, okrem skoro rovnako narodených detí máme ešte niečo spoločné 😀 😀 😀
A certica - skúšala som aj cvičiť, ale pri týchto dvoch čerticiach som rada, že večer sadnem k pc, niečo napíšem a začala som spávať okolo deviatej, lebo inak som ráno nepoužiteľná 😝 😀

junovka
28. máj 2008

stiki, presne aj ja som tak ako ty na tom piti, ze za cely den vypijem max. jeden pohar.Ale, teraz ma hlad nuti 😀 😀 😀 Este som zabudla dodat, ze malokedy si dam nejaku zeleninu alebo ovocie.Snazim sa dodrziavat jedalnicek presne ako je tam napisane. 😉 😕

julova
28. máj 2008

sticker - veru - pasta nie vzdy pomaha(la) aj u mna 😀...

vesi - ja uz "nemoooozem" 😀

ja moc lubim mliecnu fidorku (modru) 😔 😀

penguin1
28. máj 2008

baby, a mavate chut na sladke po mase? 🙄 bo ja neuveritelnu. dam si fajny obed a okamzite musi nasledovat coko 😠 😖 😔 🙄 🤐 neviem cim to je.
a gumkacov mozem aj ja 😀 😀

sticker
28. máj 2008

Keď Janka zaspí, tak si chcem prečítať ten článok, čo si hodila link, junovka. Potom budem múdrejšia, že o akom jedálničku tu píšeš 😅 😉

junovka
28. máj 2008

jul, nedrazdiiii 😲

vesi
28. máj 2008

ale, julova, nerob sa, nezobeš ty náhodou z tej bublaniny? 😀 😀

sticker
28. máj 2008

Pen - tak to hlavne v nedeľu! Po obede len otváram skrinky a malým zjem , čo tam nájdem. Teraz fičal brumík - lebo je tam tiež súťaž. Našťastie som to už poslala 😀 . Inak, neviem, neviem 😅

berni
28. máj 2008

ahojte holky!
necitala som vsetko, ale ze vraj ideme chudnut od 2 júna?

junovka
28. máj 2008

a ty mozes berni??? 😀 😉

julova
28. máj 2008

Moni - nerooob...ved ja som uz na tu bublaninu takmer uspesne zabudla 😀...dnes ju muzovi nanutim, ked pride z prace...ale nebudem sa pozerat ako talci, bo by ma piclo 😀

certi - ved podla fotiek ani nemas z coho zhadzovat...ved aj v tehu take pidi mini brusko a nic naviac 😕 😀 😉

penguin1
28. máj 2008

sticker, keby len v nedelu. ja musim zakonite po kazdom mase! teda ovladam sa po salame na ranajky, ale inak 🤐 🤐 mnam, brumik 😀 😀 tusim idem skontrolovat, ci niekto nekrici v skrinke... 😀 😀 😝

berni
28. máj 2008

junovka myslis preto lebo snz?no ja sa len informujem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som sa v juni narodila len mimo temy, kedze si junovka 😀

vesi
28. máj 2008

ináč kočky, ktoré ste snažilky a chcete schudnúť, len si upravte stravu a cvičte, určite nehladujte 😉
mimochodom, ja som začala poctivo cvičiť len 2 krát v živote a oba razy som s tým prestala, lebo som otehotnela 😀

berni
28. máj 2008

vesi ja rano rychlo daco v robote na obed tiez rychlo a vecera ked dojdem domov ako aj dneska tak veceriam teraz....a mimo toho este medzi tym keksik....a mam sedavu robotu...je to o nicom

julova
28. máj 2008

boooze kde su tie casy, ked som si len tak od radosti 5x zbehla tri poschodia hore dole a odbicyklovala denne aspon 30 km 😅 😔

certica
28. máj 2008

krpec sa mi zobudil, tak makaam..
julova, no zdanie klame. ja som s bruchom problemy nikdy nemala, mne sa to rozklada vsade naokolo 😀 . som na tom teraz dost blbe, hlavne ked sa takto zletnieva a mam si dat tricko.
chcela by som dat dole 10-12kg 😅

berni
28. máj 2008

ale zacnem cvicit a mozno aj ja budem tehu... 😀

elise
28. máj 2008

práve zhrešujem papám hrozienka v čokoláde 😀 😀 😀 😀 😝

junovka
28. máj 2008

berni, a ja som sa v juni narodila a preto som si dala aj taky nick, lebo aj Nely sa mala narodit v juni 😉 😀 😀 😀 Inak, ano preto sa ta pytam 🙂

Vesi, u mna to slo aj bez cvicenia v januari.Na cvicenie mam 2 deti 😀 😀 to my uplne satci 😝

vesi
28. máj 2008

julova, ja som také časy ani nemala 😀 😀 😀

berni, tak to by chcelo asi tú úpravu stravovania a trochu pohybu, niečo ako beh, steper aerobic... 🙂

berni
28. máj 2008

elise fuj odhod to ale ihned.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj ale dala by som si

vesi
28. máj 2008

junovka 😀 😀 nám sa prvé dlho nedarilo a tiež som mala sedavé zamestnanie, málo pohybu, zamerala som sa vtedy na to, že zdravo žiť 😀 aby som nemyslela na tehu a ono to vyšlo hned v prvý mesiac 😀

vesi
28. máj 2008

ja sa okolo deti až tak nenabehám, skôr ma unavia tým, ako sa im obom nezavru ústa 😅

julova
28. máj 2008

a ja som v juli narodena (nick) 😀

certi - tak to teda zdanie klame poriadne 😕 😀