Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
21. aug 2008

Vďaka lekno, ale ja to fakt necítim 😀 😀 😀 😀 😀

lekno
21. aug 2008

Tak si to aspoň mysli, no 😠 A poto si to tak vsugeruješ, že to fakt budeš cítiť 😝 😀

lekno
21. aug 2008

Potom tam malo byť 😉

monkula
21. aug 2008

sticki, my vieme, že chceš počuť že si kráááásne schudla... 😀
A aj Tebe všetko naj... k meninám, mne až teraz zaplo, že si tiež Janka... 😅 čo si dostala? 😀 😀 😀

lekno
21. aug 2008

Ale ale, Mony zmenila foto v pase 😀
Tak už konečne hoď niečo aj do albumu, nech vieme, ako vyzeráš 😨

lekno
21. aug 2008

Aby sa nepovedalo 😝
A ty sa Mony poponáhľaj s tým albumom. O.K.? 😉 🙂

sticker
22. aug 2008

Pre boha, čo sa to tu deje? 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Som na správnej stránke? 😀 😀 😀 😀

sticker
22. aug 2008

Teda, aké pekné pasy ste nahodili 😉 Len škoda, že ja neviem robiť tie scrabby, či ako sa to píše 😒 ☹ 😅

sticker
22. aug 2008

No moje chudnutie dnes zlyhalo 😠 ☹ Ja som doslova žrala!!!! A teraz išiel mm jesť francúzske zemiaky a ja som neodolala a tak som sa napráskala, že nevládzem ani chodiť 😔 Juj, no či som ja normálna?!!! 😠 😠 😠 😠

junovka
22. aug 2008

Ahojte 🙂 ,

tak, ja sa dnes k vam hlasim s 2 kilami dole 😎 A by ste mi neverili, ale odmerala som si miery v stredu a dnes, tak pas+brucho, pretoze ja si meriam zvlast 😀 , tak mam hadam o par centaky menej 😵
No, zajtra to bude uz horsie, nakolko idem na tu oslavu 😝 Povedala som si, ze sa sice budem kontrolovat, ale jedno je iste, ze si dam z kazdeho troska 😀 😉

lekno
22. aug 2008

Zdar holky 😉
Stiky neboj, to sa spraví. Zasa prídeš do starých koľají. A tie scrabby, či čo si to písala ani ja neviem robiť. Toto mám fotku z mobilu a tam som ju aj upravila. Tam sú tie rámiky a tak. A potom som ju dala do PC. Len je trochu tmavá. Mám ju aj v albume.
Juni bomba 😉

lekno
22. aug 2008

Či scrapy??? 😨 😀

junovka
22. aug 2008

Bomba jak bomba 😔 inak, viete co som zistila, ze odkedy drzim dietu a v podstate nemam cukry,tym padom nemam ani energiu a poviem vam pravdu, normalne nevladzem ani tlacit kocik 😝 😝 😔 ...a dakedy ani chodit 😒

junovka
22. aug 2008

...teda, tie modelky musia mat riadny bordel v hlave, ked dokazu sa stale takto trapit 😝 😝 🤐

lekno
22. aug 2008

Juni, ja som nemyslela, že si ako bomba. Ale že super, no 😀
A modelky už asi nemajú v hlave ani ten bordel. Oni to tam majú už úplne vymleté 😀

susik77
23. aug 2008

Juni: gratulujem, to je krasne 😉
Ja zase stojim s vahou, dufam, ze v pondelok bude aspon kilo dole 😎

sticker
23. aug 2008

Ahojte. Ja som zistila, že o týždeň mám dostať zase menzes 😠 😠 😠 😠 Naposledy som to dostala skôr o tri dni, tak neviem, ako to bude teraz. 😒 To je hrozné, ako sa dokáže telo meniť a ako ním mávajú hormóny! 😠

lekno
23. aug 2008

Čago belo 🙂
Stiky, o tých hormónoch mi niečo hovor 😠 Ja som chvíľu besná ako bengálska mačka, všetko mi vadí, niekedy aj to, keď sa ma niekto niečo opýta. Normálne by som vraždila. Potom len kričím po deťoch a o chvíľu sa akoby spamätám, ukľudním a vtedy mi je zas všetko ľúto. Že som kričala po tých mojich nezbedníkoch a najmä po malej... 😖 No hrúza, horšie ako vtehotenstve 😉

sticker
23. aug 2008

A kedy to máš dostať? 😀 😀 😀 Nie si aj Ty čakateľka? 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
23. aug 2008

sticki ,aké aj ty? 😠 😠 😠 😀

sticker
23. aug 2008

No akože čakateľka na menzes 😀 😀 😀

sticker
23. aug 2008

Či Ty myslíš, že lekno je čakateľka na niečo iné? 😕 😀

lekno
23. aug 2008

Ideš! Daj pokoj, že čakateľka 😠 Ešte to tak 😝 Ešte ste ma nedobehli 😀
Mony, už došla mrcha? 😀

sticker
23. aug 2008

Baby, ja som fakt myslela, že lekno čaká na menzes 😅 Keď je taká "milá" na deti 🙂 😉

vesi
23. aug 2008

čaute baby, ako pokračujete? 😕 😀
moni, ty si čakatelka na menzes? akože príde?nepríde? 😀 😀

danielitka26
23. aug 2008

hlásim že žijem 😀

lekno
23. aug 2008

Stiky, ty mrcha 😀 😀
A vítam stratené ovečky, ktoré sa rozhodli vrátiť na rodnú hruď 😝 😀

sticker
23. aug 2008

No ahojte, že sa aj ozvete 😅 Tak sa pekne pochváľte, ako sa vám darí 🙂 😉 Ja som sa práve vrátila z flámu 😀 😀 😀 😀 Som piaty rok na materskej a veru si nepamätám, kedy som bola niekde večer bez detí a bez manžela 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 Takže moje stratené kg sú zase naspäť 😠 😠 😠 😠 Ale hlavne, že bolo veselo 😅 😝 😀 😎

zuzula28
autor
23. aug 2008

čaute babeny, ja sem už vôbec nechodím, lebo nemám moc času, ale sa teším, že je vám tu spolu dobre...do schudnutia, herečky, čaute 😵 😵 😵

junovka
24. aug 2008

Ahojte,

Tak, ja sa vam ozyvam po tej vcerajsej oslave 😉 Dnes rano som sa postavila na vahu s tym, ze dobre kilo pribudlo....ved vcera som to aj prehnala s jedenim 😝 😀 ....a cuduj sa svete, dokonca o pol kila menej 😕 😕 😕 😕 Vazila som sa 5x ci dobre vidim, ale bolo to tam cierne na bielom 😵 Asi naozaj je to pravda, ze moje telo je pripravene na spalovanie ...som zvedava ako bude zajtra, pretoze nadalej pokracujem v dietke 😉