Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
24. aug 2008

nie, mrcha ešte nedorazila, ale už sa mi začína robiť akné... tak už je na ceste... 🙄

sticker
24. aug 2008

Mon - presne to isté. Už aj moja baka, ktorá slabo vidí sa ma v piatok pýtala, čo mám takú "krupicu" na čele 😠 😠 😠 😠 Budem jej vysvetľovať, že mi má mrcha doraziť?! 😕 😀 😀 😀
Joj, junovka ale Ti závidím ☹ Na mne sa už to prežieranie prejavilo. Aj sa dnes cítim tak nijako - prežrato. Len sa potulujem po byte a nič sa mi nechce 😒 Ešte že varila babina 😅 😀

vesi
24. aug 2008

lekno 😀 😀 😀 😀 nie som stratená, len už pracujúca 😝 😀 s kg som som na tom rovnako, miery som sa neodvážila odmerať 😝 😅 😀

lekno
24. aug 2008

Vesi ja viem, že už pracuješ 😉 A pri kom máš dievčence? Malá Niki ti ešte nemá tri rôčky 😨
Ja chcem ísť tiež do roboty, ale všade len na smeny a mne nemá kto malú vodiť do škôlky a zo škôlky 😠

lekno
24. aug 2008

Pardon, Sašku som myslela 😉 😀

vesi
24. aug 2008

leknuš, babka ju stráži a nikolka chodí do škôlky. našťastie nerobím na smeny a ked nestíham ja do škôlky, tak pre ňu ide kto môže (manžel, mama, bratova frajerka) 😀
hlavne ráno ju nosí manžel a raz za 3 tt musí babka 😝 😀

lekno
24. aug 2008

Jej, Vesi tak to máš super 😉

vesi
24. aug 2008

ja viem 😎 😀 😉

sticker
24. aug 2008

Ahojte. Skočím vám do rozhovoru... 😅 ja uvažujem o brigáde. Od 20:00 - 0:00. Len neviem, ako by som zvládala ráno vstať a ísť s Jankou do škôlky 😒 . Kým by som šla spať by bola aj jedna hodina a ráno vstávať okolo pol siedmej....no neviem, či by som to zvládla. Ale možno by som konečne schudla 😀 😀 😀

lekno
24. aug 2008

Stiky 😀

sticker
24. aug 2008

Čím som Ti tak zlepšila náladu? 😀 😀 😀 Závidíš mi tú brigádu? 😀 😀 😀

susik77
25. aug 2008

caute baby, tak ja som s vahou rovnako ako pred tyzdnom, tak ani neposielam 😝
vcera sme oslavovali s kamaratmi 1 rok nasich deticiek. oni maju chalana o tyzden starsieho od veroniky. bolo super 🙂 robila som pre krpcov piskotovu tortu s jablkami a zahustila som to pudingom, navrch som dala smotanu rozmies. s jogurtom a ozdobili sme ovocim. 🙂

susik77
25. aug 2008

hodim fotky 😉 aj manzelovi sa pacila, si dal aj 2x 🙂

sticker
25. aug 2008

Ahojte. Susik - hneď z rána robíš takéto chúúúúťky 😠 😀 😀 😀 Ale určite si to pozriem a prípadne ju spravím 😅 😀 Ja neviem, či treba poslať, či sa bude vôbec aktualizovať tabuľka, lebo už tuším dva týždne sa neaktualizovala 😝

sticker
25. aug 2008

No tééééda, mňam! Keď sa Ti bude dať a chcieť pošleš mi receptík, ak to nie je tajné 🙂 😉 .
A princezničke Veroničke samozrejme všetko naj, naj, naj 😵

susik77
25. aug 2008

sticker: diky 🙂 poslem Ti recept do IP 😉

susik77
25. aug 2008

aha, tak som to omylom hodila sem 😎

sticker
25. aug 2008

No a už je to prezradené 😀 😀 😀 😀 Ty si to tam dala na vrch čo - to bolo červené hrozno? Asi nie.....fakt to neviem definovať 😅 😀 😝

susik77
25. aug 2008

cucoriedky 😉

sticker
25. aug 2008

No tak čučoriedky ja veru nemám 😒 Ale to vôbec nevadí 🙂
A baby, čo sa deje, kde ste kto? Danielka už je späť, ale kde je? 😕 Tak tipujem, že údaje neposlal nikto 😠 😅 😝

lekno
25. aug 2008

Čaute 🙂
Stiky ani ja som neposlala, dnes som zasa nafúknutá, ako balón 😠

sticker
25. aug 2008

No ja som sa aj merala a chvala bohu, zase je to to isté, ako minulý týždeň, dokonca boky o 1 cm menej. No ale nepošlem, veď nikto neposiela. 😉
A nevieš, čo je so Zuzkou, ktorá robí tú tabuľku? 😕

junovka
25. aug 2008

ahojte 😉 ,

pozeram, ze dnes mate asi meraci den 😒 😕 No ja som za tyzden dala dole 3 kila, co je si myslim slusne, a na to, ze som sa v sobotu prezrala 😀 😀 😀 😀 Taze pokracujem este tento tyzden 😝 😝

A vidim, ze asi aj tu som dajako sama 😕

sticker
25. aug 2008

Ale neboj, nie si 😀 Zväčša som tu sama ja 😀 😀 😀 😀

sticker
25. aug 2008

Ja čakám na Kliniku Grace 🙂 😉

junovka
25. aug 2008

...a uz ti ide??Dajako to nesledujem 😕

sticker
25. aug 2008

Už beží na STV1 😉

monkula
25. aug 2008

sticki, zlato.... ty prečo chceš schudnúť? Veď na fotkách z albumu si strašnááááá kočka.... 😉

sticker
26. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moja riť a špicaté boky nie je na fotkách asi dostatočne vidieť 😠 To bol odjakživa môj problém. A napr. keď mala Janka 15 mesiacov obliekla som jedny nohavice, ktoré teraz keď má Julka 15 mesiacov, ich natiahnem po stehná 😠 ☹ Po druhom tehotenstve som úplne divne "rozliata". U mňa neplatí: "Ani rici, ani cici". U mňa platí: "Žádne cici, veľká rici" 😀 😀 😀