Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzana1979
8. sep 2008

ahoj sticki aspon niekto sa k tomu postavil zodpovedne. 🙂 ja som za tento tyzden neschudla ani 0,1 dkg, ale islo aspon po 1 cm dole.
mnaaam a placky by som si dala aj ja. 🙂

sticker
8. sep 2008

No veď by som Ti ponúkla placky, ale potom by si nadávala ako ja, keď som sa postavila na váhu 😠

susik77
8. sep 2008

Ahojte baby, ja mam este stale menstru, o pol kila viac a v pase+4 cm, tak neposielam 😖
A to som cez vikend nevecerala 😝

zuzana1979
8. sep 2008

susik, ides na to nejak opacne, nie? 🙂 ale ok, buduci tyzden to bude urcite lepsie. len ja na 90 percent buduci pondelok letim na dovolenku, tak na dva tyzdne tabulku budem musiet niekomu prenechat.

susik77
8. sep 2008

opacne?nerozumiem 😕
kam letite? 🙂

zuzana1979
8. sep 2008

no ked miesto ubudania kg a cm, tebe narastaju.
na malorku, konecne po dvoch rokoch opat na dovolenku. 🙂

susik77
8. sep 2008

to mi pri menstruacii pravidelne narastaju, tebe nie? 😎 😀

susik77
8. sep 2008

to je super, urcite si dovcu uzijete 🙂
mne to pride zbytocne posielat tam udaje, ked mam vzdy o pol kila al. kilo viac a zadrziavam vodu, ked mi skonci, tak znovu idu cm a kila dole 😉 viem, ze toto nie je, ze by som pribrala, su to proste len hormony 😎

susik77
8. sep 2008

ale uz mi z toho chudnutia sibe 😎 sa stale vazim 😒 ale strasne sa chcem uz prehupnut pod 70 kg 😔

m311293
8. sep 2008

už dlouho jsem se neozvala, ale měla jsem velké rodinné trápení a nebyla chuť ani čas. Kila jsem taky neřešila a dietu vůbec, takž epořád stejně celkem -3kg, nic moc, komu mám napsat aby to hodil do tabulky?

zuzana1979
8. sep 2008

ved uz mas k tomu len kusocek. co by som ja za to dala. ja som mala metu 80, to sa mi podarilo a 70tka je pre mna straaasne daleko. snad raz sa to aj mne podari.
a ja nemavam predd menst. vykyvy, asi so mnou tak hormony nebalansuju.
a na dovolenku sa straaasne tesim, odkedy som nastupila do prace, sme nikde neboli, staviame domcek, tak mam manzela stale na stavbe, tak som si teraz dupla, ze treba uz niekam ist.

zuzana1979
8. sep 2008

m311293 posli na druhyjun, ja to tam dam potom dokopy.
a je mi luto, ze ste mali problemy, dufam, ze sa to vyriesilo.

lekno
8. sep 2008

Ahojky dievčence.
Miery poslané, tak uvidíme 😉 Ako sa máte? Včera som sem nestihla ísť.

m311293
8. sep 2008

Zuzi, to nebyli problémy v manželství, ale s mojí mamkou a dopadlo tak nejsmutněji jak mohlo.

certica
8. sep 2008

cafte, narychlo... ja pol kila dole a 1 centik v pase, sak ale aj to sa rata 😀

m311, to mi je luto. snad to casom bude zas lepsie

certisko19
8. sep 2008

ahojte,
snad sa smiem pripojit...nechce sa mi takmer 200 stran citat...ale ako chudnete?pomaha to?dakujem

penguin1
8. sep 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 aka som rada, ze vas vidiiiim!!!! sme prerabali domcisko, vsetko bolo vyhadzane, takze som nemala casuuu a ani kde sa pripojit... 🙂 a ked bolo kde, tak som len narychlo kuk maily a isla som kade lahsie 😝
ako sa vam darii? mna ide porazit z toho... stale som bola v pohybe, som makala, pomahala a nic z toho... ☹ 😠 😖

sticker
8. sep 2008

No konečne sa to tu rozbehlo 😵 Peng - no ahoj 🙂 😉 A to Ti verím, že človeka naštve, keď maká, maká a okrem krásneho domčeku nič 😀 😀 😀 😀 😉 No tak kilá pôjdu dolu teraz, keď budeš v kľude 🙂 😉
m311 - som rada, že si sa Ti dalo prísť znovu medzi nás a posielam Ti aspoň trošku energie, aby Ti bolo lepšie ☹ 😔
certisko - my tu chudneme každá, ako jej je najlepšie a v pondelok posielame údaje na nick druhyjun a zväčša frfleme, ako sa nám nedarí 😀 😀 😀 😀

sticker
8. sep 2008

Zuzka - práve som Ti išla pochváliť fotky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A už máš aj nový pas 🙂 😉 No ale to je zmena oproti fotke pred tým 😅 😝 Naozaj by som Ťa nespoznala 😅 🙂 😉 Perfektná fotka. To robila sesternica? Aj tú v pase?

certica
8. sep 2008

zuzka, fakt perfis fotka 😎
stick, ja a kvalitne vlasy? akurat pocas mojich tehu. teraz mi uz druhy mesiac brutal padaju. inac na tejto fotke v pase, to som s vikim 😀 😉

sticker
8. sep 2008

Aha 😅 Takže tá fotka má tak tri roky? 😕 Ale fakt tam máš super vlasy 😀 😀 😀 😀

zuzana1979
9. sep 2008

sticki, ano, robila to vsetko sesternica, trosku sa na dovolenke vysantila s fotakom a vcera mi poslala fotky.

a m311293, tak to mi je fakt strasne luto, nevedela som. uprimnu sustrast.

zuzana1979
9. sep 2008

a baby inak tabulka je uz aktualizovana. musim pochvalit, ze je nas viac, co zmeny nahlasili, ale su tu aj baby, co to flakaju.

a certisko19, ked sa chces pridat, tak kludne posli udaje, hodim ta tam nanovo.

sticker
9. sep 2008

Zdravím 😉 Ja som dnes bola hneď ráno u zubára - robil mi dva zuby - dve hodiny nejesť 😅 😝 Diéta ako vyšietá 😀 😀 😀 Teraz som vonku zjedla dve také tyčinky - neviem to opísať. Niečo ako pletenka, len je to jedna dlhá palička 😅 😀 😀 Ale nemala som ráno kávu, až v meste a tak ma pobolieva hlava. Možno aj z toho zuba, lebo sa bojím, že mi to zle spravil - už by to nemalo bolieť 😒

susik77
9. sep 2008

Jani-mna caka zubarka zajtra-na 9.hod.uplne s Tebou citim 😔

lekno
9. sep 2008

Bambuľky, kde ste? 😨 Nemám na vás šťastie 😠

vesi
9. sep 2008

ahoj leknuš, akurát idem pozerať panelák, ale v piatok prídem na kus reči 😉 😀

certica
9. sep 2008

aj chlapi kukaju panelak 😀 a ja mam zajtra tiez zubara 😀 (od 10-12h 😲 )

vesi
9. sep 2008

certi 😀 😀
mňa bolí zub, teda skôr ďasná, ale moja zubárka má ešte týždeň dovolenku, normálne sa neviem dočkať kedy príde 😝 😅 😀

sticker
9. sep 2008

Teda, všetky chuduľky idú k zubárovi 😀 😀 😀 No mňa to znervózňuje tie výplne 😒 ☹ Nemám si kde "špárať" s jazykom 😅 😀 😀 😀
Vesi ahoj - dlho si sa neukázala 😉