Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
17. sep 2008

Ahoj lekienko. To neva, aj tak poslali len susik a ja. Ale v pondelok čakám 😠 😀 😀 😀

lekno
17. sep 2008

Čau Janka-Stiky 😀 Babuľky sú na tom už lepšie? 🙂 Naši sú všetci traja usmrkaní. Ale dalo sa to čakať. Zima ako na Sibíri 😀 Bŕŕŕ. A to idem zajtra s malou na kardioógiu. Ani sa mi nechce do tej zimy. Aspoň že máme konečne auto a mangel so mnou odbehne z roboty 😖

sticker
17. sep 2008

Ooooooooo, ako pekne si ma oslovila 😵
Už väčšina detí soplíkuje 😒 ☹ MUDr. Janke vzala krv a zajtra tam idem znovu 😒 A už musím zobrať aj Julku, lebo mm ide do roboty. Vôbec sa mi tam nechce, to obliekanie a vyzliekanie 😒 😝 . Som ju chcela už dať do škôlky aspoň na dva dni, nech si zase postupne zvyká. Hádam na piatok ju dám,aby som si mohla aspoň trochu v kľude prejsť Jarmok 😅
Kam ideš s malou? Až do BA?Alebo len niekde poblíž?

vesi
17. sep 2008

ahojte babulky, vidím, že choroby sa rozmáhajú, aj moja nikolka je chorá a v byte je zima ako v ruskom filme.... 😠 brrrrrr 😠 😠

sticker
17. sep 2008

No vesi, tak vitaj v klube 😒 U nás by aj kúrili, ale keď nemáme ešte namontované radiátory, tak je nám to ....vieš na čo 😠 ☹ Jeden ohrievač prenášam z izby do izby - podľa potreby ☹
A pošleš miery v pondelok? 😅 😉 🙂

vesi
17. sep 2008

stiky, beriem späť, začali nám teraz večer prikurovať 😀
miery...čo to je? 😅 😝 akosi sa zabúdam vážiť aj meriať a ani so stravovaním to nie je najlepšie, budem s tým musieť niečo spraviť 😅

sticker
17. sep 2008

No tak so srandy sa v pondelok zmeraj, odváž, aby si vedela, na čom si a uvidíme 🙂 😉 Ja som dnes tiež úúúúúplne mimo čo sa týka "žrania" 😠 😠 😠 😠 😠 Práve som dovečerala !!!! 😝

certica
17. sep 2008

aj my sme chori, okrem mna 😀 (zatial 😅 ) a co sa jedla tyka, total flakam, nevazim sa nic, ale gate su mi nejake volne, mi dnes cestou k lekarke a spat padali 😕

monkula
17. sep 2008

u nás odvčera kúria...
A dnes som si v Kauflande kúpila rotaňu... 😀 😀 😀
Tak je Mm zvedavý, ako dlho mi to vydrží, rotaňovať.... 😀

sticker
17. sep 2008

Certi - Ty máš z nás najväčšiu šancu rýchlo schudnúť aj bez dodržiavania diéty 🙂 😉 Keď mala Julka 5 mesiacov, mala som o skoro 15 kg viac ako teraz. Takže sa môžeš tešiť 😀
Mon - držím palce -na tú rotanu 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
18. sep 2008

ahojte,
zase to tu flákate?! vyťahujem vás z druhej strany 😠 😀

lekno
18. sep 2008

Nazdar ženy 🙂
Janka, na kardiológiu chodíme do Žiliny. Našťastie. Nebavilo by ma celý deň s malou cestovať 😉
Čerti čaf 🙂
Mony, koľko tam stála tá rotana? A je aj s tým počítadlom?
Vesi, veru flákame 😉 Ja som bola s malou na kontrole na kardiológii, potom som išla pozriež taťulda, lebo mamsa je na brigáde. Pred dverami som našla babské topánky, ostala som sa dívať, ale bola tolen moja sestra 😎 😀
Potom sme išli so ségrou k nám, potom som zakúrila, upratala a pekný deň je za nami 😝 🙂

lekno
18. sep 2008

"pozrieť" som myslela 😅
A "mama" som tiež myslela 😀
Asi som prepracovaná 😀 😀

vesi
18. sep 2008

leknuš 😀 😀

sticker
18. sep 2008

Ahojte. Lekno neospravedlňuj sa, veď my Ti rozumieme 😀 😉
My sme boli s Janku u MUDr. a budeme raz do týždňa chodiť na injekciu B12 a ešte má Ribomunyl a Maltofer. Tak som zvedavá. Poobede sme šli pozrieť, či už stoja všetky kolotoče a kolotoče už aj šli 😠 Tak má zase prázdnejšiu peňaženku 😠 ☹
A ešte sa jedujem, lebo Jaja ide zajtra do škôlky a chcela som konečne trochu dať dokopy byt, ale sesternica ide predávať na náš jarmok (ona je z PB) a dovlečie syna. Teraz neviem, či oboch, alebo len jedného.!!!! Keby bol ten starší (skoro 4 ročný) poslušný, dobre. Ale on sa hrať nevie, upratovanie mu nič nehovorí, lebo aj doma upratuje mamina - tak mi povedal a pri ničom nevydrží!!!! Vôbec pri ničom! A mladší má 8 mesiacov! No čo ja tu budem s nimi robiť. A moja maminka je proste dobrák od kosti! A ako sa poznám, tak nakoniec aj tak skončia tu. Lenže ja tu mám stavenisko a zimu!! To majú aj naši! Mne je vonku teplejšie ako v byte 😒 .
tak som napálená, že ziapem na všetkých doma 😔 . A to som chcela ešte v kľude prejsť stánky, kým bude Jaja v škôlke. Tudle-nudle!!!!!!
Jáj, tak som sa vyžalovala - ďakujem 😅 ☹
Keby sa pri písaní chudne, tak ma už nie je vidieť 😅 😝

lekno
18. sep 2008

😀 Mne niekedy ani vlastná mama nerozumie 😀 (A niekedy si ani sama nerozumiem 😎 )
Janka, no budeš to mať perné 😠 Tuším budeš mať kolotoč doma a nie na jarmoku 😝
Vaesi 😀

lekno
18. sep 2008

Vesi som myslela pravdaže 😀

certica
18. sep 2008

hello leknus, ty si co... oneee ...ondila? 😀 ze tak "zbrklo vyjadrujes" 😀

vesi
18. sep 2008

leknuš, ja som pochopila 😀 😀

certica
18. sep 2008

ale to vaesi znie tak vznesene, nieco ako versace 😀

vesi
18. sep 2008

certi, tak to dakujem pekne, že versace, hned ma napadol ten z mojsejovcov 😝 😀

certica
18. sep 2008

vesi, druhotne aj mna 😀 , ale prvotne som myslela toho druheho neboheho 😅

vesi
18. sep 2008

aspoň, že tak, mne by stačilo po ňom dediť majetok 😅 😀

certica
18. sep 2008

no vidis vesi, ty sa nestratis 😎 😀

vesi
18. sep 2008

😀 😀 😀 zabijem sa, že som dobrá? 🙂

certica
18. sep 2008

nezabijaj, s kym sa tu budem nahanat? 😀 alebo hrame "opac, opac" 😀 ? pamate, baby na to? alebo ze skakat gumu. tusim starnem, ked spominam na svoje rane detstvo 😅 .
idem hodit krpca do postele a neviem, kedy a ci sa odtial este vymotam v nejakej dohladnej dobe 😉

vesi
18. sep 2008

certi, pamätám a asi starnem aj ja, občas si spomenem na veci z detstva, o ktorých dnešné deti nemajú ani šajnu....

tak sa zatial maj certi, ja už dnes končím, ale zajtra mám voľno, tak som len vaša 😀

monkula
18. sep 2008

lekníčatko, rotaňa stála 250 Sk, je bez počítadla, veď počítať viem, naaa ne? 😀 😀

čerti, ja som včera pri zaspávaní dostala strááášnu chuť skákať cez gumu, jednotka, úzka... 😀 😀 😀

lekno
19. sep 2008

Zdar! 😉
Som rada, že som vás v tomto ponurom počasí pobavila 😀
Mony, šak aj ja viem počítať. Ale decká ma pri tom stále otravujú, malá stále čosi chce. Stále na čosi odpovedám a za chvíľu pomaly neviem, čia som a nieto ešte koľko som vyrotaňovala 😝 😀
A skákať si mala bez gumy! Tak! 😀 😀 😀

lekno
19. sep 2008

Vesi, no kde si? 😕 😅
Zasa všetky prídete, keď tu nebudem... O chvíľu idem dorobiť tie francúzaky. (Teda francúzske zemiaky 😉 )