Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
28. sep 2008

Ahojček dievčence 😉
Vidím, že sa to tu veľmi nehýbe... 😔
Ja som tu tiež dávno nebola. Máme zasa nejaké problémy, tak akosi ani nieje chuť... ☹
Dúfam, že aspoň vám sa darí 😉

certica
28. sep 2008

ja som prave dorobila jablkovu tortu, obed som tradicne nemala ziadny 😀 , drahy sa uz pre nas v netradicnom case naobedoval (o 11h 😀 ), viki je u babky, maly ždíma zatial stale mna, takze problem vyrieseny. ideme sa prejst, sviti slunce 😀 😎
leknus, ked je zle, aspon vies, ze bude zachvilu lepsie 😉

lekno
28. sep 2008

Ááách Čerti, bodaj by si mala pravdu... 😔 😉

certica
28. sep 2008

ja mam vzdy pravdu 😀 😉
inac, zajtra neposielam, ani ma nehne si vyhupnut na vahu, som tento vikend zrala priate cez deviate a sticky, dnes bola aj pizza 😀

zuzana1979
29. sep 2008

ahojte babenky, tak uz som sa vratila este vo stvrtok z dovolenky, ale az teraz sa dostavam na net. ako vidim, chudnutiu ste moc nedali, teda ani ja, na dovolenke sme mali AI a viete si predstavit ako to dopadlo. dnes som sa s malou dusickou postavila na vahu a je tam o 1 kg viac ako pred dovolenkou. tak som rada, lebo som myslela, ze to bude horsie.
a co sa tyka dovci, pocasie moc nevyslo, mali sme 22 stupnov posledne dni a prsalo, ale na hoteli bol kryty bazen s morskou vodou, tak sa mala vysantila aspon tam.

susik77
29. sep 2008

Ahojte, ja uz mam menstru 😒 takze pas si ani nemeriam, ale super, ze som nabrala len pol kila 😵 rano 70.5 😎
dufam, ze buduci tyzden ked mi mrchaskonci sa konecne dostanem pod 70 😎 vcera som si skusala krasne zimne bundy-take dlhe-sustiakove a strasne sa mi pacili-este ma aj zostihlili v pase 😵 no, len sa obavam, ze keby som chcela otehotniet, tak to asi nezapnem 😎

susik77
29. sep 2008

zuzi: skoda, ze vam nevyslo pocasie, ale dobre, ze sa aspon mala vyblaznila 😉

sticker
29. sep 2008

Ahojte 🙂
Vítam Zuzku 😵 Ja som to dostala v sobotu a našťastie váha rovnako a aj miery. Len nechápem, že pred menzesom som mávala inokedy aspoň prsia väčšie a teraz nič 😠 😠 😠 😠 😠 Len sa tam zmenšujem! 😠

susik77
29. sep 2008

sticki: aj ja 😒

zuzana1979
29. sep 2008

baby ja som ich dostala tiez v sobotu a to sme mali stretavku po 10 rokov zo strednej, tak som bola z toho trosku otravena.

susik77
29. sep 2008

Ahojte, baby, mam pocit, ze uz je cas uzavriet tuto temu a zacat novu 😔 Kto chce chudnut, nech sa prida a kto zrovna nemoze, nech si da pauzu. Mam pocit, ze nas rapidne ubudlo, dost klesa aj motivacia, tabulka sa obnovuje tusim raz za 3 tyzdne...aky mate nazor? Ja by som chcela dat dole este 5.5 kg, super mi to s vami slo, od 2.juna mam -10 kg 😵 Myslim, ze najdolezitejsia je motivacia, preto by sme to mali ozivit. Co hovorite na novu temu? 😵

mimikyky
29. sep 2008

susik77
ja som tiež do pár chudnúcich tém písala, ale vždy krachli, a do už rozbehnutých sa mi nie moc dobre zapadlo, aj keď ma napr. k vám pozvala lekno 😉 , nezapadla som

susik77
29. sep 2008

mimikyky: ty si dala kolko kg dole? A za ako dlho? Pre mna je fakt najdolezitejsia motivacia, povedala som si, ze chcem dobre vyzerat a dostat sa priblizne na 65 kg, to som bola so sebou spokojna...

mimikyky
29. sep 2008

6 za tri mesiace, nebolo to veľa kilo, ale dôležitejšie sú centimetre!!!!!!!!!!!vtedy ubúda tuk!!!!!!!!!!!!!
tých bolo 11cm v páse, 13cez boky a 6 stehno 😉

zuzana1979
29. sep 2008

susik, tiez mam pocit, ze sme tusim tri, ktore posielame miery a nikto viac. ale nechcem, aby to uplne skoncilo, lebo mna tato stranka dost motivovala, i ked v poslednej dobe to mnoho bab flaka.

takze som tiez za novu temu, s novou tabulkou, lebo stale potrebuje dat dole min. 10kg a potrebujem nakopnut.

tak ako? uzavrieme to, zalozime novu temu, novu tabulku a zoberieme aj nove baby? ja som za.

zuzana1979
29. sep 2008

mimikyky a berieme ta do partie, ved ti to krasne ide dole.

susik77
29. sep 2008

zuzi: ja som za vsetkymi 10 😵
Ale navrhujem nepomenovavat temu nejakymi terminmi-ako tuto-2.jun, skor nieco ako: Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnutII, prip. uuuplne novy nazov...any idea? 🙂

susik77
29. sep 2008

super mimikyky 🙂 aspon nam budes radit 🙂 ja si hovorim, ze teraz chcem hlavne cvicit aby som sa spevnila 🙂

mimikyky
29. sep 2008

sa teším 😉

mimikyky
29. sep 2008

založím ju???

susik77
29. sep 2008

jasne 🙂

mimikyky
29. sep 2008

ok

danielitka26
25. máj 2009

ok ...takže pokračujem v starej téme ...ak sa tu nájdete babulky ktoré ste sem chodievali vlani tak sa ozvite

mimikyky
25. máj 2009

tak my sme potom pokračovali tu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a pokračujeme stále 😉