Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

berni
28. máj 2008

aha tak to je jedno aku dietu len efekt musi byt OK 😀

berni
28. máj 2008

certica ja ja chcem 50 kg - alebo minimalne 60kg 😀 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

na večeru asi niečo ľahké zeleninový šalát a pod. a medzitým veľa tekutín, vodu, čaj ,minerálky....

ja začnem zmenšením porcií a veľa zeleniny, ovocie ja veľmi nemusím a nejaké cvičenie...

julova
28. máj 2008

certi - aha...tak to musim MM povedat, ze za 50 kg sa dava pekarnicka 😀...aj ja chcem 50 kg 😉...

a kolko taka pekarnicka stoji, Moni? 😕

berni - presne tak 😉

certica
28. máj 2008

berni a kolko merias?

vesi
28. máj 2008

certi 😀 😀 od pondelka vypekám už len pre zvyšok rodiny, a sebe grahamový alebo celozrnný chlieb, mne sa tá pekáreň hodí, lebo u nás nedostanem kúpiť bežne celozrnný alebo grahamový chlieb... 🙂

sticker
28. máj 2008

berni - podľa mňa, ide hlavne o to, neprejedať sa 😝 . Daj si, načo máš chuť, ale nie ako drevorubač, keďže máš sedavú robotu. Tebe by asi "sadla" tá 90 dňová. Veď mrkni aj do tej témy. Akurát je náročná na čas - varenie. Každý deň ješ niečo iné a takto opakuješ štyri dni stále dokola. 😉

vesi
28. máj 2008

zuzi, to je rôzne cca od 2500,- sk, ale ked máš šťastie, tak aj lacnejšie. ale je to úžasná vecička 😀

berni
28. máj 2008

vesi vsak tu je problem ja ani nejem vela vsak toto co som ti napisala....ranajky, obed, vecra chlebik....a to by som nemala...

certica ja mam 174 ...preco?

sticker
28. máj 2008

Junovka - začala som čítať ten článok a ja že to o mne píšu 😀 😀 Tiež som hrávala volejbal za naše mesto a potom tehu a tak 😅 😀 Na mňa sa počas tehotenstva nalepilo neuveriteľných 25 kg 😅 😔

certica
28. máj 2008

ja som sa inak zaradila do temy, ze POMALY chudneme...., ale teda trpezlivost je moja slaba stranka, ja bud vsetko alebo nic 😀 a hlavne okamzite aj hned

certica
28. máj 2008

ja som sa inak zaradila do temy, ze POMALY chudneme...., ale teda trpezlivost je moja slaba stranka, ja bud vsetko alebo nic 😀 a hlavne okamzite a hned

vesi
28. máj 2008

berni a kolko by si chcela schudnúť?

certica
28. máj 2008

sa mi zadaril double prispevok 😲
berni, no ze ked chces tych 50 kil, aby som vedela porovnat. ja mam len ubohych 165cm, nemam sancu pri tebe 😀

sticker
28. máj 2008

certica - kedy si narodená? 😀 😀 😀 Ja som presne taká istá a vo všetkom! Chcem všetko a hneď!

berni
28. máj 2008

sticker ja nemam velmi cas na varenie, pretoze my s manzelom mame v robote jedalen, tak ze ja varit doma nemusim a ani nestiham aj dneska som dorazila domov o 19.30 a som mrtva dost mam v praci, este dobre ze mam ten konik troska na odreagovanie...
Ale zacnem ja asi chodit na plavaren a troska cvicit....ale holky keby som bola tehotna to vadi to nemozem chodit asi ani na plavaren, ani velmi cvicit nie?

sticker
28. máj 2008

Ja keď sa mám niečo naučiť, tak hneď alebo nikdy. Už si aj vravím, že by som s tým mala prestať, ale to je v povahe 😅 😝

certica
28. máj 2008

sticker, 1.3.

sticker
28. máj 2008

Prečo by si nemohla chodiť na plaváreň? 😕 Plávanie je to najlepšie. Len treba dávať pozor na plesne a tak 😅 😝

vesi
28. máj 2008

berni, keby si bola tehotná, tak to zistíš včas a plávanie aj mierne cvičenie sa môže aj v tehu ak nie sú problémy. napr. sa odporúča aj bicyklovanie...

julova
28. máj 2008

berni - 50 kg pri 174 cm? 😲 😅 ..daj si najprv na sestdesiat - aby Ta potom neodfuklo 😀

certi - nie si v znameni leva? 😀...teraz tu a hned! aj ja rada vabnak 😀

Moni - tak to nie je az take drasticke - ta cena...mame preplatok za byt 4,5 tisic 😀...sice sa daju vyuzit aj potrebnejsie...ale ked ostane, tak dosetrime a si kupime 🙂

berni
28. máj 2008

vesi asi tak 6-7 mozno aj 10kg.... 😅

certica aj ja chcem vsetko hned.....a s 50 kg by som bola ako anorekticka, tak ze radsej takych 58 kg 😅

sticker
28. máj 2008

To si Ryby znamenie, však?

elise
28. máj 2008

myslíte že aj znamenia ovplyvnujú rýchlosť chudnutia? 😕 😅

certica
28. máj 2008

ano vesi, to je inac pravda - ja som mala celych 9 mesiacov stacionarny bike postaveny v obyvke a uspesne si to tam aj odstal, akurat ze ja na nom nie 😀

vesi
28. máj 2008

zuzi 😀
berni, tak to nemáš vôbec nadváhu, kedže sa snažíš otehotnieť, tak jedz veľa zeleniny a ovocia a hlavne to pravidelné stravovanie. no a ten pohyb, aspoň rýchla chôdza. na tvojom mieste by som dietu nedržala...

berni
28. máj 2008

julova no vsak akurat pisem ze to by som bola anorekticka.... 😀 😀 😀 😀

No tak ze holky zacnem ja pekne plavat a nezrat od vidim do nevidim! 😎

julova
28. máj 2008

elise - zaujimava otazka 😀...v kazdom pripade si myslim, ze postava je aj geneticky dana...nebudem stihla dlhonoha blondyna, ked mame uz v tretej generacii "hrusky" 😀 😉

sticker
28. máj 2008

julova 😀 😀 😀 😀 😀 pekne si to napísala 😀 😀 Sa tu rehocem na pc 😅 😉

certica
28. máj 2008

julova, lev je moja mama, ja ryba