Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vilkakatka
29. máj 2008

Ja som si zase kupila dvoje rifli o cislo mensie, aby som mala inspiraciu 😀
A uz sa natiahnem aj do rifli spred tehu, len som v nich ako jaternicka 😝

zuzula28
autor
29. máj 2008

junovka, ale ten úbytok je dosť veľa za tak krátky čas 😕 Že teda vrámci zdravého chudnutia by to nemalo byť viac ako 1,2kg za 7 dní 😅

elise
29. máj 2008

zuzla ak budeš v pn daj vedieť, môžeme sa stretnúť 😉

vilkakatka
29. máj 2008

Zuzka, a preco sa nemoze zihlava? Teda ja ju teraz nepijem, ale predtym som na nej zila, lebo mi chuti 🙂

penguin1
29. máj 2008

junovka, ja sa asi v pondelok vrhnem na "tvoj rezim"... 😉 ved ked citam, ze za 4 dni -3kg!!! 😵 😵 😵 normalne, ze waw 😎 😲 len ja vydrzim asi dva dni a potom sa zase vratim k babenam, co budu chudnut dlho... 😀 😀 😉

zuzula28
autor
29. máj 2008

vili, lebo žihľava má výrazný očistný účinok a tie škodliviny sa vyplavujú z buniek do krvi a pri tvorbe MM to určite prechádza aj so živinami do MM, ale inak je žihľava perfektná...to potvrdia aj ženy čo nemajú zrovna peknú pleť, že sa časom vyčistí...ja som pred tehu si dala toto, tam sú všetky bylinky resp. zložky potrebné na očistu...

www.klubzdravia.sk/aktuality.asp?da_id=63

junovka
29. máj 2008

zuzu, zatial mi to vyhovuje 😉

Penguin, namiesto jabl.octu uzivam citron.stavu z cerstvych citronov 😉 😎

penguin1
29. máj 2008

junovka dik za typ 😉 ale mam doma aj jablcny ocot 🙂 tak uvidim, co mi bude viac chutit

smary
29. máj 2008

ahojte
tak ja vas absolutne nestiham citat 😲 ale aspon vas spucujem,akoze uz niektore chudnete teraz? ved zaciname az v pondelok,nie? 😠 dokelu,teraz budeme my ostatne pozadu 😠 😀

a zihlavovy a iny precistujuci caj sa nesmie pri kojeni pre to,ze ked sa z vasho tela tie toxicke latky vyplavuju,tak sa vyplavuju rovno do mlieka,dietatko to sice na chuti nespozoruje,ale krmite toxickmy odpoadmi z vasho tela 😖

zuzula28
autor
29. máj 2008

elise, určite...cez leto sa môžeme stretnúť a ísť sa s drobcami vyvenčiť 😉 Ja sa teda veľmi teším aj na individuálne venčenie občas, keď už nebudem pojazdná mliekárnička 😀 😀

smary
29. máj 2008

aha zuzu ma uz predbehla 😉

sticker
29. máj 2008

Junovka - aj mne sa to zdá byť veľa 😕 . Ale samo, že Ti to prajem 😉 . Ale čo som si to čítala, to nie je nič pre mňa 😅 😒 Ja by som nevydržala jesť tak, ako je to tam napísané 😅 . Ja som sa naposledy merala minulý rok začiatkom augusta. Tak som celkom zvedavá, na pondelok 🙂 . Či vôbec a o koľko zo mňa ubudlo 😅 Vtedy som vážila o 14 kg viac, tak hádam niečo šlo dolu. (no ale ako tak pozerám, tak na nesprávnych miestach mi ubudlo 😅 ☹ )

vilkakatka
29. máj 2008

Zuzka, dakujem za info 🙂

junovka
29. máj 2008

smary, ked ja som nasla tuto temu len vcera 😖 ☹ tak preto, chudnem uz od pondelka.Keby som vedela, tak sa vrhnem na nu az v pondelok 😒

smary
29. máj 2008

junovka,ved pre to,je ti teda odpustene 😉

elise
29. máj 2008

zuzulka ja kojím ráno a večer občas si v noci cucne tak je to u nás v pohode 😉

zuzula28
autor
29. máj 2008

junovka, jasné, každá podľa seba, veď to je naše hlavné heslo 😉 😵

sticker
29. máj 2008

Ako sa mám prinútiť piť ten žihľavový čaj ☹ Mne je zo všetkých bylinkových zle. Vypijem len echinaceový 😅

junovka
29. máj 2008

stick, u mna je dolezite, ze v tejto diete vidim, ze aj mi brucho sa zmensuje 😉 uplne to vidno...sama nechapem 😕 😕 🙂

zuzula28
autor
29. máj 2008

sticker a ty kojíš?

elise
29. máj 2008

chcem sa spýtať na chudnutie asi nie je dobrý trstinový cukor alebo glukopur my používame iba tieto 😕

sticker
29. máj 2008

Nekojím. ☹ Ani u jednej nám to s kojením nevyšlo.

zuzula28
autor
29. máj 2008

smary, ahoj 😵 😵

smary
29. máj 2008

zuzu 😵 😵

sticker
29. máj 2008

smary - my sa len psychicky pripravujeme na pondelok. Ja nechudnem, ale snažím sa piť viac, lebo ako sa poznám určite to nepôjde v pondelok - tak a teraz idem vypiť 2 litre tekutín 🙂 . Keď ja vypijem za deň ledva pol litra 😅 😒

sticker
29. máj 2008

Junovka - som si pozerala fotky z oslavy Nelynkiných narodenín a riadne som slintala nad tou tortou 😀 Dobrá bola, však? 😀 😝

zuzula28
autor
29. máj 2008

sticker, tak skús ten link, čo je hore vyššie na strane...ja som to mala, je to účinné, prišli sme na to aj s našimi pacientkami, že fakt to funguje, lebo stačilo, že vypili trošku menej vody pri tej kúre a cítili jemnú nevoľnosť a pobolievanie hlavy...to im tie toxíny dráždili také miesto, čo sa volá, že chemorecepčná spúšťacia zóna...tá je citlivá na rôzne "nedobré" látky v tele... 😉

vilkakatka
29. máj 2008

Zuzka a ten detoxical je dostat v lekarni alebo je ho potebne objednat cez net ... chcem ho pre maminku 🙂
A ty si lekarka? Som zvedava 😲

zuzula28
autor
29. máj 2008

elise, tak ak potrebuješ si kávičku osladiť alebo niečo aspoň trošku, tak určite je ten trstinový lepší ako klasika...a bez cukru by to "nem" išlo? 😀 😀 alebo si teda oslaď a dáme ti 10 brušákov a 10 klikov 😀 😀

vesi
29. máj 2008

baby, vy ste sa zase rozbehli, ja chudnem až od pondelka 😀 dnes si ešte dám dukátové buchtičky, zatiaľ sa len pripravujem na to, že jesť budem len do 17.00 😝

baby, načo sa trápiť dietou, napustíme si plnú vaňu vody, dáme do nej pár kvapiek jary na riad, vykúpeme sa v tom...ved aj v reklame sľubujú, že pár kvapiek a mastnota je preč.... 🤐