Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzula28
autor
29. máj 2008

idem dať malému variť zelelninku...

navik
29. máj 2008

len tak na okraj....
Rodičovský príspevok (RP) sa má od začiatku septembra tohto roka zvýšiť zo súčasných 4 560 Sk na 4 780 Sk. Vyplýva to z návrhu opatrenia o ustanovení sumy rodičovského príspevku, ktorý predložil rezort práce a sociálnych vecí do pripomienkového konania.

normalne ma rozoasmiali 😀 😀

navik
29. máj 2008

smary zlata studna tak tiez 😀

elise
29. máj 2008

navik a čo s tolkými prachami budeme robiť? 😕 😀 😀 😀 😀

julova
29. máj 2008

navik - juuuj...budeme "v plnke" 😀 😀...tiez som sa pobavila 😀...tak ale, kto Ti da dnes 200 Sk, "zadarmo"? 😀

inak aj nam Dr. povedala, ze v BA je dobra vodovodova voda...tak som zvedava, co mi povie, ze dokedy davat Lucku...ale ona je zlata...mozno povie ze obmienat, lebo nie je taka konzervativna, ze co je napr. BIO je zarucene dobre a taaak ...🙂

julova
29. máj 2008

a ja uz pijem vodovodovu od vcera a inak lubim neperlivu Tomu 🙂

a aj moja mama si dopraje sem tam sladke...ale treba dopoludnia 😉

certica
29. máj 2008

ja pijem rajec, toma, teraz mam nahodou bonaqu a tatranska voda bola super aj cenovo,len som ju prestala vidat v predaji

sticker
29. máj 2008

navik - a nechcela to Tomanová zvýšiť na minimálnu mzdu? 😕 😕 😕

julova
29. máj 2008

stick - to by malo byt az od r. 2009-2010 😉..ak sa teda nejak dohodnu ti nasi mudrci 😀

navik
29. máj 2008

Elise juuuj normalne mam dilemu co budeme si robit 😀 😀 😀

julova
29. máj 2008

kupime si zmrzlinu 😀

navik
29. máj 2008

julova budeme "v plnke" co xvilu aj velke fesandy..nam sa bude sveta zit:D :D 😀

julova
29. máj 2008

si kupime (v sekaci) nejake shick oblecko 😀

navik
29. máj 2008

julova no priblizne 27 zmrzlin za mesiac :D 😀 😀

vesi
29. máj 2008

juj baby, čo s toľkými prachmi...idem písať zoznam čo si za to nakúpime 😝

ja pijem vodu z vodovodu a UM som robila s prevarenou vodovodnou vodou, aj piť dostávali prevarenú vychladenú vodu.Aj primár na šestonedelí pri prednáške čo tam vždy robia pre mamičky, hovoril, že ak je mestská voda ( nie studňová) tak stačí prevariť...

julova
29. máj 2008

to je skoro na kazdy den jeden kopcek 😀

julova
29. máj 2008

Moni - tak to je fajn...tak mozno aj nam da v pondelok Dr. "rozhresenie" uz na vodovodovu 😀

elise
29. máj 2008

julova to aby sme nepribrali že vedela tomanová o našej diete určite špicluje aj na konovi 😀 😎 😀 😀

julova
29. máj 2008

elise 😀 😀 😀

vesi
29. máj 2008

elise, tak jej to treba vysvetliť, že chudne sa ťažko ked je málo peňazí...treba viac zeleninky, ryby... 😠

julova
29. máj 2008

a preto to dala az od septembra, lebo to uz si budeme moct dovolit, lebo budeme uz daaavno kraasne sexbomby 😀

vesi
29. máj 2008

zuzi, iba ak tak 😀 😀

navik
29. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
29. máj 2008

julová 😀 😀 ved to to má dobre premyslené tá tomanová. teraz to necháva na nás 😠

elise
29. máj 2008

dnes som papkala zdravo rybka zo zemiačikmi 😝

vesi
29. máj 2008

ja som mala kura s ryžou, ale najedla som sa do polosýta, zatiaľ odolávam dukátovým buchtičkám 😝 a večer oprášim a zmetiem pavučiny zo stepera 😀 😀 😀

julova
29. máj 2008

len teraz pri tom pitnom rezime musim stale chodit na zachod 😀...takze co usetrim na jedle, kedze jem menej, to miniem na WC-papier 😝 😀

vesi
29. máj 2008

zuzi 😀 😀 😀 včera som vypila viac vody ako za celý tt 😝 hlad je mrcha, aspoň dodržím pitný režim 😀

certica
29. máj 2008

no, my sme mali tiez slusny nedoplatok na studenej vode... okrem toho papiera 😀

julova
29. máj 2008

certi - nestras 😀...teraz sme mali preplatok - ale najviac na kureni a nieco za teplu vodu...tak ale pri tom mojom chudnuti, som zvedava na budcorocne vyuctovanie 😒 ...esteze uz mame polrok za sebou 😀

ozaj baby - vy ktore ste uz na rodicovskom prispevku - som z toho trosku tatar...ako je to s odvodmi? lebo som nieco citala, ze by som sa mala dat dobrovolne poistit...ale netusim ci socialne, ci zdravotne, ci ake...co na rodicovskom za nas plati stat, resp. zamestnavatel? 😕 ...som z toho total lama 😀