Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
29. máj 2008

65kg 😝

susik77
29. máj 2008

dada, jasne ze sa podari 😉

julova
29. máj 2008

ja nosim 36-38 - tiez zalezi od strihu a vyrobcu 😖

danielitka26
29. máj 2008

no a ja som ešte ani nerodila a mám 89 kg 😠 😠 😠

julova
29. máj 2008

ale skor by som to poskladala, ze vrch 34-36 a spodok 38 😖 .-D

vesi
29. máj 2008

zuzi, ale ty si taký drobec 😀 a ked schudneš budeš nakupovať v detskom oddelení? 😕 😅 😀

monkula
29. máj 2008

čerti, Tvoji chalani sú tiež ako cez kopírák... 😀 😀
No, mne stačia aj tri kilá dolu, teda, ja už to rátam na cm, takže nejakých 10 cm v páse a 10-15 cez brucho 😅 😅 a najviac potrebujem zhodiť zo zadku, fuj, je hnusný 😝 😝 😝

julova
29. máj 2008

uz mam za sebou veceru - normalne som sa z toho "nazrala" 😀...ze spareny balicek mrazenej zeleniny a do toho kusky kuriatka uvareneho vo vode - no normalne som plna 😀...snad to vydrzi, kym pojdem spat 🤐 😉

susik77
29. máj 2008

julova: a preco chces chudnut? 🙂
danielitka: ono je fakt lepsie zhodit pred tehu 😉 ja planujem ist do 2.baby na jesen, tak aj preto chcem zhodit

dada2007
29. máj 2008

kočky...idem sa venovať Liluške....lebo sa na mňa pozerá tými svojimi tmavými kukadlami....že mamíííííí.....aj ja som tu ......nie len ten žrebec 😀 😀 😀 😀
zatím pa
ukážem sa večer!

julova
29. máj 2008

Moni/Vesi - tiez si myslim...ako 18-ka, ked so mnou isla mama kupovat oblecko na maturity, tak som musela v detskom a mala som oblecenie rozmerovo pre 12-rocne dievca 😅 😀 ...aj nohu mam 36-ku 😀...moja mamina 35-ku 😀

julova
29. máj 2008

susik - lebo pas mam 78 cm 🤐 ...a to ze zapnem 38-ku gate, tak len preto, ze to brucho je take mlandrave a nie tvrde ako tehu...ale vsetko mi preteka 😝 😔

Dada 😀...tak pa a zdravime Lilusku 😉

susik77
29. máj 2008

dada: ahoj zatial 🙂

monkula
29. máj 2008

julova, si taká pretekárka 😀 😀
ja mám pás 82 😅 😅 😅

penguin1
29. máj 2008

vesi, co ja by som dala za 40-42... ja uz na seba nedam ani 46/48! teda podla strihu, ale gate zasadne 50! fuj, tucna som! 😠 😠 😠 😠 🤐 🤐

navik
29. máj 2008

no uz sme aj my doma dnes sme si dali riadnu dlhokansku prexadzku 🙄 😝 😀

julova
29. máj 2008

Monkulik 😀...presne 😀

julova
29. máj 2008

my sme tiez este chceli ist von..este kym som vecerala, tak Terezka bola hore...ale uz zalomila, tak ju nechcem prebudit kvoli obliekaniu 😖 ☹

navik
29. máj 2008

inak Awojte 😎
a co sa tyka velkosti vrch je taka 38 a spodok 38-40 zqalzi od strihu a pas boze 🙄 84cm ja som neskutocne pribraa cez zimu a to ked si spomeniem ze pred prvym tehulkovanim mi 38 bola velka ☹

julova
29. máj 2008

navik - ja som cca v 24-ke (vek) mala problem, aby som aj v 34-ke nelietala 😀

vesi
29. máj 2008

ja sa hlásim k "pretekárkam" 😝 pás cca 88, ešte musím presne odmerať 😅 najlepšie ráno na lačno, po veľkej aj malej potrebe 😀 😀 každé deko dole je dobré 🤐

julova
29. máj 2008

Moni - tak to mas este 2 cm k dobru v porovnani so mnou...lebo si vyssia o 12 cm, ale pas mas vacsi "len" o 10 cm odo mna 😀 😀 😀...som Ta potesila aspon trosku? 😀

danielitka26
29. máj 2008

si tu pripadám v tejto téme ako 5te koleso u voza ☹ ☹ ☹

julova
29. máj 2008

danieli - ale nieeeee 😒 ☹ ...a si uz poslala kuki aspon vysku? 😕

navik
29. máj 2008

preco si tak dani pripadas? 😕

julova
29. máj 2008

a o par stran dalej som pre inspiraciu dala jedalnicek na prvy tyzden, podla ktoreho budem ja papat 😉...no a potom sem budem davat este nejake - vzdy obmienat, keby si nevedela ako a kde zacat 🙂

vesi
29. máj 2008

julova, tak to si ma potešila 😀

danielitka, nepripadaj si tak, ja som vysoká, tak sa tie kilá trochu stratia, ale brušisko mám poriadne 😝 kedysi som vážila 58kg, teraz mi stačí aj 65kg 😀

julova
29. máj 2008

http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php...

pre inspiraciu 🙂...a vlastne maminy ktore koja by mohli papat to iste, len trosku viac, aby mali denne aspon 9000-10000 kJ 😉

a este tu sa da super vypocitat - aspon cca - kolko by ste mali spapat za den kJ

http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/

julova
29. máj 2008

tak MM prave dopiekol prvy domaci celozrnny chlebik - len tak v pekaci 😀...a celkom je ze dobry 😵 ...takze asi urcite uz budeme piect, aj tam teda dost usetrime koruniek 😕

penguin1
29. máj 2008

danielitka, vitaj 🙂, neboj, nie si 5 kolo u vozu... v podstate sa zatial "nemo" povzbudzujeme a tesime sa na pondelok, kedy sa TO zacne 😵 😵 😉 😎 😎