Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

navik
30. máj 2008

...Bre ranko bambbulky:D
dnes mame krasny den 😎

sticker
30. máj 2008

dada - hej, na narodky. U nás je problém to, že všetko (trojkolku, odrázadlo, ...) máme po staršej a je to ako nové, keďže som v tomto pedant 😅 . Chcela som žabu - taký veľký bazén aj s krytom hore, mali akciu v tescu, ale kým som sa zobudila....... 😠 😒 nemajú!. Veď uvidím, čo vymyslím 😉 🙂 Ahojte. (musím si zapamätať, na ktorej strane som skončila, lebo Vy tak veľa píšete, že nestíham čítať) 😀

dada2007
30. máj 2008

susik77...ja som niečo brala, keď som mala 16 a bola som na dovče. Názov som zabudla, je to už tak dááááávno a rozhádzalo mi to asi na rok...aj keď je pravda, že ja som s tým mala vždy problémy, chodilo mi to ako chcelo.
Ale sesterka to už mala 3 rok po sebe a v pohodke...
navik..jo jo krásny dník 😎 😎
Idem aj ja niečo porobiť.. 😅

navik
30. máj 2008

no ja som si dnes hned z rana dopriala schoko bons 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale co uz dnes si to odpustam ked je dnes taky pekny den🙂

susik77
30. máj 2008

dada: aha, tak sa este spytam dr. ale mam to dostat strasne blbo: asi 3.den na dovce a do konca dovolenky 😝 ideme do talianska k moru, si hovorim, ze si to chcem uzit pred dalsim mimcom 🙂

oazapokoja
30. máj 2008

susik77-ja len k tomu noretisteronu,mne to cyklus neovplyvnilo vôbec,po oddialení mi pekne naskočili na 29 dnový a dokonca som asi 3 mesiace nemala bolesti a tie teda mávam,aj teraz si ho idem vo štvrok nasadit,lebo idem na víkend preč a mám ich dostať 🙂

susik77
30. máj 2008

super 😉 hadam teda budeme moct pokusat sa o mimi tak v novembri, ked si ho zoberem v juli...

dada2007
30. máj 2008

susik77...ono záleží od organizmu...možno to neovplyňuje vôbec, ale veď ti vravím, že ja to mám také všelijaké...teda...mala som predtým, lebo ešte stále som nedostala 😀 😀 😀 😎 😎 😎

dada2007
30. máj 2008

http://beta.markiza.sk/showbiz/clanok-464229-ka...
viete čo je zaujímavé? Že v článku sú iné údaje, ako on hovorí, myslím váha, cm....

dada2007
30. máj 2008

len pre info...

navik
30. máj 2008

heheh markiza sasekla v infoskach 😀

penguin1
30. máj 2008

ahojte baby!
fiha, vy zase ficiiite 😅 😀 😀 mam taky pocit, ze nie chudnut na tele budeme, ale na prstoch... 😀 ale zase take stihle pekne rucky... 😝 konecne by som "obliekla" aj moje stare prstene 😅 😔 😵 😵 😎 😀

penguin1
30. máj 2008

no nic, idem sa realizovat do zahradky. treba sa trochu poohybat 😀 😀 😀 a potom hura na vydatny obed. ved este mozem, ne?! 😵 😎 😝 😀

vesi
30. máj 2008

čaute baby 😀
julova, tak som ťa dobehla, pás 90cm 😔 a merala som v najužšej časti,my slela som, že tak sa to má, lebo ja som mala vždy pás, aj teraz tam je, len už to nie je až taký rozdiel 😝

ja zelený čaj neznášam, ale asi sa premôžem, moja mama niekde čitala, že sa má lúhovať len 20 sekúnd, vtedy nemá až takú hnusnú chuť. skúsim ten od teekane 😀

a a ešte mám otázočku, robím si zoznam na nákupy 😀 aká ryba je pri chudnutí najlepšia? ale zase mi sem nepíšte tie najdrahšie 😅

penguin1
30. máj 2008

ja ryby nemusim. teda okrem lososa. ja ked si predstavim, ako v tom vytahujem kosti a sliny mi tecu... 😅 ale zase, dobra dieta, nie?! 😅 🙄

monkula
30. máj 2008

ja som sa včera trošku sekla, pás nemám 82, ako som písala, to je brucho 😅 , pás mám 70 cm

susik77
30. máj 2008

vesi: ja jedavam lososa a pstruha 😉

saskarisko
30. máj 2008

Ahojte,
tak teda ako spravne merat okolo pupka alebo nad ?

Inak ja uz mam za sebou cca 2 km vdaka rannej prechadzke 😀

Penguin - kup si rybku pangas - ta je bez kosti

julova
30. máj 2008

Moni - Vesi - kazda rybka dobra 😉...ale asi prtuh je mnam a nie je az tak drahy...a hejk je este fajn...inak vcera som mala rybku na obed a paradoxne mi to oberanie kosti vobec nevadilo...chcela som obrat vsetko aby som sa najedla 😀

a mame za sebou prvu mrkvicku 😵 😵 ...Terezka bola statocna a spapala 10g 😀 😀
a davala som jej HIPku - tak ten poharik teraz mozem normalne mat v chladnicke a zajtra zasa jej odobrat? nevadi to? 😕

julova
30. máj 2008

prtuh = pstruh 😀 😀 😀

junovka
30. máj 2008

Ahojte babenky!Tak, pre kratkost casu sa mi nechce vas citat od vecera 😝 😝 😝 ....len pre zaujimavost, dnes uz mam 69kg 😵 😵 😵 😵 Taze, zatial 4 kg dole a brucho mam skoro ako lavor 😀 😀 😀

vilkakatka
30. máj 2008

Dobre ranko babulky 😉
Ste vy sikulky ... sice aj Adelka vstavala o pol siestej, ale ja som sa v posteli este hodinku tvarila, ze spim a nepocujem ju 😲 ... dnes sa beh nekonal, lebo muzik isiel skor do prace. nevadi, vecer si aspon zacvicimpodla DVD a pojdeme aj na dlhansku prechadzku 😉

Zuzka, ta kalkulacka je dobra ... mne to vypocitalo, presne tak ako chcem ... ze treba zhodit 6-8kg, ale zato moj pas aj ked vidno ma uzasny obvod 😖 ... ale som spravne nastartovana, takze cochvila bude zo mna modelka 😅 😀

vilkakatka
30. máj 2008

Junovka ... sikulka 🙂

julova
30. máj 2008

junovka - ked je ten lavor obrateny, tak je to supeeer 😀

junovka
30. máj 2008

😀 😀 😀

dada2007
30. máj 2008

julova...jasné do chladničky a zajtra znovu dať. Len si to neohrievaj celé....na niektorých príkrmoch je spotrebovať do 2 alebo aj do 3 dní. Ja som dávala Alnaturu-čistú mrkvičku a malej stráááášne chutila a chutí doteraz...
Liluška si schrupla 2 hoďky...ideme sa hrať...pa

navik
30. máj 2008

my mavame vacsinou rybu-kapra mangel xodi na ryby..a kosticky nemam ziadne pretoze mi ho pekne ocisti id kosti 😀 😀
julova kludne mozem ja som to tiez tak robievala 😉

julova
30. máj 2008

http://picasaweb.google.com/julova237/ARastiemA...

😀 😉

Dadi - dakujem...tak som to aj urobila..zasa taky optimista nie som, ze by som dufala, ze na prvykrat by mi zjedla cely poharik 😀...tak som ubrala 30 g a len to ohriala...sice spapala len 10 g, ale na prvykrat celkom fajn...a ked sa "zoznamila" s lyzickou, tak uz aj otvarala pusinku 😵

vilkakatka
30. máj 2008

Zuzka, Terezka je sikulka ... po maminke 😉

Ja mam rada pstruhy ... a aj dnes bude jeden na veceru 😵

klongova
30. máj 2008

Tak od 2 juna začínam aj ja dúfam že schudnem keď budem mať aspoň písomnú podporu 😀 . Síce som už začínala s kadejakou diétou a skoro nič nezabralo toto je už posledný raz. Tento mesiac som schudla 1 kg aj to som len cvičila brušáky a cviky na nohy. Jedla viac zeleniny ako obvykle, tak budem v tom asi pokaračovať. Inak jem stále rovnako len s mierou. Tak sa na vás teším teda v pondelok 2.6.2008 o 8.00 hod prvé meranie a váženie. klongi