Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

pimpa
30. máj 2008

ahoj vladka,
si ma povzbudila tymi korculami.
Ja som si kupila korcule, aby som schudla. Este som len zaciatocnik
Mozes mi poradit, ako na to najlepsie ist, aby som aj spalovala?
Skor ist rychlo, alebo aj pomalsie a dlhsi cas? Chcela by som chodit kazdy druhy den.dik

katka25
30. máj 2008

Ja sa ku Vam tiez pridam,ale neviem ci to ma cenu. Zacala som uzivat lieky na chudnutie takze neschudnem iba tym ,ze sa nebudem prezierat .! Takze prave teraz mam 76,8 kg. Uvidime ako to dopadne.

pimpa
30. máj 2008

baby aky typ pohybu navrhujete? Lebo ja mam pocit, ze len to obmedzenie jedla nebude stacit... 😔

vladkaz1
30. máj 2008

Ahoj Pimpa ja som neni odborník ,myslím si že každý by si mal zvoliť tempo aké mu vyhovuje 😉 .
Zo začiatku urcite opatrne pomalej dalej zájdeš ako sa vraví.
Ja ked som aj znicená tak si oddýchnem a ficím dalej 🙂 .
Podstatné je že ma to totálne chytilo a baví ma to ,mala mi spí v kocári a ja ju v podstate tlacím pred sebou .
Mne je najlepsie korculovať bud skoro ráno ,alebo vecer ,kým neni také teplo.
Držím palce 🙂 ja este 8 kg takze este dlhá cesta 😕

pimpa
30. máj 2008

Vladka a codis kazdy den? alebo ako? ja to rozmyslam kombinovat s behom, podla toho, ako budem mat cas. Potrebujem zhodit 5 kg

vladkaz1
30. máj 2008

Inak moj osobný názor na tie 90dnove diety je strasný kamoska si tým priviedla až chorobu a mala az krce ako jej bolo zle ale je to individuálne.
Urcite pochyb nieje naskodu 🙂

monkula
30. máj 2008

pimpa, behať ráno nalačno, stačí 30 minút, viac nemá pri spaľovaní tuku zmysel, nad 30 minút je to v podstate len o zvyšovaní kondície. Korčule Ti krásne spevnia a vyformujú postavu...

vladkaz1
30. máj 2008

no kazdý den ale behat sa mi nechce 🙂 5dní v kuse po 4 km robím ale sama musís cítiť kedy máš dosť.
Ja to na sebe cítim a potom prestanem nejde to silou mocou ,ked uz nemozem tak skoncím a je 🙂

danielitka26
30. máj 2008

ahojte dievčatá ja rozmýšľam tiež nad korčulami ale neviem či bude stačiť ..ked chodíte na korčuliach už necvičíte ?? a čo také papávate ?? hodte nejaký tip

danielitka26
30. máj 2008

vladka ja som tiež skúšala tú 90dňovú ale po troch týždňoch som musela prestať tiež kvôli kŕčom a strašným bolestiam ..potom som mala problém dostať sa do normálu asi dva týždne

vesi
30. máj 2008

moni, ty ako odborníčka 😀 porad. chudne sa aj na steperi alebo je dobrý len na spevnenie určitých partií? 😕

vladkaz1
30. máj 2008

baby neprehánajte to, ja som sa depkovala na silu som cvicila a nebolo to k nicomu!najprv si vsetko zrovnajte v hlave musíte sa odhodlať dobre sa cítit a potom vsetko pojde lepsie moj názor.

monkula
30. máj 2008

Danielitka, na začiato kstačí, ak vyradíš zo svojho jedálnička sladkosti, farebné nápoje a biely chlieb.
na obed kuracie prsia s kopou zeleninky, ja si napríklad k prsiam dávam rucolu, paradajky, mrkvičku, uhorku, všetko to trošku posolím a pokvapkám olivovým olejom, je to mňamka, môžeš aj jeden zemiačik, nič sa nestane, tuniaka, večer tvaroh s jogurtom, ja si robievam tvaroh s troškou vanilkového cukrum do toho zavárané broskyne a mätu, to je moja maškrta, keď už nevládzem odolávať návalo chuti na sladké, inak tvaroh s jogurtom, banány pred obedom, sú veľmi sacharidové, tak nech stíhaš stráviť, dôležitá je pravidelná strava, ako písala julová, na malý tanier, nech vyzerrajú porcie obrovské, radšej viackrát denne menej, ako raz denne sa prepchať, naštartuješ spaľovanie a bude sa Ti ľahšie chudnúť, na začiatok stačí? 🙂

monkula
30. máj 2008

Máš zo mňa srand? 😠 😀
steper je vhodný ako kardio popri cvičení, ale krásne formuje zadoček 😉

vladkaz1
30. máj 2008

Danielitka26 tak presne to som mala namysli moja,ja som ju ani neskúsila.
Podla mna ten tip diet ,ze za 2 týzdne 8 kg a pod .je uplne na prd ,nieje to zdrave.

monkula
30. máj 2008

vladka, presne tk, to nie je zdravé, iba si zničíš zdravie a privodíš si akurát tak perfektný jo-jo efekt...

vesi
30. máj 2008

moni, jaaa? nieeeee. viem, že s mužom cvičíte, tak o tom máš nejaké info 😀 pýtala som sa lebo u mňa behanie nehrozí, vždy som ho neznášala a zatiaľ kombinujem steper + brušáky 🙂

dala si dobré tipy čo na jedenie, hlavne tá večera ma zaujíma a ešte tvoj názor na sojove mlieko do kávy alebo sojove ml. s musli?

vesi
30. máj 2008

tiež som proti takýmto dietam, nikdy som ich nedržala, resp. začala som a hned som to aj vzdala, lebo mi bolo zle a točila sa mi hlava.a nebudem predsa riskovať, že skolabujem ked som sama doma s deťmi 😖

vladkaz1
30. máj 2008

súhlasím ja ked ma nieco drzí tak som v tomto podctivá cvicenie a pod.
Korculovanie no parada ja som sa dotoho zalúbila a hlavne ked vidím tie pokroky a mám konecne pevnejsie nohy aj zadok.
Treba to len cas dokonca si verím že to pojde a tesím sa stoho 😀
Cvicenie ,ako posiľnovanie mne nic nehovorí , to ma vobec nebaví ale napr zenský kitbox a aerobic to žerem len nemm na to čas.Musím sa prisposobovať malej tak som volila to korculovanie.
ked mám chuť na sladke kupujem si vlákninu strasne mi to chutí pritom je to bez chuti 😅 sranda.

monkula
30. máj 2008

vesi, aj len tak ironicky, veď ma poznáš...
Vesi, ak sa na behanie necítiš, nebehaj, nasilu to nemá zmysel, teda enviem ,koľko vážiš, ale najväčšia blbosť je, keď obézny človek (nemyslím Teba) začne behať... Akurát si tak privodí bolesti kĺbov. 😝
S tým sójovým mliekom ti nepomôžem, nepoužívam... 😅
Pozor, musli len a len ráno, ono je to dosť kalorické a má vysoký glykemický index, slúži v podstate na to, aby si mala plný žalúdok a energiu, takže tá úžasná reklama na fitness od Nestlé daj si ráno a večer, je blbosť...

vesi
30. máj 2008

moni, ved ja viem 😀
mám 174 cm a 74kg. môj problém je brucho 😝 cvičím len ked mám chuť, ten steper ma celkom baví, cítim sa potom lepšie, zatiaľ dávam len 10 min, ale aj to je niečo 😅

ked zoženiem aerobik na dvd, tak aj to vyskúšam, no a brušákujem 😝 😀

vladkaz1
30. máj 2008

ok kocky idem kupat malu a spat som uz dnes unavená drzte sa 😉

monkula
30. máj 2008

vesi, 10 minút je wenig... 😅 😅
Spalovanie tuku začína po 20 minútach 😅 😔
Aj ja mám problém s pneumoškou okolo brucha, moja mama a sestra ma volali po pôrode Bibendum, to ej ten maskot Mischelinu 😠 😠 😠 😠 😠 😠
teraz je to lepšie, už sa mi rysujú bočné svaly 😵 😵

danielitka26
30. máj 2008

monkula dakujem za tipy

sticker
30. máj 2008

Vladka - veď Ty si len pol roka po pôrode 😕 . Neviem, síce koľko si nabrala počas tehu, ale podľa mňa Ti tie kilečká navyše aj samé "odídu" 😅 🙂 . Ale páči sa mi, že si zvolila šport. Ja nemám možnosť voziť malú - nemám taký kočár na korčule a zatiaľ nemám ani korčule 😀 😀 😀 . Ale mala som a je to naozaj super 😉 Treba využiť, že ide teplo a máme možnosť byť vonku 🙂

vesi
30. máj 2008

moni, ja viem, ved neostanem pri 10 minútach, môj cieľ je 30 minút, len musím postupne, doteraz som necvičila 😝 už tých 10 min je pre moje telo šok 😀

vesi
30. máj 2008

nejako mi vynechávajú písmená 😠 ved neostanem pri 10min 🙂

danielitka26
30. máj 2008

monkula ako čítam ty si nejaká profíčka v tomto ...ja sa bojím toho že cvičenie mi nebude stačiť pri mojej výške 179 a váhe 90 😔 preto chcem skúsiť aj korčulovať ale zase sa bojím že sa zrýpnem lebo na tom neviem brzdiť 😅 ☹ ☹

penguin1
30. máj 2008

aaaaaaahojtee 😉 baby, ja som kvoli tomu, ze sa bojim korculi, zacala bicyklovat ;) mam sice len dve kolesa, a korcule styri,ci kolko, ale citim sa istejsie, ked sedim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
danielitka, tak to nie si na tom tak zle... si riadne vysoka... 😉

danielitka26
30. máj 2008

penguin čoby som nebola nelichoť mi ...som samá pneumatika ☹