Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
30. máj 2008

😉 😀 😀 😀

m311293
30. máj 2008

No holky, předhánite se která je z vás větši velryba, ale namně nemáte bo já vážim 90 Kg 😝 , boky mám kolem 120 cm, ani přesně nevím. 😝 Psychicky s epřipravuji tento týden, přestala jsem jíst sladké, jím pětkrát denně, a začínám snižovat porce. Až mi dojde digitální váha na jídlom tak začnu vážit. Jsem absolutně nesportovní typ, trdím že : sportem k trvalé invaliditě, hraju akorát beachvolejbal, jednou týdně. Ale koupila jsem si krokoměr, takže denně nachodím asi 6 km.
Tak jsem zvědavá jak to půjde, když začnu naplno, zítra si dám jahodové knedlíky a konec- Doufám, že tady občas napíšete nějaký recept, co se vám osvědčilo.
Tak s chutí do toho 🙂 🙂 🙂

dannynka
30. máj 2008

sticker-no co ty vies...mozno sme sa niekdedy stretli svet je mali 😀 😀 😀

sticker
30. máj 2008

m311...... tým beachom si si ma získala 😉 A piješ tekutiny? To je dosť veľký problém, ako sme sa tu zhodli 😅 Ale naozaj to pomáha - mám chuť na niečo napijem sa a rýchlo idem niečo robiť
A prestala som dojedať po malých 😅 😀

dannynka
30. máj 2008

babulky tak ja idem uz radsej bru lebo mam sto chuti vrhnut sa na ladnicku 😅 😅 😅 😝

monkula
30. máj 2008

dobrú danny

dannynka
30. máj 2008

jeeeej moni nedalo mi neodpisat ked som ta tu zbadala...nova fotto v pase...nadhera to si ty...len kukam kto to tam je na tej fotto 😉 Pristane Ti to tam.... 😉
a teraz uz vazne bru 😔

monkula
30. máj 2008

danny, to je stará fotka, dnes som sa boal dať ostrihať, tak poto mhodím nové foto...

hviezdaa
30. máj 2008

Baby ja sa opýtam na rovinu, má tu niektorá okolo 163 cm a 60 kg? Iba tak, aby som sa mala s kým porovnávat... 😉

vesi
30. máj 2008

baby, vy ste sa zase rozpísali 😀
stiki, tiež som prestala dojedať po deťoch a dnes ked som pozerala panelák, tak sa tam ten imro napchával kukuričnými chrumkami tak dlho, že som zopár potiahla deťom 😅 ja viem, idem sa hanbiť do kúta 😔

hviezda, podobné výšky v tabulke sú, ale na kilečká si musíš počkať, kým kuki zverejní tabulku s mierami 😀

vesi
30. máj 2008

ešte som zabudla, baby, vyzerá to tak, že budeme chodiť spávať "so sliepkami" aby sme necítili hlad 😝 😀
tak prajem dobrú noc 😉

monkula
30. máj 2008

hviezda, ja ám 166 a 58,5 kjg nenapapaná a vyprázdnená... 😀

vesi
30. máj 2008

moni, to sa neráta, ty si už schudnutá 😀

monkula
30. máj 2008

A ešte Ťa podráždim, pás mám 70 cm 😀 😀 😀

vesi
30. máj 2008

😠 😠 😠 😀 😀 😀

hviezdaa
30. máj 2008

ja sa neviem k tej tabuľke dostat... ☹

hviezdaa
30. máj 2008

DAKUJEM Cesi si zlatá, len ešte neviem ako tam dopíšem seba ako si vypočítam BMI... nehnevajsa, že Ta otravujem...

monkula
30. máj 2008

hviezda, pošli IP kukenzi, ona to dopľňa 😉

julova
31. máj 2008

dobre ranko "velrybky" 😀 😉
tak ake boli sny? dufam, ze nie moc sladke? 😀

hviezda - ja mam 162 cm a donedavna 59 kg...ale uz 3-ti den papam pravidelne a mensie porcie a mam od vcera 57,5 kg 😕 😉

sticker
31. máj 2008

Ahojte spolutrpiteľky 🙂 😉 Tohto víkendu sa obávam 😝 . Dnes ideme doobeda do mesta a asi sa tam aj napapáme 😅 Nestihla by som uvariť 😝 (výhovorka) a zajtra má malá rok... robím síce len obloženú misu, ale ja som veľmi na suché salámy a syry a tak 😔 . No aspoň sa budem snažiť nejesť za desiatich 😅 😀

vesi
31. máj 2008

dobré ránko kočky 😀 alebo budúce kočky? 😅 ale čo, aj velká riť vie očariť 😀 takže kočky 😀

ja dnes robím sekanú a tú milujem, nezrieknem sa jej, ale dám si menej 😅 ale musím sa pochváliť, že som sa ani nedotkla dukátových buchtičiek- ani som to nedojedala po malej 😎 avčera som robila rodine vianočke, zatiaľ jej úspešne odolávam. keby nebolo tejto témy a vás spúolutrpiteliek, tak si určite dám 😅 😀

hviezdaa
31. máj 2008

Ahojte kočky! julova Ty si na tom lepšie ako ja, tak Ta musím dobehnút... 😉

vesi
31. máj 2008

hviezda, aspoň máš motiváciu avidíš, že sa to dá 😉

vilkakatka
31. máj 2008

Dobre ranko 😉

Two days to go! 😀 😀 😀

anmary
31. máj 2008

Ahoj hviezdaa. 😉
Ja musím dobehnúť Teba 😀 😀 😀 , ja mám 163 cm a 68 kg 😠 😠 😠

vilkakatka
31. máj 2008

Babulky, tak tomu hovorim motivacia ... ide sa tu sutazit 😉

penguin1
31. máj 2008

pekny dnik🙂
tak ako? ja som sa dnes dozrala... na ranajky 3 rohliky 😠 s maslom, salamou a zeleninou... este ze som sa mala cim utesit, ze zeleninu k tomu papam 😀 😀 ale teraz mam asi dost do poobedia 😝 😅 🤐 ved uvidim. u nas je take teplo, ze sa cloveku ani pohnut nechce. 😖 keby bol bazenik, vodicka.... 😝

vesi
31. máj 2008

pengi, tak zajtra dáš len 2 rožky a v pondelok už len jeden 😀

penguin1
31. máj 2008

vesi, myslis? v pondelok dam len kavicku... 😎 teda ak nebudem umierat od hladu 😀 🙄 🤐 😀