Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
31. máj 2008

pengi, neblázni, jeden rožok, najlepšie grahamový alebo celozrnný si daj, raňajky sú najdôležitejšie, určite nebud iba na káve 😉

julova
31. máj 2008

pengui - ne ne ne...pekne pravidelnost musi byt 😉

penguin1
31. máj 2008

dobre, dobre.... 😉 to su asi len moje silne slova, ale ked "dojde na lamanie chleba"... 😀 😀

penguin1
31. máj 2008

ja som chcela skusit tu junovkovej dietku 😉 😎 len ako sa poznam... 🙄 😝 😀

penguin1
31. máj 2008

ok, babulky, idem sa poprechadzat po zahradke, nech mam aspon nejaky pohyb na doobedie 🙂

vladkaz1
31. máj 2008

Ahojte mam trocha cas tak vam pisem ,dnes idem korculovat az vecer lebo je strasne teplo 😝
Dakujem za povzbudenie kocky mam radost,aj ja vam vsetkym prajem nech schudnete ale zmierov a hlavne zdravo 😉
Niekto sa ma pítal kolko som pribrala za tehu ja som mala 67kg ,pribrala som na 83 ked som isla rodit, s malou mi odyslo 8 kg ale cez vianoce som pribrala 6kg takze tak.
Teraz mám takých 75 a chcem ist na tých 67 ked pojde aj viac budem len rada.
Moja výška je 171cm . 😅

vesi
31. máj 2008

vladka, tak sme na to podobne, ja mám 174cm a 74 kg 😝

bystricanka
31. máj 2008

ahojte... 😎
a ja mám 167 a 67kg.Skoro sme na tom rovnako vesi.Len iné hodnoty 🙂

vesi
31. máj 2008

bystri 😀 😀 😀

bystricanka
31. máj 2008

tak už mám taktiku od pondelka....
budem papkať každé 4 hodinky málo.Naberiem si do synovej misky, aby som mala mierku. No a častejšie budem vonku. A každý den povysávam(ale okná nebudem každý den umývať 😀 ).
No hádam na začiatok stačí. A ešte vyradím sladkosti - moju naj vášeň ☹

vesi
31. máj 2008

bystri na začiatok to určite stačí, ja trénujem už tretí deň a robím to rovnako(až na to vysávanie 😀 ). naberám si na malý tanier a medzi jedlami pijem veľa vody 😀 akurát sa mi nedarí jesť 5 krát denne ale 3 -4, lebo potom nestiham najesť sa do 17.00 😝 ale za 2 dni mám 1kg dole 🙂 ináč si neodopriem ani zemiaky ani ryžu, len jem menšie množstvo 🙂

bystricanka
31. máj 2008

vesi..však aj ja budem všetko drúzgať. Dokonca aj biele pečivo. 🙂
a ani ja by som kazdý den nevysávala keby sme mali trojizbák.Ale garzonku povysávam jedna radosť 😉 😀

bystricanka
31. máj 2008

vesi..takže už máš kilečko dole? Júúj závidím...dúfam že aj mne to takto rýchlo bude klesať a za 2 týždne budem fešandica 😀 😀

vesi
31. máj 2008

bystri, tak ked sa už rozbehneš, tak môžeš prísť povysávať aj k nám 😀

no, mám a veľmi sa z toho teším, ale uvidím či aj zajtra bude dole, ved vieš ako to chodí, jeden deň tak a druhý tak 😝

tiež som celkom vylúčila sladkosti, len do rannej kávy si jednu lyžičku cukru neodpustím 🙂

navik
31. máj 2008

awojte baby 😎

navik
31. máj 2008

Som tu len tak na skok...chcem sa opytat kde si meriate pas presne pretoze ja som si stale myslela ze sa meria na pupkom a ten sa sprvanosti ako som to vycitala na nete 2 cm pod pupkom
😕

julova
31. máj 2008

ahoj navik - tak ako? citis sa ako kristus? 😕 🤐 😀 😉

precitaj si stranu 38-39, tam sme to rozoberali...dala som aj nejake linky - a vsade je to inak 😀...ale spravidla je to to najtensie miesto...ale u mna uz take ani nie je 😝 😔 😉

certica
31. máj 2008

tak ja to s tym meranim fakt sibem 😀 , aj tak sa po kazdy krat odmeriam inde, takze vypovedacia schopnost mojich udajov bude stat asi za ho... pre mna su mierkou moje rifle, spiace v skrini, ked som mala okolo 50kg, takze ked ich obleciem vobec cez stehna, bude dobre 😀
inac hviezda, ja som na tom podobne: 165cm/62kg. inac dnes som zjedla pol magnum-u, druhu som nestihala, lebo sa mi dieta v parku hlasilo, ze mam utekat kojit 😀

navik
31. máj 2008

juli tak nejako sa fkat citim 😀 😀 😀 😀 😉

idme mrknut kym vsetky troje detvaky spia 😀 😀 bo tom uz nebudem stihat ideme na xalupu ku svokrovcom..uff nejako to prezijem 😅 😀

julova
31. máj 2008

certi - a to kde si tie kg pozbierala? 😕 😀 tak Ty mas potom fakt super fotky.... bo na mne tie kg vidno, aj keby som bola oblecena v skafandri 😀

certica
31. máj 2008

sak aj na mne vidno 😕, sak ja sa bojim aj tricko na seba dat 😲 a nazbierala som jednak v tehu a potom aj pred nieco 🙄

certica
31. máj 2008

teda nie ze by som bez tricka vyzerala lepsie... 😀

julova
31. máj 2008

😀 detto 😀

julova
31. máj 2008

inak vcera bola u nas teta-mamina segra a ta je na 90-dnovke...a som nechapala...za 43 dni 10 kg dole...ale ona mala z coho a je to teda na nej vidiet...uplne super...som zvedava, ako bude na konci...ale fakt ze vyrazna zmena 😎 😉

janka5861
31. máj 2008

Ahojte , ako sa to eviduje , alebo na akom principe idete chudnut ?

julova
31. máj 2008

janka - kazda podla seba, tu sa budeme povzbudzovat navzajom - chvalit sa aj karhat za "sladke prehresky" 😉...je na Tebe aku formu zvolis, ci zmenu stravovania, resp. nejaku dietu alebo sport...ide o to, aby si v tom nebola sama 😉...a do zajtra najneskor treba do IP kukenzi (to je nick 😉 ) poslat zatial vysku a v pondelok rano, kedy zaciname sa jej poslu "cerstve" udaje - vaha, hrudnik, pas boky...tabulku najdes pod nickom druhyjun - a ta sa bude kazdy tyzden doplnat, kedze v pondelok sa vzdy budeme vazit a merat a posielat kuki nove udaje 😉

lubu
31. máj 2008

ahojte baby 😀 ahoj zuzulík 😉 aj ja sa pridávam..síce od zajtra..lebo máme stávku smaminou 😀

lubu
31. máj 2008

my začíname zajtra s 90 dnovkou...kamoška zhodila za mesiac 8 kilo 😕 😅

sticker
31. máj 2008

Teda baby. Čítam, že niektoré už pekne chudnú 😉 Ale vie to perfektne povzbudiť, keď čítam, ako ktorá zhodila a na diaľku sa "podržíme" 😉 Ja len na skok, idem za malou - zobudila sa a potom športovať von - ohnutá s ňou chodiť 😀 😀 😀

julova
31. máj 2008

Ahoj Lucik 😀...tak super...tak posli IP kukenzi zatial s vyskou 😉 😀