Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
1. jún 2008

a sticki, ja som si ani nevsimla,... 😠 vsetko naj dcerke! 😵

smary
1. jún 2008

jesenka len si prisla, a uz ma tu nechces? 😠 😀 som tu dlhsie a nie som ziadna kost a koza 😠 ...ak mi julovky neprestanu naburavat autoritu,tak sa vyfotim v plavkach a potom ma medzi seba urcite vezmete 😎 😀

sticker
1. jún 2008

Salaj, penquin - ďakujem 😉 . Veď zato sa na seba jedujem - čo som já všetko pojedla!!!!!! Normálne mi je zle, lebo telo si už odvyklo a ja ťupa som tlačila a tlačila. To bola taká chvíľková depka a radosť dokopy nad udalosťami posledného roka a mm je v robote, tak som dopila šampanské a dojedla šalát 😝 😅 😀
Teda, ale tak mi je zle, že až 😠

m311293
1. jún 2008

tak holky, já si dala na večeři krupičnou kašu, a zítra jdu do toho

navik
1. jún 2008

Awojte fesandy 😀

Julinke prajeme vsetko naj naj naj vela stastia zdravia a lasky..a hlavne nech ju rodicia pocuvaju 😉 😀

sticker
1. jún 2008

navik - neboj, počúvam ju až moc 😀 😀 😀 ju sa nedá nepočuť 😀

m311293
1. jún 2008

nachystala jsem si na zítra na oběd 200g šunkofleků, a zůstala jsem zhrozená kolik je toho málo, 😨 tolik sní můj 5letý syn 😖

navik
1. jún 2008

juuj babule vy ste toho popislai nestiham vas ani precitat bo len pred hodkou a pol sme sa vratili z chalupy...ale zajtra si k tomu sadnem 😀

a este sa xcem opytat kedig sa budu davat tie miery?

salajcatko
1. jún 2008

navik miery????
preboha, bude mi stačiť meter???? 😵

smary
1. jún 2008

navik vaha a obvody zajtra rano do IP kukenzi a vysku jej mozes poslat uz dnes 😉

junovka
1. jún 2008

Stick, Julke vsetko najlepsie k 1 rociku 😵

sticker
1. jún 2008

penquin - poslala som Ti Ip, ale odpoveď som už našla 😅 ☹ 😔

jesenka
1. jún 2008

jeeej, vy ste zlate baby, tak ma beriete k sebe? diky penguin, sticker, salajcatko....supeeeer, tesim sa ! a hlavne by som aspon jeden krat v zivote mohla schudnut, lebo ja som este nikdy nic neschudla, teda myslim ze nemam problem si vahu udrzat aj rok dva atd, ale schudnut to nie. ked uz som raz v zivote nieco nabrala, tak to mam na sebe 😠 kto uz ma nejake tie dietky za sebou, dajte nejake tipy !

smary, no ked si sa rozhodla, tak dobre, ale myslim ze by ti stacilo ostrihat vlasy a hned by si bola lahsia a spokojnejsia 😉

existuje nejaky sposob chudnutia so sladostami? lebo to viem, ze to jedine si nedokazem odopriet, NIKDY !

sticker
1. jún 2008

junovka ďakujeme 😵 . Už to máme za sebou 🙂 😉 . A bohužiaľ plnú chladničku dobrôt 😠 To bude iný tréning pevnej vôle 😅 😝

dada2007
1. jún 2008

ahojteeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Už som tu po namáhavom víkende....aj keď krásnom, slenčnom, teplom.....
Boli sme u mojich rodičov na víkend, ale tatino bol v BA. Takže sme "bačovali" bez neho. Včera som bola v škole, teda boli sme tam všetci....naši boli s malou vonku a ja vo vnútri-mala som 2 prednášky a 2 plánované a 1 neplánovanú skúšky....čiže za jeden deň 3 skúšky....bola som KO..........jednu mám za jedna a tie dve ešte neviem....
no ale dosť o mne....ako sa mi máte?
pripravené na zajtrajšok a následne na ostatné dni?????????
Máme tu niečo prevratne nové, čo by som mala vedieť? Alebo je všetko po starom.... 😉

navik
1. jún 2008

salajcatko 😀 😀 😀 😀

smary tak ja zaslem svoje modelkovske miery az okolo obeda 😀 😀 😀 skor na net nedostanem asig..

dadi tak to ta obdivujem 😉 sikulka 🙂

jesenka
1. jún 2008

a zuzu, dobre si to vymyslela teraz v tych horucavach, ked az tak velmi nechuti, pochvala !

salajcatko
1. jún 2008

dadik, veru šikulka si
jasenka, asi som už prejedená či čo, ale ktrorá je zuzu a čo dobre vymyslela??? 🤐

jesenka
1. jún 2008

ze prejedena 😀 myslela som zuzulu28 za to, zalozila tuto temu

salajcatko
1. jún 2008

jaj, no vidíš, to mi netrklo 😵 ale pravdu máš 😀
už len vydržať
ja mám už teraz strach, že zasa zradim samu seba 😒

salajcatko
1. jún 2008

pozeráte niekto lets dance?

dada2007
1. jún 2008

ďakujem....
salaj...ja pozerám aj netíkujem... 😎

salajcatko
1. jún 2008

ja tiež tak dadi
som to kuk dnes prvý krát, no a teda...tie telá 😲

dada2007
1. jún 2008

že??? no tééda...máme cieľ?

salajcatko
1. jún 2008

že ciel? no....u mna jedine ak plastika a riaaaaaaaaaadne odsatie tuku...všade 😝
ale aspoň niečo mám spoločné s jednou tanečníčkou 😉 a dnes bola naj 🙂 meno

dada2007
1. jún 2008

ale no...na foto v albume vyzeráš dobre!!! 😉

salajcatko
1. jún 2008

ja? ja tam mam aj foto?
ale to je optický klam 😀

dada2007
1. jún 2008

no musela som dlho hľadať,aby som ťa zahliadla... 😎 😎

salajcatko
1. jún 2008

😀 😀 😀 😀
no počkaj idem ja teraz kuk tvoj albumček

dada2007
1. jún 2008

no len to nie...