Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

jesika26
2. jún 2008

junovka - ja som ju držala, fakt som schudla 8 kg, ale aj som ich opat nabrala, vobec mi nevyhovovala, lebo sa mi zdá dost drastická.Ale zase moja kolegyna schudla tiež 20 kil z nej, takže je to individuálne.Ale samozrejme ti držím palce 😉 a aj všetkým.
Ja som na 90 dnovke už v polovici 😝

junovka
2. jún 2008

ja ranajkujem o 9h, obedujem o 13 a veceram o 17h....taze m3...da sa 😉
Stick, ty mas 68 kg??,lebo neni dobre vidiet v tabulke 😕 ...alebo ja som uz dajaka slepa?? 😕 😅

sticker
2. jún 2008

Áno junovka - hrozných 68 😠 ☹ Sa Ti to zdá málo? 😀 😀 😀 😀 A BMI mám vyššie o 0,17 tuším - tak nejako 🙂

ooo
2. jún 2008

jej a mne tam zmizla vaha. kukenzi, mas ip 😉

penguin1
2. jún 2008

caute dietovky 😉 no, junovka, neviem ci dnes s tebou zacinam 😠 prave som zjedla tanier hraskovej polievky... ale na ranajky len kavicku 😵 olovrant si dam asi ovocie a veceru neviem, mozno jogurtik... 😝 mne najviac chuti jest doobeda, potom uz nie... 😎
no, mate co hovorit, 60 kg heerecky 😀 😀 ja mam 175 cm a vazim 90 kg (fuj, ani som to napisat nevedela, takto verejne... 😠 😠 😝 😀 😀 😀 😅 🤐 🤐 🙄 🙄 )
to treba aj hrudnik merat? jooooj... 😀 😎
ooo- ty sa mas... inak vzdy som zavidela babam s malymi lentilkami... bo nemaju ziadnu starost co sa behania tyka, a o spanku na bruchu ani nehovorim 😀 😀 😀 ja ked sa otocim na brucho, pol hodinu hladam polohu, kam ich ulozim 😀 😀 😀 😀

ooo
2. jún 2008

penguin1 - nezavid, take male cicky by si nechcela 😉 😀

sticker
2. jún 2008

penq 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 Ty si teda kopa srandy, naozaj 😀 Ja neznášam svoj široký chrbát a keď sa vyzlečiem a vidím, že ani nič nie je na pozeranie, plakala by som ☹ Nuž, ale čo už Pamela zo mňa nikdy nebude. To len, keď som začínala kojiť....fúúúúú, to bola paráda 😀

sticker
2. jún 2008

certica - síce zle vidím na tú tabuľku, ale Ty máš len trochu viac na páse, naozaj trochu a si úplne ideálna 😅 😉

ooo
2. jún 2008

sticker - na to sa ja moc tesim, ze sa nezmestim do ziadnej mojej podprdky 😀 no mala by som si ist asi spravit nejaky obed, nech neumrem hladom (len keby sa mi chcelo)

biela
2. jún 2008

penguin, máš taký istý problém ako ja 😀 aj aj som vždy chcela lentilky, také krááásne podprsenky sa dajú kúpiť...
ja musím veľmi dlho vyberať.
😠

nathalie111
2. jún 2008

kde je ta tabulka???ja nejak nestiham..prave som dobehla z prace...a o 14.00 ucim zas... 😅

sticker
2. jún 2008

nathalie - v albumoch pod nickom "druhýjún" 😉

sticker
2. jún 2008

ooo - dík, si lepšia 😀 😀 😀 😀 😀

biela
2. jún 2008

jooj, videla som tabuľku ☹

ooo
2. jún 2008

sticker - 😉 vediem o prsia 😀

certica
2. jún 2008

sticker, tak to naozaj zle vidis tu tabulku 😀 , lebo ja pas ani nemam 🙄

penguin1
2. jún 2008

biela, suhlasiiiiim 😠 vzdy ked uz uz vyzera, ze je velka a obleciem si ju... no hroza... 😲 😲

biela
2. jún 2008

som rada, že nie som jediná medzi 60 kilovými. 😀
nič proti vám, kočky. 😅

ooo
2. jún 2008

biela, penguin - ja tiez na moje fazulky nemozem zohnat ziadnu normalnu, vsetko mi je velke 😠

sticker
2. jún 2008

Biela - vidíš, ja to poriadne nevidím v tej tabuľke, plakať budem až keď sa kuki vráti od rodičov a spraví ju väčšiu 😅
Ale veď nebuď smutná..... asi ani jedna tam nemá dôvod sa radovať, veď sme sa dali na chudnutie 😒 .
A keď sme pri tých "lenilkách" - ooo keď si ich prikryjem dlaňami.....tak ich ani nevidieť 😝 ☹

sticker
2. jún 2008

No vidíš, biela , ako sa Ti dobre škerí 😀 😀 😀 😀

penguin1
2. jún 2008

ooo, naco ti je podprda? 😉 ja ked som doma, a mam istotu, ze nik nepride, beham na "volnobeh"... a jak mi je fajn... 😎 mat male lentilky, nic mi nechyba... 😉

certica
2. jún 2008

boze baby, mat lentilky, fazulky, tak ani podprdu nenosim 😉

ooo
2. jún 2008

penguin - doma beham hore bez, to by som nezniesla podprdku, ale ked niekam idem, tak nemozem len tak...

penguin1
2. jún 2008

baby, ide prva kriza... neuveritelna chut na coko ☹ 😠 😠 😖 😲 😝 🤐 🤐 co teraz? uz som vypila hektoliter vody a nic... bojim sa, ze ak si nieco nedam, o hodinu sa neovladnem... 😠

ooo
2. jún 2008

nemas po ruke nejake susene ovocie? okrem babanov samozrejme

penguin1
2. jún 2008

nie 🤐 po ruke mam rajciny, papriku, GRANKO, jogurty, termix, mlieko, aaaaaaa, mam hrozienka susene... moze byt?

ooo
2. jún 2008

tak to neviem, tie nepapam, lebo nelubim. 😒

sticker
2. jún 2008

Alebo skús chrúmať mrkvu 🙂 . Neviem, či si v práci, ale ak nie, tak rýchlo choď von.... 😀