Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

nina81
2. jún 2008

baby kolko ktora planuje schudnut a na aky cas ste si to rozvrhli?

navik
2. jún 2008

penguin.. tak ja urcite u mna to nehrozi 😝 😀

harmi
2. jún 2008

nina, ja chcem co najviac schudnut.asi 20kg.a uvidime ako casovo to bude.

baby hlavne sa nesmieme nechat vyhladovat lebo potom to clovek nevydrzi.pravidelne papat.

ooo
2. jún 2008

som spat. 😀
m311293 - vedieme, ty najvacsie, ja najmensie 😀

ooo
2. jún 2008

nina - ja chcem dat dole este tak 13kg. a chcem to stihnut do svadby, takze mam na to cca rok

nina81
2. jún 2008

ooo, to mas este veeeeeeela casu, ked to planujes na rok, a musim poveda, ze uz teraz mas dobre miery 🙂

certica
2. jún 2008

ja by som chcela 10kg do augusta dat dole 😅 , cize mam 2 mesiace...

ooo
2. jún 2008

no mozno hore ano, ale mne ide vsetko do stehien a lytok 😠

danielitka26
2. jún 2008

ja chcem dať dole cca 20kg s tým že keď dám do polky júla dole 10kg budem najšťastnejšia na svete ..tých druhých mi už bude jedno za kolko dám dole či to budú tri mesiace alebo pol roka

ooo
2. jún 2008

baby, to aj ja chcem tak rychlo. ja mam teraz brutal dietu, skoro nic nemozem. len same dietne srandy a dala som zatial za mesiac len 4 kg dole

penguin1
2. jún 2008

danielitka, suhlasiiim... aj ja chcem dat dolu 20 kg, a bude na zaciatok stacit 10kg... a uz naozaj odchadzam von... 😀 😀

danielitka26
2. jún 2008

ja keď sa zatnem tak ja dám za dva týždne dole aj 7 kg ale teraz nechcem ísť tak drasticky dole ...radšej budem viac cvičiť ..vtedy som takmer nič nejedávala a tak som aj dopadla potom ...chytla som jojo efekt a bolo ...stačilo vypiť vodu a ja som priberala 😠

nina81
2. jún 2008

ja aj ked som vazila 55 dlhu dobu, nikdy som nevyzerala chuda, lebo prsia som mala stale vacsie a aj stehna, hlavne ze lytka ako palicky...

danielitka26
2. jún 2008

penguin tak sa budeme navzájom poháňať 😀

ooo
2. jún 2008

nina - ja by som tie lytka prijala chudsie. ja mam vseobecne aj clenky hrube a lekarka ma nepotesila. povedala, ze nikdy nebudem mat nozky ako srnka 😠

dada2007
2. jún 2008

ahojte....
práve mám obed-špenátovo-zemiaková kaša a 2 vajíčka....tak som sa rozhodla na tú 4hodinovku...keďže kojím, nechcem brutál diétu!!!
ja chcem dať dolu minimálne 14kg.... 😕

danielitka26
2. jún 2008

a ja som vážila dlhú dobu 60-65kg a potom bum a šlo to za rok som pribrala 30kg každý mesiac 2-3kg a nemusela som pritom nič jesť dokázala som pribrať aj z čistej vody 😠 😠 😠 teraz od zimy som dala dole 5kg ani neviem ako 😅 no a ešte takých 20 a som frajerka 😵 😵 😵

biela
2. jún 2008

ja chcem schudnúť 20 kilov.
pred piatimi rokmi som mala podobný problém, veľmi som pribrala a schudla som 15 kilov za 3 mesiace, lebo som začala fajčiť. 😎
teraz si musím vystačiť bez hnusných cigariet, tak to bude ťahšie, ale verím, že to nie je nemožné.

danielitka26
2. jún 2008

aj ja som fajčila a myslím si že 90% mojej váhy navyše spôsobilo to že som prestala ☹ ale nefajčím už takmer 4 roky takže tak

nina81
2. jún 2008

ooo, aj mne sa zda ze to je cisto dedicne, teda "hrubka stehien" a celkova predispozicia na postavu, ja aj ked som bola chuducka, tak pred 10 rokmi tie stehna zial nikdy chude neboli

ooo
2. jún 2008

nina - nieje to fer, ja som mala mozno chude nohy este niekedy na zakladke, ale ako som dospievala, tak to islo uz dole vodou s postavou 😠
biela, danielitka - ja fajcim 😅 a aj tak sa mi podarilo za dva mesiace priprat 10 kg

biela
2. jún 2008

nina, to máš pravdu, ja keď priberiem, priberiem všade a keď chudnem, tak zo všetkého.
niekomu bohužiaľ ostanú buď boky, alebo stehná, alebo zadok...
danielitka tí čo nikdy nefajčili, to nepochopia, že keď sa prestane, tak sa priberá. nikoho takého čo nepribral nepoznám.
niekto áno??? 😉

danielitka26
2. jún 2008

ooo a to z čoho že dva mesiace a 10kg 😕 😕 😕

ooo
2. jún 2008

danielitka - no bola som peen s chrbticou a vladala som len lezat, takze tak

nina81
2. jún 2008

ja som asi pred dvoma rokmi velmi rychlo schudla, som prestala poriadne jest, dobra blbost, lebo teraz nech sa akokolvek snazim stale si drzim tu hnusnu nadvahu...

ooo
2. jún 2008

nina - moja kamoska sa snazila chudnut nejedenim. dala sa za cely den jedno jabko alebo mrkvu, samozrejme, ze prd schudla, lebo telo si zacalo ukladat tuky do zasoby a pokakala si zaludok.

biela
2. jún 2008

ooo, tak sa nedivím, že si pribrala. ja keď som mala 16 rokov, bola som 1/2 roka na posteli so zlomenou nohou.
a nepribrala som nič. proste mladým to lepšie spaľuje.
teraz by som pribrala aj 20 kilov.
a to mám len o 12 rokov viac a sťažujem sa. 😅

nina81
2. jún 2008

no presne tak aj ja, postava fakt ze otrasna, a najhorsie, ze by som chcela byt schudnuta najlepsie este dnes vecer, ja nemam trpezlivost, snad takto ked nas bude 50 chudnut spolu sa budem viac snazit...

anmary
2. jún 2008

ja by som chcela schudnúť 18 kg 😝 , ale neviem, či to zvládnem, už som si dala koláč, 😠 😠 😠
Baby a čo si dáte na večeru, ak si dačo dáte!!!! 😖

m311293
2. jún 2008

já chci zhubnout 24 kg a mám na to rok, Tak si to spočtete to je 2 kg za měsíc, takže půl kg za týden, to se dá, aniž bych se trápila hladem.
Kdysi jsem vážila 100, pak jsem otěhotněla a v těhotenství zhodila 10 kg, a ty jsem už nikdy nepřibrala, takže pomaly ďalej zájdeš. 🙂