Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
4. jún 2008

a neskúšala si ju dať do sedačky a cvičiť pri nej? deti sa na tom zvyknú dobre zabávať 😀
a ked nie, tak ja som najskôr cvičila, ked som ju dala poobede spať 🙂

zuzula28
autor
4. jún 2008

čaute baby,
čítam len na preskáčku a námatkovo (o nejedení sa tak dobre kváka), ale musím uznať, že ste všetky perfektné, fakt parádička, ako sa držíte...aj ja sa snažím 😵 😵 😵
Od pondelka rána som nemala absolútne žiadne sladkosti a ani kalorickosti...akurát teda som sa ešte nedonútila cvičiť, ale dnes už musím stoj čo stoj!!! 😠
Raňajky si dávam úplne klasické aj s chlebíkom, maslom, syríkmi a šunkou... a jasnačka kopec zeleniny...včera na obed som mala restovanú findus zeleninu, tú mexickú so štipkou masla (tá je úžasná) a na večeru šopský šalát...ten bude aj dnes na obed...na večeru budem tlačiť ovocíčko...cez deň, keď ma chytá amok, tak papám jogurty...ale dnes si dám aspoň zmrzku alebo nanuk, aby som nemala "šok" 😀 😀 😀
ozaj a v pondelok som mala ráno 67,2kg a dnes 66,9kg...tak takéto tempo by sa mi velice ľúbilo 😎 😎

danielitka26
4. jún 2008

ahojtee tak ako po ránečku ??? ako sa vám darí ?? nejaké nové úspechy??? 😉 😉 😉

susik77
4. jún 2008

bluff: ano, skoncila som s kojenim na konci marca a od 8.4. chudnem 🙂 Ja som pri kojeni nemohla jest ovocie ani zeleninu, lebo mala mala bolesti bruska uuuplne zo vsetkeho ☹ Ale prakticky sa odstavila sama 😎
dada: jee, tak sa ozvi, ked tu budete, mozme si dat zrazik 😉 Napis mi potom tel. c. do IP 😉

dada2007
4. jún 2008

ako ono nejde o to, že by bola zlá a nedalo by sa pri nej cvičiť. To nie....Aj teraz je v sedačke na papanie...má tam hračky a hrá sa....no ale cvičiť by som chcela minimálne 1 hodinu, pretože sa snažím stravovať podľa cici-nežer Papeky.....a tá píše, cvičiť 2x do týždňa ale 1 hodinu. Po 40 minúte sa začínanú spalovať tučííííky....No a ja nechcem cvičiť tam 15 minút...potom 20 minút....lebo pri malej nikdy nevieš, či ti "dovolí" (zlá poloha, plienka, smäd, hlad) docvičiť tú svoju hodinovku....No ale nič iné mi nezostáva, len to skúsiť....

danielitka26
4. jún 2008

zuzula ide ti to fajn 🙂 ja mám dole od pondelka kilo ale na centimetroch to vyzerá lepšie váha ma moc nezaujíma 😵 😵 😵

susik77
4. jún 2008

baby, inak ja som cvicila este na stred. skole cez prazdniny kalanetiku-poctivo 2 mesiace, je to fakt o zvyku, proste by mi to vtedy chybalo, keby som nemohla cvicit kazdy den 😎
A uzasne mi vtedy pomohla. Sice som na vahe skoro nic nezhodila, ale krasne som sa spevnila, kopec ludi ma chvalilo, ze ako som schudla 😉

danielitka26
4. jún 2008

no a na páse som zišla na 99cm boky 111cm ale hruď mi nadbehla 😕 104cm a stehienko mám dole 1,5cm

danielitka26
4. jún 2008

celkom fajn za dva dni nemyslíte ?? 😎

danielitka26
4. jún 2008

som tu sama ?? 😕 😕 😕 😕

dada2007
4. jún 2008

susik....teraz sme tam neboli už dlhšie-vyše dva roky, ale oni boli tu. Lebo ja som bola minulý rok tehuľka a nechcela som ísť autom( v 6.mesiaci sme mali čelnú zrážku-odvtedy mám obrovský rešpekt z cestovania, jazdenia a asi aj blok....) a teraz máme malého chrústika, tak možno toto leto alebo jeseň....ale bolo by fain sa stretnúť!!!! 😎 😀 😎

sticker
4. jún 2008

vesi - a to ako sa Ti podarilo 😕 To si naozaj zaslúži pochvalu. Je to len tým obmedzovaním jedla? 😕 a cvičením?

danielitka26
4. jún 2008

aj ja mám topoľčany na skok tak by som niekedy dobehla ..ak by som teda mohla 😉

dada2007
4. jún 2008

danielitka26..nie nie si sama!!! Neboj!!
😀 😀 😀

dada2007
4. jún 2008

danielitka26...odkiaľ si? 😀 😀 😀 Jasnééééééééé, dojdi...dáme si pidi stretko 😎 😀 😀 😀

junovka
4. jún 2008

Zdravim 🙂

Tak, ako sa vam dari???Ja som dala uz znova pol kila dole, teraz mam 68,5kg, takze este vydrzat do 67. 😉
Raajky mam za sebou, 2 pomarance, 2 dl mineralky a preve dopijam kavu bez cukru 😝

Inak, som uz druhu noc strasne nevyspata, koli Nely, nakolko jej idu zubky a mame aj dost velke sople, ☹ ☹

danielitka26
4. jún 2008

vesi až teraz som čítla....ja odpadnem aj ja chcem 5cm na páse dole...robíš niečo špeci na pás ?? alebo čo ti k tomu dopomáha ??? poraď nejaký dobrý cvik

danielitka26
4. jún 2008

no ja to mám podla tabulky -6 dva centi dole z pása aj bokov 😠 málo

sticker
4. jún 2008

Teda danielik si naozaj dobrá 😕 😕 😕 😉 😉 . Sa začínam hanbiť ☹ . Ale tortu som zrušila - je v mrazáku. A zase nabehnem na svoj režim (dúfam) 😅
junovka - my po očkovaní zatiaľ dobre, ale prsty v kuse v puse, má to dosť navreté. Ale mrzutá je riadne. TEraz neviem, či zo zubov alebo s očkovania 😅 😒

dada2007
4. jún 2008

danielitka26...odkiaľ si?

danielitka26
4. jún 2008

Dadi z prievidze som ale ked som robila v to denne som tam dochádzala 😉

elise
4. jún 2008

dobré ránko budúce modelky 😉 😀 😀 dnes som mala na raňajky kávičku a syr, na obed budem mať šalátik s kuracímmäskom 😝

dada2007
4. jún 2008

aháááááááá....a kde si tu robila????

danielitka26
4. jún 2008

sticker neplaš sa moja tých mínus šesť neviem ako som tam dostala ja len kilo dole a miery po dva cenťáky na páse a na bokoch 😠 čo je málo

danielitka26
4. jún 2008

a ja som ešte neraňajkovala 😝 😝 ani mi nechutí ale musím lebo o štvrtej naposledy papám a potom by som to neprežila do večera

danielitka26
4. jún 2008

dadka v tescu som robila promo ..beauty cosmetics ..... 😝

dada2007
4. jún 2008

Ozaj kočky, som maniak na chlieb-všetky druhy, pečivo-všetky druhy, koláče-všetky druhy......mňamy.....Totižto u nás doma( u mojich rodičov) to bolo a teda je tak, že ku väčšine jedál sa jedol chlebík. Ryžka, mäso a chlebík. Zemiaky, mäsko a chlebík. Ku všetkému okrem mäšovej polievočky a keď bolo niečo s knedlíkom .....No a podstato toho je, že môj manžo mi stááále hovoril, že by som ho mala obmedziť, že aj to dosť dá na váhe....A ja som od pondelku nedala do úst nič podobné!!!!!!!!! Žiadne chlebík!!!! 😅 😅 😅

danielitka26
4. jún 2008

😵 😵 😵 idem sa napiť aby som nezomrela na trati od smädu

dada2007
4. jún 2008

danielitka26...aha, wawky.... a už nebudeš? 😎 😉

dada2007
4. jún 2008

danielitka26...na akej trati? 😕 😕