Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
4. jún 2008

je, cherry par. mam rada. inak, cvicite niektora na fitlopte?

julova
4. jún 2008

ktovie, ci by sa aj na mne uz Terezka vedela tak vyzabavat 😀...v pondelok budeme mat doma uz rotanu - som objednala 😉!...tak skusim zatial aspon to...nechcem viac pokusat kvoli tej jazve...mozno to tak ma byt, ze ma tak stipe...ale bezne ma nestipe ani nic...tak neviem...radsej asi chvilku este pockam? 😕

susik77
4. jún 2008

certi: nie, nemam cviky ☹ ak nej. mas, hod link 😉

certica
4. jún 2008

julova, stipe ta jazva? ja som sa inak mojho dokiho (porodnika) pytala, ze kedy mozem cviky na brucho, lebo co clovek, to iny nazor a on mi povedal, ze aspon mesiac by brus. stenu nezatazoval, cize teoreticky po tom sestonedeli uz mozem aj brusaky...

susik77
4. jún 2008

julova: verca uz lezie, stoji, takze je uz dost na mne nezavisla, ja jej len robim zabavu, tvoja je este malicka 🙂

julova
4. jún 2008

certi - ved prave, ze ja uz mam od porodu polroka...ale ked dlhsie chodim - s malou ked som 2 hodky vonku a vcera ked som cvicila, tak som ju nalavo normalne citila - stiapalo to 😕 ...nic brutal...akoze prah bolesti mam slusny...ja by som cvicenie vydrzala, len nechcem nic pokusat...tak neviem ci to mam "rozcvicit" alebo skocit k Dr. nech sa pozrie? :-/

julova
4. jún 2008

http://www.soundcar.sk/reproduktory/martanko-uf...

inak hen co som malej kupila 😀...no je to jej naj kamos od prveho momentu 😀...je to dost komicke, ked ho ma "na sebe", kedze je vacsi od nej 😀...

susik - a ten zeleny caj som este neskusala...pijem zatial zihlavovy...ale uz len tyzden a potom hadam vyskusam ten zeleny 😉

vesi
4. jún 2008

čaute baby, ja som dojedla po manželovi hranolky 😔
áno, idem sa hanbiť do kúta 😅 , zajtra dám dva krát brušáky 😝

julova, ked ťa jazva štípe, tak by som ešte počkala s cvičením...mňa jazva dosť dlho bolela, myslela som si, že to tak už bude vždy, ale nie je, teraz je to O.K: preto rádšej nič neriskuj, nech sa ti tam niečo neporuší, aby si nemala problémy pri druhom tehu....

julova
4. jún 2008

juj Moni - OK - tak dakujem...som rada,ze si mala nieco podobne a tak dlhsie, lebo som si uz pripadala divne, kedze nie som ziadny hypochonder...na tom mam muza 😀 😉

a za hranolky Ta teda nejdem chvalit - ale za to cvicenie ano...super, ze takto cvicis kazdy den 🙂
apropo na mačkach uz vysivam pozadie 😉 😀

vesi
4. jún 2008

ty si teda rýchla 😀 ja teraz nevyšívam vôbec, chodíme častejšie a na dlhšie von a večer kým ich uložím som KO 😝

no, snažím sa s tým cvičením, ale dnes som to nedotiahla do konca, bolo nenormálne dusno, že sa mi zle dýchalo 😝 tak som nevládala 😠

julova
4. jún 2008

aj u nas bolo otrasne...dusno...sice sprchlo pred chvilou, ale zeby bol o moc lepsi vzduc sa neda povedat...ja sice vstavam kazdy den o siedmej, ale akosi neviem zaspat skor ako o polnoci 😅 ...tak to teraz vyuzivam 😉...a co ten maxi obraz co si zacala? ten uz mas? stratila som pojem o case, tak neviem 😉

vesi
4. jún 2008

julova, ty si ale vtipná, mám z neho 11 strán A4, ešte ma čaká cca 39 strán 😝 😀 ale medzitým robím vianočnú čižmu pre sašku, lebo mi už z tej bordovej hrabalo 😀

navik
4. jún 2008

awojte Babule 😀
konecne sme dosli domov 🙄 som uplne zmorena a to xcem dnes este zehlit 🙄

Zuzi moni ma pravdu este pockaj mna tiez pobolievala jazva a to uz mam dve cisar.rezy za sebou ..nech sa sa pekne zahoji jazva a hlavne dnu v tele aspon mi tak moj Dr. povedal
a spravne som poxopila vysisivas Zuzi?

julova
4. jún 2008

ved preto som napisala, ze som stratila pojem o case 😀...tak to bude ina šleha az to dokoncis...lebo je to naaadherna predloha 🙂

danielitka26
4. jún 2008

ajojteee a je po búrke 😀

julova
4. jún 2008

a aj mna teraz caka pozadie z troch odtienov oranzovej 😝 ...tak dufam, ze to dovysivam skor ako mi z toho hrabne 😀

ahoj navi 😉 🙂...OK - tak nebudem nic podcenovat...lebo presne...akoby to skor dnu stipalo...tak budem "cvicit" len s malou, ako ona bude potrebovat byt na rukach a taaak a zatial teda kocikovanie bude moj TOP sport 😀....a ano vysivam 🙂

julova
4. jún 2008

Ahoj Danieli 😵

navik
4. jún 2008

no tak nech aj k nam pride bude sa nam lepsie spinkati 😀

julova
4. jún 2008

navi - no neviem...aj u nas hrmelo prsalo a aj tak je dusno aj dalej 😝 😀

danielitka26
4. jún 2008

ahoj juloviatko

ahoj navik

ako sa vám dnes darí ?? ja som dnes mala strašnú krízu :(

anmary
4. jún 2008

Ahojte baby, o akom rotane, tu hovoríte? 😕

navik
4. jún 2008

a aj Moni ..ja tiez rada vysivam ale nejako posledny rok nestiham 😔

opustam vas na xvilku idem svoje potvorky osprchovat a supnut do postielky 😉

julova
4. jún 2008

Danieli - ja som si medzi obedom a olovrantom musela dat aspon jeden suchy knäckebrot...a pred chvilou som isla vedla k mamine a ona v ruke riadok cokolady...tak sme rychlo prehodili par slov a isla som domov sa "skryt" 😀

vesi
4. jún 2008

jaj, nech len u nás neprší, lebo mi vypne digi a bude po paneláku a CSI 😠

julova, zatiaľ ti stačia prechádzky a stravovanie 😉

julova
4. jún 2008

navi - nasa haja...tak ked sa nezobudi uz a bude tahat do rana, tak ju okupkam zajtra az 😀

navik
4. jún 2008

awoj Dani dnes sa musim poxvlait ani som len nepomyslela na sladkost a pritom pocujem ako zo skrine na mna kricia 😀

danielitka26
4. jún 2008

julova no ja som skončila až tak že som zožrala taký asi 1kilový mesiac dyne červenej ...sa hanbím :((

julova
4. jún 2008

aj ja som zvedava na Panelak a CSI...sme asi pred hodinou dobru hodinu nemali elektrinu...tak radsej nech neprsi uz veru 😝 😀

Moni - a myslis, ze aj na rotane sa mozem trosku krutit? 😅 😕 ...bo uz je objednana 😀

julova
4. jún 2008

Danieli - ale ved dyna nie je zla...ved je to melon vodovy a je to ovocie a ved to vycikas 😀 😉...to by som nevidela ako prehresok 😉...a videla som uz aj u nas v zelovoci, tak poslem zajtra muza, nech kupi stvrtku😉