Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
5. jún 2008

mrkla som do papiera...tak len do piatku su otvoreni 😒

dada2007
5. jún 2008

dobré ránko dievčatá!!!!!!
ja viem, že už ste sem asi dávali link na tú rotanu...ale chcela by som si ju aj ja objednať, prosím hodíte mi ho sem??? A už sú aj s počítadlom 😲 😲 wawky!!! No super!!!
Ja včera v pohodke, odolala som nástrahám...akurát som o 21:00 pocítila nejaké divné veci....mi zostalo špatne alebo čo...tak som si dala 2 mrkvičky...môj muž skoro odpadol...že chrúmať mrkvu ma nevidel ani nepamätá.... 😎 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

susik a kde si ich zohnala ?? neodfotíš ich do albumu ako vyzerajú ?? 😉

certica
5. jún 2008

zuzi, mne napisali, ze uz to mam k odberu. musim teraz do obchodu

julova
5. jún 2008

tak tam skusim zavolat - bo mne napisali predpokladany odber 6.6.

julova
5. jún 2008

asi to ide na dračku tie rotany 😀...a 90% su baby z kona isto 😀

certica
5. jún 2008

aha, tak ja blba, som prave zistila, ze tovar sa da vyzdvihnut od 10 -18h cez prac. dni, takze vikend nie

susik77
5. jún 2008

danielka: v Nexte-ani neboli drahe-ale bolo to niek. na jar, neviem, ci ich budu este mat. Zvonku su uplne biele, zvnutra cierne pozadie, biele kruzky a napis Next 😉 uzasne na chodenie, makkukcke a nepotia sa v tom nohy 😉

danielitka26
5. jún 2008

aj ja chceeeem ...ja mám kopec vecí z nextu ale všetko kupované v žiline alebo blave ...no a ja som z pd :((

dada2007
5. jún 2008

No ako pozerám...to Hej je v Blave.... 😕 😕 takže asi dnes obehne športové obchodíku tu v TO... 😉

danielitka26
5. jún 2008

idem robiť album

susik77
5. jún 2008

noo, to je pravda, ja tu mam next blizko...Tu v Prahe ich je dost 😎 Ale vacsinou tam kupujem veci pre malu, pre seba viac kupujem v Marks&Spencer 🙂

danielitka26
5. jún 2008

hotovo ... 😉

danielitka26
5. jún 2008

kam ste zdúchli ?? 😕 😕 😕 😕

dada2007
5. jún 2008

tu som tu som....len som odbehla pri malú.... 😀 😀 😀

dada2007
5. jún 2008

album som videla.... 😀 😀 😀

elise
5. jún 2008

dobré ráno budúce modelky 😀 😀 😀
ja dnes som mala na raňaky syr a kávičku. momentálne mám problém pravdepodobne s platničkami také bolesti že to ani mojej svokre neprajem 😒 ☹ 😒 tak sa šetrím, na obed mám rajčinky a papričky🙂

dada2007
5. jún 2008

elise...dávaj si pozor!!!

dada2007
5. jún 2008

no kočky...idem cvičiť...variť...upratať....sa lúčim, ozvem sa neskôr!!!!
papa

danielitka26
5. jún 2008

papa dadi
som smiešna že 😀

danielitka26
5. jún 2008

elise ako pekne si že ani mojej svokre neprajem 😀 😀 😀 😀 😀 si mi vyčarila úsmev ja som ešte nič nepapala za trest zo včera

elise
5. jún 2008

dadi papa 😉
danielitka nestihla somprečítať všetko čím si zhrešila 😕 😅 , už zasadal tribunál 😀

danielitka26
5. jún 2008

nažrala som sa o 22hej 😠 a nemá kto zasadnúť a udeliť mi trest

zuzana1979
5. jún 2008

danielitka, ale radsej si daj teraz nieco, ako by si sa mala vecer opat natlacit. teraz to tak neublizi. 😎

danielitka26
5. jún 2008

zuzi ...jasné už papám len včera som mala celý deň akúsi krízu ..odolávala som až potom večer som urobila toto ....keby sa dočiahnem tak sa sama do zadku nakopám 😠 😠 😠

elise
5. jún 2008

danielitka tak si daj v noci mrkvičku ja ked mám vlčí hlad a snorím čo máme v ladničke že nič nemáme 😠 tak aspon ošúpem mrkvu a chrúmem 😀 😉

danielitka26
5. jún 2008

no ale ja som neodolala pizzi ...čo už trubka som ☹

danielitka26
5. jún 2008

v tom momente ma žiadne ovocie nezaujímalo len pizza ☹

elise
5. jún 2008

danielitka ale na pize bola zeleninka tak je to vyrovnané 😀 😀