Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
5. jún 2008

vladka vidíš a u nás zase sluníčko svieti 😉
pengui ...ja som mala obed aj večeru melón a je mi z neho zle som sa ho akosi obžrala

vladkaz1
5. jún 2008

dani a odkial si vlasne?

lekno
5. jún 2008

Môj mangel tam rok a pol robil, od vtedy tam chodíme. Naposledy sme boli v septembri na jarmoku. S tou kanalizáciou ja to skoro všade.

vladkaz1
5. jún 2008

ano no vidíš,fuj ale tu to fakt sem tam pekne smrdí 😝 😅
A kde robil mangel?
Som ja ale zvedava? 😀

lekno
5. jún 2008

Aj u nás je celý deň krásne. Len fúka akýsi studený vietor.

lekno
5. jún 2008

No kde inde, ako v PEUGEOTE 😉

danielitka26
5. jún 2008

vladka z prievidze

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 hehe aj moj tam robi jaka nahoda 😀

danielitka26
5. jún 2008

u nás bolo do obeda akosi chladno a teraz je krásne slniečkovo

lekno
5. jún 2008

Smrdí??? 😕 Ja som tam nič necítila 😉

lekno
5. jún 2008

Možno sa aj poznajú. to by bol fóóór 😀 A práve, keď sa mi narodila malá, tak bol 3 mesiace vo Francúzsku.

danielitka26
5. jún 2008

ono zvyknú kanalizácie smrdieť keď je nízky tlak vzduchu

vladkaz1
5. jún 2008

No mi byvame pri tescu a kolko razi to tu smrdí ako na záchode alebo pokazene vajicka fuj neni to dobre vyriesena kanaliz. a vyráža to von-chápes?

lekno
5. jún 2008

Aha, tak my sme tam boli asi vždy pri vysokom 😉

vladkaz1
5. jún 2008

Moj vo Francuzsku nebol ale mohol by isť 😀 😀 aspon na chvílu xixi

lekno
5. jún 2008

Chápem, chápem 😉 Moj mangel tiež býval v bytovke asi 10 minút od Tesca.

vladkaz1
5. jún 2008

no mozno sa aj pozname 😀

lekno
5. jún 2008

No jó, Muži sú pre nás vzduch, ale bez vzduchu sa nedá žiť. Niekedy je snimi zle, ale bez nich ešte horšie. 😉

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 🙂 tak tak más pravdu ja mám do pohody total flegmatika muža,len bordelar na entú !!! By som ho kolko razi dorazila 🙂

penguin1
5. jún 2008

baby, kecame o postavach a nie o vajcovych smradoch 😀 😀 😀 😀

lekno
5. jún 2008

Možno 😉 Býval pod nimi nejaký basista a furt im tam v noci lomozil, ako keby lavice presúval z bytu na balkón a späť 😀

lekno
5. jún 2008

Pingy, veď aj vajca sú na postave, nie? 😀 😀 😀

vladkaz1
5. jún 2008

😀 😀 😀 penguin aj o tom sa sem tam musí 😝 😀

penguin1
5. jún 2008

sak praaave 😀 😀 🤐 🙄

lekno
5. jún 2008

Synátor mi tu nakukuje ponad plece a vyškiera sa 😀 Som ho musela vyprášiť sopľoša 😅

penguin1
5. jún 2008

idem na tie jahoooodky 😎 😀
zatim, pa

lekno
5. jún 2008

Dobrú chuť! 😉

lekno
5. jún 2008

Idem Cicušky, syn chce ísť na počítač. Tak zatím 😉 A žiadne sladkosti, NO NO NO! 🙂

danielitka26
5. jún 2008

tak idem aj ja ešte niečo užitočné urobiť kým je svetlo ...ráno sa vidíme 😵 😵 😵

penguin1
5. jún 2008

caute danieli, lekno ;)