Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
5. jún 2008

"Chceš byť pekná, štíhla vpáse? Vrť sa denne na ocase!" odporúča Mudr. Trtanka Robertková Csc. 😝 To mi kedisy dávno prišlo v sms 😉

lekno
5. jún 2008

Opr.:V páse. Som to neoddelila 😉 Dúfam, že ma nezrušia 😎

penguin1
5. jún 2008

pocuj, lekno, kto ta nepozna, by neveril, ze mas 3 deti 😀 😀 😀

vesi
5. jún 2008

čaute baby, vy dnes perlite jedna radosť 😀

penguin1
5. jún 2008

danieli sa dnes prejedla melona a ja z jahod... 😖 fuha, ale mi je blbe... som si postavila pred seba misu a vsetko som naladovala... ale vzdy lepsie ako nejake syry s hranolkami 😀

penguin1
5. jún 2008

vesi, ahoj!

vesi
5. jún 2008

ahoj 😀 , ale ani s jahodami to netreba prháňať 😀 mňam, taký melon by som si dala... my sme dnes mali vybavovačky a a nákupy, tak som obedovala pizzu o 13.00 a dnes už nebudem jesť, ani som necvičila, som totálne vyšťavená, ale zajtra zase nabieham na prísny režim 😅

penguin1
5. jún 2008

no, ja viem, ze ani s jahodami nemam prehanat, ale ked ja ich tak lubim ;) ale sa idem pochvalit, ze dnes som nemala chut na coko 😎 😎 teraz pri panelaku si dam serku cviceni a hura na dalsi den... 😀 😀 😎 rano sa asi odvazim odvazit, bo ma tie gate hnevaju... 😠 😅 🙄

vesi
5. jún 2008

pengi, jasné, pekne si to dnes zvládla 😉 a nohavice ti sú tesnejšie lebo si plná vody, aj ja som tak bola prvé dni 😝 😀

penguin1
5. jún 2008

ale na stehnach? keby na bruchu, jasne, ale tuto? 😲

penguin1
5. jún 2008

nikto nikde, idem pred telku a zacvicim si!
papa na dnes! 😉 😉

monkula
5. jún 2008

Ale len pápá, nie papať... 😀

lubu
5. jún 2008

Ahojte chudulky ...tak od nedele mám 3 kg dole..jupííííííííííííííí 😉 posielame pevné nervy 😵 cmuk cmuk

prvapomoc
5. jún 2008

ahojte,ja mam od nedele 2kg dolu,ale už mam niekedy na male si niečo dať.dufam že vydržím.držím palce aj vam 🙂

anmary
5. jún 2008

lubu, to si ako dokázala 😕 😕 😕

anmary
5. jún 2008

A ty tiež prvapomoc 😉 , ja ešte nemám ani pol kila

lubu
5. jún 2008

anmary sržím 90 dnovku 😉 a ide to vpohode 😉

jesika26
5. jún 2008

lubu - aj ja držím 90 dnovku a tiež to ide pekne dole

prvapomoc
5. jún 2008

ja som velmi tučna,mne to vždy ide tŕychlo dolu,ale potom aj hore ☹

lubu
5. jún 2008

jesika dufam že to aj dalej tak pojde dole 😉

lubu
5. jún 2008

prvapomoc aj ja som riadna baba-kuk tabulku 😉

dada2007
5. jún 2008

ahojte dievčatá...tak ja som to dnes porušila....ale nebolo to nič extra, ale zjedla som jahody vtedy, keď som nemala..... 😔 😝 😔 😝 ...nemala som to v pláne, ale poobede mi volala mamča, že ocina z práce odviezla záchranka, že spadol z rebríka.... 😲 😲 😲 Mamina bola akurát doma keď priviezli ich auto, ocinovi kolegovia a mamina hovorila, že skoro na ňu priskočilo, hneď vedela, že sa mu niečo stalo. Po dvoch dlhých hodinách sa nám ozval, že mu robili rôzne vyšetrenia...sóno...rentgen....atď. že teraz ide na operačku zašiť palec na ruke....po hoďke nám volal, že môžme ísť po neho. Potlčený, dobitý jak pes, pohmliaždené rebrá, zašívaný palec na ruke, narazený oba lakte. Zletel zo 4 metrov, letel dolu tvárou a dopadol na ten rebrík a rebrík na jeho palec, ktorý mu rozpuklo či čo.....Tak a u nich som si od šťastia, že je "celý" dobila energiu jahôdkami...dúfam, že takéto jahôdky si už nebudem musieť dávať. 🤐 🤐 Chudák, nemohol si ani sám sadnúť, zodvihnúť sa ....a pokúšali sme sa dať ho aj lahnúť, ale skoro sa nám zadusil... 😔 😖 😖 😒 Dúfam, že bude ok...

monkula
5. jún 2008

Dadka ,to ma mrzí, držím palce ocinkovi, nech sa rýchlo uzdraví....

junovka
5. jún 2008

ahojte 🙂
Tak, ja len na skok...dnes mi vaha ukazala uz 68 kg 😎 😎 ...je pravda, ze som urobila prehresok, ze som dojedla po dcerke ovocny jogurt, ale co uz 😉
Vidim, ze aj u vas sa objavuju pokroky 😉 🙂

vesi
5. jún 2008

dadka, to je mi ľúto, nech sa skoro uzdraví. môj otec pred pár rokmi takto spadol z lešenia, dodnes mám v nohe nejaké kliny či čo 😒

dada2007
5. jún 2008

ďakujem babenky....
vesi...hlavu a nohy má OK...odniesol si to telo a ruky.... ☹ ☹ ☹

dada2007
5. jún 2008

odniesol-odnieslo...som sa sekla...

lekno
5. jún 2008

Ste tu manekíny? 😉 To mi je ľúto Dadi. Viem, ako sa cítiš. Ja som kedysi tiež mala nervy na dranc, keď mi oznámili, že môj tato dostal v práci infarkt. Bŕŕŕ ☹ Tvojmu Ocinovi prajem skoré uzdravenie a vám pevné nervy. Neboj, všetko bude dobré. chce to len čas 😉

lekno
5. jún 2008

Šľak ma trafí z tohto internetu 😠 Tento T-Mobile má u nás signál na dve veci 😒 Dva krát posielam jednu správu a trvá to ako lačnému sr..ť 😉

susik77
6. jún 2008

Ahojte. Dadi, prajem otcovi skore uzdravenie 😉 Toto by vystresovalo asi kazdeho, nic si nerob z toho, ze si si dala tie jahody 😉 Mozno skor by este pomohol na nervy banan 🙂 V takych situaciach si zasluzis 🙂
Ja som mala vcera vecer uz 80.5, som myasl., ze rano to uz bude len 79.5, ale zatial sa drzim na 80 kg.Ale v pase mam o 3 cm menej 🙂 Som sa dnes merala a 95 cm 🙂 Sice je to aj tak strasne cislo, to som pred tehu nikdy nemala, ale verim, ze to pojde ryyychle dole 🙂
Baby, tak ma napadlo, ze pocas menstruacie niekedy aj kilo priberiem a mam vacsie brucho-suvisi to so zadrz. vody-tak potom tie merania v ten tyzden nie su objektivne, nie?