Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
6. jún 2008

Jeej, vďaka Dadka... 😵 😵 😵
že tatarka... 😀 😀
Ten ošúpaný cesnak patril mne, alebo vesi? 😀 😀 A načo lúpať? Ani Jamie nelúpe... 😀

lekno
6. jún 2008

Mimochodom, ja som mala od pondelka kilo dole a dnes mám kilo hore 😠 Dostala som poobede mrchu, tak to asi preto. Ale odolala som pri mrche sladkostiam, zobla som len malej 3 lentilky 😕 Už sa hanbím 😎

dada2007
6. jún 2008

kočky moje, mám v PC strašne veľa receptíkov ako napríklad hydina, pizzy, špeciálne zaváraniny, šaláty,cestoviny, vianočné recepty, nátierky, a iné.....ak chcete, napíšte mi do IP svoju mailovú adresu a čo by ste chceli a ja vám to pošlem!!!! 😎 😎 😎

dada2007
6. jún 2008

julova 😀 😀 😀

lekno
6. jún 2008

Moni 😀 😀 😀 No Dada, teraz aby som tlačila celú stranu 😉 Zasa bude mangel besnieť, že mu míňam toner 😝

dada2007
6. jún 2008

lekno...ulož si to do PC a keď pôjdeš variť, tak len mrkneš.... 😉 😉 😉

lekno
6. jún 2008

Dadi, ja "to" mám radšej po ruke 😀

vesi
6. jún 2008

kočky, vdaka, už to mám sopírované 😀

dada2007
6. jún 2008

lekno...ok 😀
vesi...v pohodke!!! 😉

vesi
6. jún 2008

dada 😀 teraz som si všimla preklep 😅

dada2007
6. jún 2008

vesi...tiež v pohodke!!! 😉 😉 😉

lekno
6. jún 2008

Baby, mrkla som vedľa do izby na malú, ako sa díva na telku a tá moja Dorota vypratala na posteľ stoličku na kolieskach od písacieho stola, sedí si na nej otočená chrbtom a jak sa odráža, tak sa odráža od steny. Skoro ma trafilo. Sa čudujem, že nešvihla o zem, mataľa jedna 😅

penguin1
6. jún 2008

ahojteeeeeee!
ja som sa uz dohanbila 😀 😀 a vecerala som zeleninovy salat... 😝 😵 a opat budem mat v noci lietacky... vyslopala som asi 2 litre vody 🙄 🙄 som ako bazen... 😀 😀 ked kracam, akoby sa mi brucho kolisalo z boka na bok.
kuriatko ja robim napodobne ako vy, len kazdu chvilu polievam stavou, co si pustilo ;)

dada2007
6. jún 2008

lekno... 😲 😲 😲
ok, kočky idem na chvíľku mimo....možno ešte dofrčím!!!

lekno
6. jún 2008

Pingi čľap,čľap 😉

penguin1
6. jún 2008

lekno, zeby ti doma vyrastala kaskaderka? 😀 😎

vesi
6. jún 2008

lekno, to poteší 😀 😀
ahoj pengi a cvičenie bolo? 😠 😀

penguin1
6. jún 2008

cau vesi, jasne, zabehla som si z mesta domov, zacalo u nas liat ako z konvy... 😀 😀

penguin1
6. jún 2008

a teraz sa bue cvicit pri panelaku 😉 😵

vesi
6. jún 2008

u nás začalo pred chvíľou, digi je v ťahu, panelák budem pozerať na nete 😝

lekno
6. jún 2008

Veď ona od mala stále čosi vymýšľa. Hneď ako začala chodiť, tak som ju každú chvíľu našla na kuchynskej linke. A poto neskôr zasa na komode. Tam vylieza po ôchytkách na šuflíkoch, opica malá. Už je zvlčená pri chalanoch 🙂

lekno
6. jún 2008

Opr: úchytkách

monkula
6. jún 2008

lekno, prečo máš Ninku napísanú modrou? 😅 😅 😕

penguin1
6. jún 2008

monkuli, to preto, ze mala je ako chalan 😀 vymysla 😉

monkula
6. jún 2008

tak to idem zmeniť farbu aj ja... malá je horšia ako bol Jarko v jej veku... 😲 😲

lekno
6. jún 2008

Moni, veď bola vždy červenou... To je divné 😕

monkula
6. jún 2008

Záhada... 😲

lekno
6. jún 2008

Very Pingi 😉 Ale keby si ma neupozornila, tak si ani nevšimnem 🙂 Idem na Panelák. Možno sa dnes ešte stavím. "Rotana" ide na nočnú a aj tak mám mrchu 😝 😀 Pa pa Herečky 😉

lekno
6. jún 2008

Veru tam malo byľ! Dnes píšem ako prváčka 😠

penguin1
6. jún 2008

nevadiii, my chapeme 😎 aj ja mavam preklepy, ale sak v pohodeee 😀
idem aj ja zienky, majte sa faaaajn! papa zajtra 😵