Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
9. jún 2008

Moni - nie - v trube na plechu pecie 😉...a celkom sa da 🙂...pekaren si hadam na Vianoce doprajeme...uvidime...alebo az ked konecne predame byt a pojdeme do vacsieho...zatial by sme ani nemali kam dat....

nina81
9. jún 2008

julova a ten chlieb peciete zo zmesi a v pekarnicke, ci skusate aj klasicky v rure piect?

zuzana1979
9. jún 2008

baby aj ja som cez vikend dost zhresila a ukazalo sa mi to aj na vahe, co som cez tyzden zhodila, tak to som opat pribrala. cize mam dole len 1kg a miery okrem prs sa mi vobec nezmenili, dokonca, ked som si teraz merala boky, tak som zistila, ze prvykrat som sa musela zle odmerat, lebo teraz mam asi o 10 cm viac. ☹ Neviem, ci sa mi podari vydrzat, ked vidim neuspechy.

vesi
9. jún 2008

zuzka, aj ked robí celozrnný chlebík, tak treba dať aspoň tretinu múky chlebovej T650, ak nie je môže byť aj obyčajná hladká extra špeciál. a teda pozdrav ho, že má moju poklonu aký je šikovný 😉

julova
9. jún 2008

nina - vyssie som pisala - ze v rure pecie, lebo pekarnicku este nemame 😉...nasiel na nete nejake recepty a skuuusil a da sa 🙂

Moni - juj...vdaka za tip, odkaaazem 😉...no veru - je to baba moja sikovna 😀 😉

anmary
9. jún 2008

Baby, gratulujem vám.
Vesi, ty si šikovná, ešte keby sa aj mne podarilo bez tých sladkostí. 😠 😝

julova
9. jún 2008

Zuzana - nevzdavaj to...ani ja nie som z tej mini zmeny nadsena, hoci som isla striktne podla jedalnicka co som mala...ale ideme dalej 😉...ja mam dole len pol kila a to som sladke nevidela...hadam len na obrazku...a ani nic s prilohou (zemiaky, ryza) som nejedla...same zdrave veci so zeleninou a vidis...treba nepolavit...ono to pojde 😉

vesi
9. jún 2008

zuzi, doteraz piekol kysnuté MM, ale odkedy je pekáreň, tak sa realizujem ja 😀

vesi
9. jún 2008

zuzana, presne ako píše julova, len to nevzdaj 😠 😀

nina81
9. jún 2008

juli super, ja by som chcela si skusit upiect vlastny chlieb akurat ma kamaratka strasti ze bez tej pekarnicky nemam sancu upiect dobry chclieb, nakolko to treba poriadne premiesat a ja nemam potrebnu silu v rukach... co myslis je to az take zlozite?

vesi
9. jún 2008

nina, vymiesenie dá zabrať, ale baby piekli chlieb aj v rúre, ked pekáreň nemali 🙂

nina81
9. jún 2008

akurat som sa domerala a vobec nechapem z pasu sli dole 3 cm, skor som cakala ze nieco pribudne po vcerajsej nedeli

dada2007
9. jún 2008

Ahojte chuduľky moje...tak aj ja mám nejaký ten pohyb v cm a kg a to -1.6kg, prsia zostávajú, pás -2cm a boky -2cm...... 😀 😀 😀 A to som moc necvičila, takže trošku pritvrdíme a budeme cvičiť a cvičiť....
No kočky a ešte som vám chcela povedať, že odchádzame ku mojim rodičom na dedinu.....kvôli ocinovi. Boli sme tam aj cez víkend, ale teraz už nemá kto s ním byť, mamči nedajú dovču. Tak tam budeme až do nedele....asi ....neviem fakt sama do kedy. Idem práve pobaliť veci. Všetky vaše odkazy a pozdravy som mu odkázala, bol rád a veľmi ho to potešilo, že ľudia (ženy 😀 😀 😀 ) na neho myslia, želajú mu skoré uzdravenie a nepoznajú ho....taký bol rád. Čo sa týka jeho zdravíčka, tak je to lepšie, dnes ideme znovu na kontrolu, uvidíme čo mu povedia. Najhoršie je, že si stále nedokáže sám ľahnúť, zdvihnúť sa z postele či stoličky....takže mu idem trošičku pomáhať a aj navariť upratať...a tááááák.... 😅 😅 Tak neviem či sa ozvem, ak zablúdim na net....určite vás prídem kuki.
Tak sa mi tu majte krásne idem pobaliť, ešte vás dojdem mrknúť....
zatím pa

vesi
9. jún 2008

dada, tak pozdrav ocina a ked sa tam budeš o všetko starať, to máš ako telocvik a hlavne...cica nežer 😉 😀

dada2007
9. jún 2008

vesi... 😉 😀 😅

dada2007
9. jún 2008

vesi a ešte ma napadlo, keď si napísala, že sa tam budem o všetko starať.....tá kilometrová záhrada 😕 😕 😕

zuzana1979
9. jún 2008

dada, nebola som tu par dni, tak neviem co ockovi je, lebo sa mi to nechcelo citat 😎 ale aj ja mu prajem skore uzdravenie.

dada2007
9. jún 2008

Zuzana1979.....Minulý týždeň vo štvrtok mi poobede volala mamča, že ocina z práce odviezla záchranka, že spadol z rebríka.... Mamina bola akurát doma keď priviezli ich auto, ocinovi kolegovia a mamina hovorila, že skoro na ňu priskočilo, hneď vedela, že sa mu niečo stalo. Po dvoch dlhých hodinách sa nám ozval, že mu robili rôzne vyšetrenia...sóno...rentgen....atď. že teraz ide na operačku zašiť palec na ruke....po hoďke nám volal, že môžme ísť po neho. Potlčený, dobitý jak pes, pohmliaždené rebrá, zašívaný palec na ruke, narazené oba lakte. Zletel z vyše 4 metrov, letel dolu tvárou a dopadol na ten rebrík a rebrík na jeho palec, ktorý mu rozpuklo či čo..... Chudák, nemohol si ani sám sadnúť, zodvihnúť sa ....a v ten štvrtok sme sa ho pokúšali dať ho aj lahnúť, ale skoro sa nám zadusil... Teraz cez víkend sme tam boli tiež, už je to lepšie, len aj tak stále nedokáže rozprávať hlasnejšie alebo na jeden dych, musí si robiť prestávky, pluca nestíhajú. Vôbec sa nedokáže sám zdvihnúť z postele, ani zo stoličky, sadnúť či ľahnúť je pre neho tiež utrpenie....odkrojiť chlebík, obliecť, vyzliecť....nič.
Takže tak...... 😒 😒

zuzana1979
9. jún 2008

a snad sa mi baby podari vydrzat, fatk uz som tlsta a nemozem sa na seba pozerat. chcelo by to este viac pohybu...

zuzana1979
9. jún 2008

no tak to mi je ho fakt luto, pekne mu chodte pomahat, nech sa nemusi prilis namahat.

zuzula28
autor
9. jún 2008

ahojte zlatíčka,

zuzi, v žiadnom prípade to nevzdávaj, ja som schudla iba 300g tento tyždeň a miery zatiaľ neviem, bo mi malý niekde zapratal meter... 😀 ale do večera ho hádam nájdem...ale to už budem mať brucho z jedla navreté 😀 a veru presne, tieto víkendy, to sú najväčší "dietokazci"...my sme boli včera u svokrovcov na obed a dala som si všetko, ešte aj zmrzku a koláč, trúba...tak dnes minimálne hoďka na biku a tri série posilovania, hurááá 😝 😀

julova
9. jún 2008

nina - ani neviem...miesa si to moj muz...tak neviem, ci mu to dava zabrat 😝...ale ja mam pocit, ze to ma zbuchane za par minut 😅 😀 ...ved vyskusaj...MM to prepocitaval...a suroviny na taky jeden chlebik ho vysli asi 20 Sk...tak ked sa nepodari, aspon Ta to nebude moc mrziet 😀

Dadi - fuu...tak to opatrovanie Ti da zabrat, ale nezabudni aj tak popri tom pravidelne papat 😉...a blahozelam k vysledkom...pekneeee 😉 😀

zuzula28
autor
9. jún 2008

dadi, ocinovi prajem skoré uzdravenie a chvalabohu, že mal v podstate aj šťastie ☹

julova
9. jún 2008

ahoj Zuzi 😀...no no no 😠 😀

ozaj - Ty si lekarnicka, tusim? 😅 😕

penguin1
9. jún 2008

ahojte zienky!!! 😉 😉
nechce sa mi citat to spatne, tak otazka: ako? ja supeeeeeeeeer... z vahy ubudli 2 kilecka, z pasa a bokov centak, ale prsia mi narastli o 1 cm! 😠 😀 😀 nechapem. ale mozno to bude spojene s tym, ze mam tento tyzden dostat mrchu 😠 som zvedava, ako sa budem kontrolovat potom... 😲 vecer som odolavala vsemoznym nastraham, ale o desiatej taky hlad... som zozrala papriku, zapila litrom caju a isla spat 😀 😀 😀 a v noci som si pekne zacvicila tym, ze som kazdu sekundu chodila na wecko 😝 😀

julova
9. jún 2008

peng - no supeeer...to potesi, ze? 😉 😀

penguin1
9. jún 2008

julova, jasne, ze potesiiii 😵 😵 😵
teraz to mam odoslat kuki, vsak?!

julova
9. jún 2008

nie kuki, ale na nick druhyjun 😉

penguin1
9. jún 2008

jaaaaaaaaj, hlava derava... jasne 😉

zuzula28
autor
9. jún 2008

julova, čauko, hej som (lekárnička)...treba voľačo? 😕

peng, tak to je perfektné, to už si prekročila aj papekyne 1,2kg za 7 dní, tak pozor na "joja" 😀 😀