Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

alex
29. máj 2008

Juli ahoj, tak uvidíme koľko nám to vydrží, že 😉
Ja rozmýšlam, že začnem asi chodiť len po schodoch, aj to je niečo, nie 😉

Idem pracovať teda, juuuj a tak sa mi nechce.

sticker
29. máj 2008

Alex - chodenie po schodoch je náhodou dobré 😉 Kým neboli deti som chodila, len teraz si to neviem predstaviť s kočárom 😀 😀 😀 Ale pomohlo by, bývame na 4 poschodí, takže by to bolo fajn. Keď Julka podrastie a bude vedieť chodiť úplne sama, nabehneme aj my na schody 🙂 😉

miriamkac
29. máj 2008

sticker pridi aj ku mne....kybel s handrou mam, ten nosit nemusis 😀 😝 ...no a ktej skrini...ber to tak, ze je na case vymenit satnik 😝 😝
Ale jasne, len ja by som to neznasilnovala....ja som tiez 10 rokov aktivne sportovala a chyba mi ten "spravny" pohyb....ale mam dost, ked idem von s detmi sama (nesiem ich dole schodmi - 3 poschodia, potom hore schodmi...hmm...2x 9 kg...dakujem mam dost, aspon ja). A co sa chudnutia tyka, tiez nie som spokojna s tym, co na mne "ostalo" ale co uz..... 😝

vilkakatka klobuk dolu.....nech ti to vydrzi...

Inac ten kopec som skusala, sice s dvojickovskym kocikom, ale mala som dost... 😝

vilkakatka
29. máj 2008

Mirka ... tak s tromi detmi by som ani ja nestihala ... ja obdivujem teba 🙂

miriamkac
29. máj 2008

vilkakatka ved ja nestiham, preto sa nad tym nevzrusujem.... 😝

alex
29. máj 2008

no ja bývam na 6., ale už na druhom som s vyplazeným jazykom. Ale musím sa premôcť.
A teraz už idem fakt makať 😀

nika_ke
29. máj 2008

ahojte,
zrejme vas nebudem stihat citat, ale aspon obcas nakuknem, hlavne v pondelok po vazeni 😀

Ja som si este dala klasicke ranajky. Musim si kupit musli, len netusim ake su vhodne na chudnutie. Nie je v nich vsetkych cukor? Viete mi poradit?

Tiez som zacala s malymi pripravami na chudnutie, vynechala som doobednajsi keks a nahradila ho bananom. Planujem si na svoju pracovnu nastenku nad PC zavesit svoje pravidla stravovania, aby mi bili do oci, snad aj to pomoze. Hlavne zo zaciatku, kym sa budem musiet riadne krotit v maskrteni.

vilkakatka, to mas super zorganizovane 😉

dada2007
29. máj 2008

vil...kam sa sťahujete?

my bývame na 4 poschodí bez výťahu!!! Správne!! Každý deň mám telocvik hneď pri odchode, ale aj príchode domov 😀 😀 😀

salajcatko
29. máj 2008

uf baby, vy píšete ako divé...a ja že si to idem prečítať, ale asi fakt nestíham
inak ja mam jablčný ocot v tabletkach..tiež som neschudla, ale vraj to ma vitamíny 😉

a ako ideme od toho pondelka chudnúť vlastne???? či si mám fakt všetkých 26 str. prečítať? 😝

vilkakatka
29. máj 2008

Nika ... snazim sa ... hihihi 😀 ... len od buduceho tyzdna to musim nejak preorganizovat 😝

Dadka, stahujeme sa spat na Liptov 😵

dada2007
29. máj 2008

aha...takže na Liptov...a teraz ste kde?

dada2007
29. máj 2008

takže budeš na Liptove zháňať nové chodníčky...na behanie myslím... 😎

dada2007
29. máj 2008

salajcatko...proste ideme chudnúť každá po svojom. Nemáme stanovenú jednu diétu....kto ako chce. Niekto bude športovať, niekto prestane jesť sladké, niekto nebude jesť večer, niekto má 4 hodinovku, niekto len ovocko.....podľa chuti!!!!!!!!!!
Každý budeme odovzdávať svoje miery-cm aj kg a doplní sa to do tabuľky....asi tak...

vilkakatka
29. máj 2008

Teraz sme v UK ... a nove chodnicky sa naozaj budu hladat, len ako som uz pisala vyssie ... bojim sa tych vsetkych vlciakov a inych spikov, co budu na mna cumiet spoza braniciek ... ved potom vam napisem, ked ma bude chciet nieco zozrat 😝 😀

vilkakatka
29. máj 2008

spikov=psikov ( a to ni hladna nie som a pisat neviem 😔 )

dada2007
29. máj 2008

no to ti poviem, keď som u našich...tak z každej bráničky na mňa štekajú psi...ide ma z toho poraziť, lebo mi budia krpca v kočiari....a to ani nie sme na Liptove....a NAJ je, keď je ten psík uložený pred bránou a pozerá na mňa.....striehne...už čakám, že sa za mnou rozbehne... 😒 😒 😉

sticker
29. máj 2008

Táto stránka je asi hlavne o povzbudzovaní sa. Keď budem vidieť, ako iným v tabuľke klesajú čísla, no koho by to neťahalo niečo so sebou robiť 😅

anmary
29. máj 2008

Ahojte baby.
Môžem sa pridať! Čítala som len začiatok, lebo ste sa tak nažhavili!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

vilkakatka
29. máj 2008

behavala som uz aj predtym ako sme isli do UK a raz sa za mnou rozbehol Doberman aj s odtrhnutou retazou 😔 ... no nebudem moc rozpisovat moje pocity, ale len malo chybalo a bolo by vsetko v gatiach 😒

dada2007
29. máj 2008

anmary...poď to toho s nami!!!!!
Stačí keď pošleš kukenzi svoju výšku, tým potvrdíš, že ideš do toho na 100%!!!
Pondelok ráno ostatné miery-váha a obvod v cm-prsia,pás,boky...
Tak ako? Ideš? 😎

dada2007
29. máj 2008

vil... 😲 😲 😲

vilkakatka
29. máj 2008

Dobre babulky ... idem ja naladovat pracku a este cosi porobkat, kym mi Adelinka spinka 😉

anmary
29. máj 2008

Jasné, že idem, 😉

eriqe
29. máj 2008

cavte, tak sa mozem pridat aj ja? Este mi co to ostalo od porodu a kondicka sa nie a nie vratit pluha jedna 😀

salajcatko
29. máj 2008

aha, tak mne by sa zišlo aj viac hýbať, aj menej jesť..no uvidíme čo z toho sa mi zadarí 🙂

vesi
29. máj 2008

čaute kočky, uja som raňajkovala grahamový chlieb - pol krajca 😀 s rastlinným maslom, kým pôjdeme do DS na nákup musím improvizovať, ale potom sa v obchode vybesním, nakúpim samé zdravé veci 😀

vesi
29. máj 2008

ešte som zabudla, mám za sebou aj telocvik, vyupratovala som celý byt a som KO. aj to sa ráta nie? a ešte poobede pôjdeme s deckami von 😀

dada2007
29. máj 2008

jáááj kočenky...chuduľky len sa pridajte!!!!!!! Máte čas do nedele!!!!!!!!
Od pondelku to vypukne!!!!! 😎 😀 😀 😀 😎 😅
Ja sa lúčim, môj malý oslávenec práve vstal, po 2 hoďkách a ideme tej dokine. Mimochodom, ja som strávila tie dve hodiny pri koňovi, nič iné som nespravila..... 😅 😀

dada2007
29. máj 2008

vesi..ráta!! 😀

certica
29. máj 2008

ahojte 😎
co sa jablcneho octu tyka, ten som pravidelne pila (v tehotku som s tym nejak prestala), ze nech si trocha traviaci trakt precistim, no ale teda neviem. kazdopadne to malo aspon zo zaciatku vyprazdnovaci efekt 😀
ja som dnes stihla akurat dve marhule do seba svihnut...

ozaj a tie miery - kila, obvod prs... - pred kojenim alebo po kojeni? 😀 😀