Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

anmary
12. jún 2008

Ahoj baby.
Tak ja mám dnes očistný deň, takže len čistá voda 😝 . Dúfam, že sa mi to podarí, za môjho života sa mi to podarilo asi 2 - 3 krát. Zajtra, by som chcela len ovocný a zeleninový. 😠 No neviem, neviem. 😒
😀 😉 🙂

selu
12. jún 2008

anmary, to te fakt obdivuju, ja to vydrzela asi jednou v zivote a to jsem stejne vecer musela snist aspon pulku broskvoveho kompotu, si to pamatuju jak dnes, v praci jsme to vzdycky s babama drzely kdyz byl uplnek, pry to ma silnejsi efekt, ale ja jsem slaboch 😅 😀 😀 😀
...jinak mi ted sousedka/kamoska donesla plny talirek certvych buchet zrovna vytazenych z trouby, mam ji zabit? 😠 😀 ...necham je asi manzovi az prijde odpolko z prace a kdyz je nesni vsecky tak si mozna dam 😀

nina81
12. jún 2008

anamary a myslis ze je dobre davat si ocistne dni? inak ako casto to je podla teba OK

penguin1
12. jún 2008

caute, babyyyyyyyyyyyyyyyy!!!
hadajte, co ide od zajtra, cca 14,00 na nove? *G*I*L*M*O*R*K*Y*... 😵 😵 😵 ja sa tak tesim....
a inak ako 😀 ja som dnes ranajkovala jogurt s rohlikom, na obed mam zeleninovy salat a kuracie prsia a vecera este neviem, ale asi bude v restike 😎 mame vyrocie, tak to ideme "zajest" a zapit 😝 😵
babule, ked robite maso na vode (alebo zeleninu), to ako? 😕

anmary
12. jún 2008

nina, čítala som, ale aj počula, že je to veľmi zdravé dávať si očistné dni, odplavia sa ti škodlivé látky z tela, prečistíš si organizmus. Manžel mi hovorí, že očistný deň je dobré si dávať raz týždenne v hociktorý deň. Pritom je dobré piť žihľavový čaj. Ale ja ho nepijem nechutí mi. 😝 😝 😝
Ja už som mala veľakrát očistné dni, ale večer som to porušila a napchala som sa 😠 , čo nie je správne! 😖
Dúfam, že sa mi to dnes podarí!!! 😀

nina81
12. jún 2008

mary ja si myslim opak, teda ked to beriem z hladiska toho ze chcem schudnut, tak sa snazim pravidelne jest, mensie porcie, viac-menej vyvazenu stravu, jasne ze sa nedari stale ale povedzme ze telo nabehne na takyto rezim a teraz zrazu sek a den nedostane nic, si myslim ze to akurat spomali spalovanie, dalsia vec je, ze clovek je hladny a potom zje viac ako obycajne, myslim skodlive latky sa z tela odplavuju ci hladuje alebo nie, keby to tak nebolo uz davno sme z tych Ecok posmrti

vladkaz1
12. jún 2008

Leko ja ked cítam tvoje príspevky tak sa musím smiat si moja krvná skupina 😀 .
Ja som dnes ranajkovala ovocie a prave som spapkala kura zo zeleninkou 🙂

vesi
12. jún 2008

čaute 😀

nina, zdieľam tvoj názor na starvovanie 🙂
pokiaľ ja viem, tak očistná kúra je prospešná a zdrava, ale max. raz za mesiac 😒 a to skôr nie len s vodou, ale napr čisto ovocný deň, napr. teraz sú aktuálne melony, takže celý deň len melon a voda.hmm, nič pre mňa, v tomto som slaboch 😝 😀

bystricanka
12. jún 2008

ahojte..
baby ako sa vám darí? Kukala som tabuľku, tak to s vami vyzerá dosť dobre. 😉 Ja som ani žiadne miery nedala, keďže po týždni nebol žiadny pozitívny výsledok. 😖 Nuž čo už. Ale pokračujem, len voľáko ma vôľa opúšťa. 😒

danielitka26
12. jún 2008

bystricanka no tak to nie ...ja ťa odtialto nepustím ..každý organizmus sa naštaruje len každému to trvá rôzne niekomu deň niekomu dva niekomu týždeň ...si na dobrej ceste tak s a nevzdávaj ved tu sme na to aby sme sa navzájom podporili vieš kolké to už chceli vzdať a predsa idú ďalej ?? neboj spolu to zvládneme 😵 😵 😵

certica
12. jún 2008

telu zdar! 😀 😎
bystricanka, neblbni. u mna tiez ziadna zmena, ale mam motivaciu - leto, plavky 😎 a hlavne sa chcem citit lahka ako pierko

danielitka26
12. jún 2008

Peťka ahoj 😉

penguin1
12. jún 2008

cafteeeee
baby, co s tym masom na vode... 😝

danielitka26
12. jún 2008

pengui normálka len dáš miesto tuku vodičku a na vodičke ho udusíš ...už vieš ako ?? 😉

bystricanka
12. jún 2008

no hádam to teda s vami dobojujem dokonca. No čo už s vami(alebo somnou)? 😀

danielitka26
12. jún 2008

bystričanka 😀 😀 😀 😀

idem si ja autíčko poumývať ..zatial ahojte 😉

vesi
12. jún 2008

bystri, jasné, nevzdávaj 🙂 aj ja teraz stojím na váhe, ale nevadí, ved sa to zase spustí - aspoň dúfam 😀 ale mám pred mrchou, možno aj preto 😝
pengi, ako píše danka, namiesto tuku vodu 🙂

lekno
12. jún 2008

Česť práci a chudnutiu zvlášť 😉 Vladka kuk 😲 Bystričanka neopováž! No no no 😠 Čertica, že ako pierko 😀 To ja mám od pierka riaaaaaadne ďaleko. Pripadám si ako balvan 😠 Ale keď sa to tak vezme, ty si chvíľu po pôrode, ja som po pôrode tiež nevyzerala zle. To až potom som sa vyžrala 😒 No ale hádam to už tentoraz s vami dobojujem 😉 Tak čo herečky, ako pokračujete s tou rotanou? S tou "neživou" myslím 🙂 Pomáha to? furt nad ňou rozmýšľam, že si ju kúpim. Síce sa začína aj tá "živá rotana" ukľudňovať, tak možno hopsem na ňu 😵 Ale zatiaľ pśśśt, aby som to nezariekla.

certica
12. jún 2008

lekno, ja ked mam mojich 50kg, tak sa vazne citim, ako by som sa nadnasala 😎 , ani mrtve more mi netreba 😀 . no ale k tomu mam tiez este daleko 😅

lekno
12. jún 2008

Čerti, tak to si ja na mojich 50 kg ešte počkám. Ale kto si počká, ten sa dočká 😉 A mŕtve mám doma všeličo. A nemusí to byť ani more 😀

danielitka26
12. jún 2008

tu nikoho niet ??? 😕

nina81
12. jún 2008

ale coby nie, co ste dnes robili? ja sa akurat vytesujem, ked pozeram oblecenie, lebo ked schudnem si nieco pekne kupim 🙂

lekno
12. jún 2008

Aj ja som tu Dany 😉 Dala som nejaké foto do albumu, tak si môžete pozrieť tú moju nezbednicu 😝

julova
12. jún 2008

Lekno a to sa da pri troch detoch vyzerat tak uuuzasne? 😕 😀 😵 😵 ...podareni ste vsetci 😵

julova
12. jún 2008

a Ty si velmi pekna mamina 😔 😉

vesi
12. jún 2008

lekno, súhlasím s julovou 😀 tie tortičky čo máš v albume si robila ty? sú nádherné...provokuješ? 😠 😀

lekno
12. jún 2008

Jáááj Cicušky moje, Ďakujem za pochvalu 😉 Normálne sa červenám... 😵 Aj vy ste kočky! A ešte len budeme, keď schudneme, no nie? 😲 😉 Áno, tie torty som robila ja, až na tie dve najkrajšie z prijímania. Také pekné neviem. Tááák, utrime si oslintané topánky a hop na rotanu! 😀

julova
12. jún 2008

ja uz som rotanovala 15 minut...rotanak je v praci 😀

lekno
12. jún 2008

Juli, tá moja ide zas na nočnú 😠 Čo si sama neurobíš, to nemáš... 😀

lekno
12. jún 2008

Malej som pod jednu fotku napísala omylom Hviezgička. Už som to tri krát opravila a stále je to zlé 😠