Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
16. jún 2008

nina: na to je dobra nej. cokol. s vysokym podielom kakaa-napr. Lindt 😉

danielitka26
16. jún 2008

tak ja sa pri vás napapám zase nezdravého ale tak je ráno a po nedeli tak si ešte dovolím poslednú porciu nezdravého 😝 vymerajte mi trest za tento prehrešok ale rýchlo nech viem či to mám dojesť alebo nie 😀

julova
16. jún 2008

nina - presne ako pise susik - kup si nejaku s 70% kakaa 🙂...ta ani nie je taka chutna, tak jej aspon vela nezjes 😀 😉...a vraj je najzdravsia takato vysokopercentna 😉...aj Figaro ma nejaku novu - tusim 70% a je v nej malinova napln...mala som davnejsie a celkom chutna 🙂

susik77
16. jún 2008

julova: ja som ju mala ako vzorku v casopise, ale v obchode som ju nikde nevidela 😒

julova
16. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak aspon zatial, co mi kocky poslali 🙂

danielitka26
16. jún 2008

zuzi ja mám pre prípad 74% kakaa a si predstav že mi chutí ale viac ako dve kocky teda iba dve kocky som s nej zjedla za dva týždne

nina81
16. jún 2008

no ved prave taka vysoko kakaova mi vobec nechuti, pripada mi ako ani to neviem vysvetlit ako...
ale hold takymto mojim systemom budem chudnut este najblizsich 20 rokov aby som bola stihla

danielitka26
16. jún 2008

že 11 cm z pása 😕 😕 😕 tá je inak dobráááá

danielitka26
16. jún 2008

zabudla som nick pripísať baileysa 😉

nina81
16. jún 2008

????? co ta zena jedla tieto dva tyzdne ?????

danielitka26
16. jún 2008

treba sa jej spýtať napísať ip

vesi
16. jún 2008

čaute baby, vy ste toho teda už stihli popísať. ja som sa dnes ani nevážila, som nafúknutá ako balon, neznášam mrchu 😠 ale dnes si idem na obed urobiť rybu na vode 🙂

danielitka26
16. jún 2008

ja už som spokojná 😅 hneď na začiatku nového týždňa som zhrešila ale nevadííí za to idem tento týždeň lietať na korčuliach popri cvičení ...dúfam že sa nezabijem kedže na tom neviem brzdiť 😅 😅 😅

danielitka26
16. jún 2008

a výsledok sa aj tak ukáže až v pondelok takže potom sa budem hanbiť 😅 🤐

nina81
16. jún 2008

babusky, akurat som dopozeral lets dance, ja sa musim prihlasit na nejaky intenzivny kurz, vsetci co tancuju vyzeraju taaaaaaak vyborne

anmary
16. jún 2008

Ahoj chuduľky.
Ja som poslala len váhu, a asi budem posielať len váhu, možno niekedy na konci 😝, keď už budem chudá 😀 , pošlem aj miery. Váha sa mi nezmenila od minula ☹ 😒 😝 , ale aspoň sa nezvýšila 😀 😉 🙂

nina81
16. jún 2008

baby taka mierne odveci otazka, pouzivate nieco na zvacsene pory na tvary? nieco na ich stiahnutie? ci takyto problem vas vobec netrapi???

nina81
16. jún 2008

oprava - na tvari, sorrrrrry za chybu

anmary
16. jún 2008

jasné, že má trápi taký problém a už poriadne dlho. 😖 😖 Kúpila som si normaderm od Vichy, tak sa mi zdá, že to pomáha, ale ja si myslím, že už sa ich nezbavím nikdy. Darmo, nikdy nebudem mať pokožku, ako niektoré ženy, nemajú ani jeden pór na tváry. 😒

nina81
16. jún 2008

tak ja som mala vzorky z vichy normaderm, zdali sa mi super, ale co som si kupila vyrobok prestal mat akykolvek viditelny efekt, skusala som aj avene aj la roche a tie pory stale su rovnako dost viditelne, boli ste s tym niektora u kozmeticky?

nika_ke
16. jún 2008

ahojte,

julova, aj ja som ti poslala moje miery. Skor to nestiham, lebo mala energizerka az teraz zalahla na dopoludnajsi spanok.

schudla som 3kg za 2 tyzdne, bola som cela vytesena, hoci sa mi to na bruchu nezdalo az take ocividne. Rano som sa merala, no a hadajte kde som najviac schudla? Jasne, ze na prsiach 😠

baileysa, to si ako dokazala -11cm v pase??? rychlo nam vsetkym porad taky uzasny trik 😅 prosiiim 😉

vilkakatka
16. jún 2008

Ahojte chudulky 😉

U nas po prezratom vikende sa rucicka nepohla 😠 ... ale aspon to potesi, ze nesla hore ... ani tiomu cviceniu a behaniu som minuly tyzden neublizila ... tak sa hanbiiiiiiim 😔 ... ale nedalo sa 😲
Ale som opat nabudena a o tyzden hodin do tabulky take miery, ze az 😀

Danielitka ... je smutnucke, co vas postrehlo, my sme tiez prisli o nase pve dietatko, ale este ked bolo v brusku 😢 ... ale teraz je uz dobre, lebo nam poslalo svoju sestricku Adelinku 😵

zuzula28
autor
16. jún 2008

čaute herečky, konečne som našla ten meter, tak som mužovi prizvukovala, že chcem, aby ostal na tom istom mieste stále...vedľa klávesnice 😀 😀 😀
no idem to poslať...mám nejaké 1/2 kilečko od minula, ale tiež som mala krámoše, tak aspoň niečo...(a tiež som aj zhrešila, ale si to vždy aj odmakávam na biku, za trest 🙄 )

danielitka26
16. jún 2008

ach idem ja niečo porobiť majte sa zatial pekne papa

a ozaj som sa nepochválila ...manželík trucoval že tento rok nejdeme nikam na dovču a teraz mi volal že už sa vybavuje ideme ako vlani na duchonkuuuu sa tešííím ...bolo nám tam fantasticky 😵 😵 😵 😵 slovensko je nádherné

danielitka26
16. jún 2008

dakujeme za aktualizáciu 😵

elise
16. jún 2008

julova IP 😉
nemám na vás tolko času ale dnes mám na obed ovocný tanier (jahôdky čerešne, jablčka) 😝 mám trochu problém s tými platničkami ale snažím sa nežrať sladké ide to pomaly ale ide to dole 😀 😎

susik77
16. jún 2008

nina: super kozmetika: normaderm od Vichy 😉

danielitka26
16. jún 2008

baby mne je zle 😖 😖 😖 😖

sticker
16. jún 2008

Teda danielik - pás -9!!!! Si naozaj dobrá. Musím sa nechať inšpirovať. Bodlo by červené číslo aj mne konečne 😅