Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
28. máj 2008

bystricanka, ona by sa inak vyradila, co sa zariadovania tyka 😎

julova
28. máj 2008

ja som 76-ka 🤐

certica
28. máj 2008

ja som tiez 76-tka

vesi
28. máj 2008

certi a aj to zaplatila? ak áno, tak nech prerába 😀 😀

certica
28. máj 2008

joj a teraz najnovsie, ked som sa vratila z porodnice, tak som si tiez nasla v byte nejake nove dekoracne prirastky 😀

berni
28. máj 2008

Holky vy aspon mate deticky mozte povedat, ze ste pribrali z tehotenstva, ale co ja? ☹ 🙄

certica
28. máj 2008

vesi ved prave, ze zaplatila. nastastie maju moji rodicia celkovo dobry vkus, ale mne to lezie na nervy, ked sa mi niekto stara do veci. clovek to aj oceni, ale niekedy som na toto alergicka

selu
28. máj 2008

posucik, Misa v sedum jeste buvala v kociku 😀 ...sli jsme teprve z prochy a od 20:15 buva nanovo ale tentokrat uz v postylce, ukladal velky Misak tak nevim nevim 😀 🤐 😀

berni, ja mela nadvahu i pred tehu, jsem si rikala jak nezacnu shazovat a ono ejhle dve carky 😵 😀 ...jsem ale alibisticka ze

berni
28. máj 2008

selu vsak to je fajn aj ja teraz zacnem asi tak tyzden a zistim, ze som tehu......no to by bolo fakt fajn... 😀
alebo pockam na tehu a uz potom ani chudnut nemusim...

elise
28. máj 2008

selu ale potom si sa tešila každému pribratému kilečku až do pôrodu nie? ja som sa potom strašne tešila ale pribrala som iba 6 kg, ale vytešovala som sa snimi 😀 😀 😀 teraz je to horšie 😒

sticker
28. máj 2008

elise - ja som sa hrozila pri každej návšteve na gynde. To som sa tam už bála chodiť. Sestrička sa vždy rehotala na mne 😅 . Nemali tam veľa takých, čo pribrali cca 25 kg 😅

julova
28. máj 2008

Lucik - my sme sa vratili o 16:15 z prechadzky...ale bolo vonku priserne...a Peto je v praci, tak som sa vecer bala ist sama 😀

julova
28. máj 2008

certi - som si pozrela tvoj album a super fotky - dobre "fejsy" hadze Martinko 😀

elise
28. máj 2008

dôležité bolo sticker že malá bola v poriadku 😉

selu
28. máj 2008

no ja ze zacatku nepribirala vubec, az tak kolem 12 tt snad prvni pul kilo, jenomze pak se to rozjelo 😅 a nakonec z mych hranicnich 12 ti to bylo 16 ct a jak pise sticker, ne kontroly jsem nerada chodila kvuli tomu hlaseni vahy, nicmene si porad rikam, ze jeste kojim atd atd, ale ted uz se to fakt neda, jak vytahuju letni oblecko a vse je mi tesne nebo primo male 😔 😠 ...uvidim, jak moc se s tim poperu 😎

julova
28. máj 2008

Lucik - hoooodne se popereme 😀 😉

selu
28. máj 2008

zuziku, ja v tech parnech prave chodim nejdriv az po ctvrte, apropo byly tady baby z prace, jukni na rajce co Misenka dostala...takze jsem se kvuli navsteve driv nez v pet ven nedostala vis 😉

nika_ke
28. máj 2008

kocky, ja ani tuto temu akosi nestiham. Myslite, ze sa chudne pri kecani na konovi 😀 to by bola paradicka.

berni, ja som mala pred tehu taku vahu ako teraz a tiez som si vravela, ze sa mi neoplati chudnut. To som urobila chybu, podla mna. Radsej som mala na sebe pomakat, spevnit brucho a teraz by som iste vyzerala lepsie. Nie ako v 5.mesiaci 😒

Kym som uspavala malu, robila som si svoj plan chudnutia, resp. vyradenia sladkosti a doplnenia ovocia a zeleniny. V prvy tyzden by to mohlo stacit, nech nemam prilis velky sok 😅 Planujem schudnut 1kg za tyzden, spolu 6kg. Takze predpokladany koniec drastickeho chudnutia by mohol byt 13. jula. To by som stihla este do dovolenky, jupiii 😵

selu
28. máj 2008

nika, ja jsem taky porad na vaze i vzhledove jako v patem mesici 😀 ...MM mi vcera rikal, potkal jsem tvou kolegyni (je tehule v 6. mesici) a mela brisko, pomlka, kouknul na me, asi jako ty ted 😠 😀 😀 😀 ...co k tomu dodat, zabit ho nemuzu, tak snad abych s tim neco delala ne 😀

julova
28. máj 2008

Lucik - rozkosna je 😀

nika - to uz by sme tu boli anorekticky podaktore, keby sa aj z kecania na konovi chudlo 😀 😉

sticker
28. máj 2008

selu - 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julova
28. máj 2008

Lucik - tak velky Miiisa jaky diplomat 😠 😀 😀

dada2007
28. máj 2008

už sa nám to tu zbiera!!!!
Teda kočky, odišla som od PC, keď sme boli na 16 strane, vrátim sa a čo nevidím???? Vy ale ťukáte!!!

selu
28. máj 2008

vid zuzi, je to moje zlaticko dlouhovlasate, krivonohe 😀 😀 😀

nika_ke
28. máj 2008

selu 😀

julova
28. máj 2008

no nic kocky...zachvilu pride zivitel rodiny a bude sa v kuchyni cpat zvyskom bublaniny...tak sa vzdialim do "bezpecia" 😀...majte pokojnu nocku a minimum "prehreskov" 😀 😉...zajtra sa tu "vidime" 😉

selu
28. máj 2008

pa zuziku a pusinku terezce 😵 ...a zitra se tesim 😉 😵

julova
28. máj 2008

naaapodobne 😵 😵 papa

monkula
28. máj 2008

zuska, ty máš cez tridsať? 😕 😕 Vesi aj ty? To len ja so mtaká "šťanda"? 😀 😀 😀

vilkakatka
28. máj 2008

Juuuj babulky, vam teda idu tie palceky 😲 ... tukate o 106 ... ste teda toho museli poriadne schudnut 😵
Ja som rocnik 80 😎