Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

leteku
27. máj 2008

Pred rokom to bolo naopak, ja som mala zmrzlinu a malá žužlala kornútok. Ale tomu asi odolám 😝

lennie7
27. máj 2008

ahojte babulky 🙂 tak som velmi rada ze sa otvorila takato tema, pridavam sa k vam, doteraz som nemala pevnu volu na ziadnu dietu ale rada by som sa uz konecne zacala zdravsie stravovat a cvicit 😅
kedy sa budu posielat tie udaje do tabulky a komu? 😕 🙂

dannynka
27. máj 2008

lennie ahojky...som rada ze sa aj ty pridavas... 😉

dada2007
27. máj 2008

lennie7...kukenzi zbiera osoby a ich výšku-teda zatiaľ len výšku....potom ostatné...v pondelok. 😀 😀 a inak vitaj!

zuzula28
autor
27. máj 2008

lennie7, do pondelka rána by si mala mať odovzdané u kukenzi cez IP výšku, váhu, obvod hrudníka, pása a bokov a potm vždy na ďalší pondelok ráno, najskôr do 8.00 sa budú priebežné hodnoty ku nej posielať a vždy v pondelok večer bude tabuľka... čo ja viem o 22.00, také slávnostné vyhodnocovanie 😀 😀

lucik_lucik
27. máj 2008

ahojte,

aj ja sa pridavam, ale mam taky mensi problem...od 10.6. ideme na dovolenku...dostanem hned nejaky fyzicky trest??? 😕

zuzula28
autor
27. máj 2008

jaaj, ja sa teším ako malá, som zvedavá ako nám ti pôjde 😕 😵

leteku, veď tie brušáky, to bude taký "sicher", aby sme sa zase nemuseli úplne tuto týrať...čo zhrešíme odcvičíme a tak to bude vlastne v poriadku 😀 😀

julova
27. máj 2008

aj ja nechem zrat 😀...ale netusim ako zacat - co jest, kedy kolko atd...pri mojej malej niekedy "obedujem" o 15:30 🤐 ☹...rada by som sa k Vam pridala. Vyzera to tu na dobru partiu 😉...aj mi niektora poradite ako na to? som total laik - nikdy som nedietovala a ani nechudla 😔

lennie7
27. máj 2008

baby dakujem, tak jej idem napisat ip 🙂 a bude to aj nejak obmedzene kolko krat za den mame jest ci sa len kazddy podla seba bude stravovat? 🙂

zuzula28
autor
27. máj 2008

lucik, musíš sa tam niekde pripojiť 😀 😀

lucik_lucik
27. máj 2008

co mam poslat kuki?
zatial iba vysku a v pondelok (po nasom zracom vikende) aj vahu?

zuzula28
autor
27. máj 2008

lennie, každá podľa seba + sa môžeme inšpirovať, že čo kto zdravé papá, ako pripravuje a tak...a keď si dáš horalku, tak sa prídeš priznať a my ti dáme, že musíš si dať 20 klikov a 30 brušákov a je ti odpustené 😀 😀

zuzula28
autor
27. máj 2008

julova, ja tiež neviem, že čo konkrétne, len sa budem snažiť zaťial obmedziť také veľké nezdravosti postupne a potom sa uvidí 😉

julova
27. máj 2008

Zuz - tak to je asi to najtazsie 😉...a moze sa nieco sladke? aj fit tycinky su hriech? 😀...sladke napoje nemusim - a zeleny ladovy caj (sem tam) je tiez bleee? 😕 😅 😀

bystricanka
27. máj 2008

julova...fit tyčinky sa hádam môžu. A ja rátam aj s tým, že sojove rezy tiež môžme. či nie? ☹

vilkakatka
27. máj 2008

Ahojte ... ako sa tu to pekne rozbehlo ... vecer sa musim pomerat 😉

Len chcem potesit maminky, co koja, ze ja plne kojim a behavam a cvicim od nejakeho druheho mesiaca malinkej a ona je v pohodicke ... len samozrejme treba zacinam pomaly, ale teraz uz idem naplno 😵

julova
27. máj 2008

bystricanka - dufam 😀...a ja neviem klamat, takze urcite prezradim vsetky hriechy 😀...ale budem sa snazit ich mat co najmenej...bo este sem tam citim jazvu 🤐 ...tak aby som sa "nedokalicila" kvoli nejakej cokolade 😠 😀

elise
27. máj 2008

ja milujem hrozienka to môžem že? 😕 😅

elise
27. máj 2008

to sa ráta do ovocia že? (myslím tie sušené)

vilkakatka
27. máj 2008

Bystricanka ... aj ja milujem sojove rezy 😝 ...
Ako to tu vidim, tak tu len budeme riesit prehresky a prislusne tresty 😀 ... ale to zase znamena, ze budeme brusakovat o 100 dusu 😀

dada2007
27. máj 2008

http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-so...

skúste kliknúť sem na tento link, možno si z tadiaľ niečo vyberiete...Vlastne tam na pravej strane máte rôzne témy-delená strava, fajčenie a priberanie, probiotiká, pitný režim, zdravá strava, lieky na chudnutie a podobne, čo koho zaujíma, nech si pozrie... ale vlastne toto je úvod tejto stránky, ktorý vyzerá zaujímavo, hlavne tie foto!!!

http://www.chudnutie-ako.sk/

julova
27. máj 2008

http://www.cholesterol.sk/recepty.php

tu su super recepty 😕 😝 😉

biela
27. máj 2008

ahojte,
volám sa biela, a mám nadváhu.
pekne som sa predstavila??? 😀
idem do toho s vami.

biela
27. máj 2008

hovorilo sa tu aj, že koľko vážíme?

julova
27. máj 2008

biela - nehovorilo...ale posli miery do IP kukenzi (vyska, vaha, pas, boky, hrudnik) - bude robit tabulku a tusim kazdy pondelok potom budeme obnovovat udaje a uvidime, ci sa "nieco deje" 😉...a pekne si sa predstavila 😀

dada2007
27. máj 2008

biela, ako na nejakej terapii závislákov 😀 😀 😀 😀 😀

biela
27. máj 2008

julova, to ako na tých stretnutiach anonymných alkoholikov. 😀
julova, máme rovnako staré bábätká

dada2007
27. máj 2008

biela, vy máte s júlovou rovnako staré bábetká a my máme zase rovnaké návliečky na periny 😀 😀 😀 My sme ich dostali ako svadobný dar 😀 😉

biela
27. máj 2008

dada, čteš mi myšlienky

dada2007
27. máj 2008

bábätká...sorry 🤐