Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

harmi
27. máj 2008

dada- ja nemam doma vahu, ale ja mozem mat cez 75 teraz urcite.ja som ako tehu bola naopak super, nechapem ako je to mozne a po porode som velmi pribrala.vsetci mi hovorili ze sa musim dobre najest a vela pit aby som mala mlieko a nakoniec to dopadlo tak ze mlieko som nemala a pribrala som ako take prasatko

a moj muz nepovie ci urobi nieco dobre aj mne ale mi povie aby som ja jemu nieco dobre urobila.to je horsie. 😝

julova
27. máj 2008

biela - my sme vcera "zhadozovali" a formatovali cely pocitac...trvalo nam to asi do 1:30 hod...a co myslis, ako to dopadlo..? 😀 😉

biela
27. máj 2008

harmi to isté hovorili aj mne, a ja som pekne papala a papala. a teraz ani nepapám a drží sa to na mne.

dada2007
27. máj 2008

biela ... ja som vlastne tiež prestala fajčiť ale vlastne až vtedy keď som zistila, že som tehu....čiže tehu priberanie bolo spojené s priberaním od nefačenia a hladania náhrady...ale chvalabohu, ciga mi nazachutila ani raz a nefajčím dodnes... 😅

biela
27. máj 2008

elise ja som sa natriasala pri aerobicu 3týždne, fakt poctivo každý deň a neschudla som nič, iba 3 cm v páse.
kalanetika by ma asi moc nebavila, to je také ... pomalé... ale určite účinné, len to treba pravidelne a systematicky cvičiť.

biela
27. máj 2008

julova, no typnem si, dali ste si aj polnočnú sváču, obložené chlebíčky a tak???

julova
27. máj 2008

ja ked som sa spoznala s mojim muzom, mala som 48-49...teraz by mi stacila rovna 50-tka 😅 ...mam 59 momentalne...ma mozno "ukamenujete" co tu strasim takymi sepletami ... ale ide aj o miery a ked aj ostanem na svojej vahe, tak to chce upravit postavu...a aj tam treba asi zacat od stravovacich navykov a potom aj nejake to cvicenie..ale tam ja teda moc nemozem experimentovat kvoli chrbatu mojmu 😖

dada2007
27. máj 2008

biela a ako cvičím? ešte som moc necvičila...som sa bála kvôli mlieku, ale Lili už začína papať príkrmy, tak začínam aj ja cvičiť. Ale každý dník prejdem s kočiarom niekoľko 100metrov, netuším, koľko, ale je to tak 3 hodinková prechádzka, aj so zastávkami.... 😀

julova
27. máj 2008

biela - no take nieco veru...a este aj dzus 🤐 😀 😉

biela
27. máj 2008

dada, a ani nemáš chuť? mne to strašne smrdí, ale niekedy mám také myšlienky, že ku kávičke a tak... no ani kávu už nepijem. aj s tým by som musela začať...

harmi
27. máj 2008

aerobick je super, ale niekomu nejdu hned kila dole ale potom zrazu napriklad o mesiac zrazu rapidne aj 5-6 kg.len treba vydrzat a od kazdeho sa kilecka odlepia.len ja nemam pevnu vôlu preto som tu a potrebujem aby niekto chudol so mnou

biela
27. máj 2008

dada, že niekoľko 100 metrov... ak chodíš 3 hodiny, tak to bude niekoľko km. keď sme boli s manželom prejsť míľu pre mamu, tak som bola prekvapená,aká je tá míľa vlastne krátka, takých prejdem denne niekoľko...
ináč veľa spraví aj držanie tela. keby sme sa prechádzali vystreté ako pravítko, brucho stiahnuté, už to je malý krôčik k formovaniu postavy. no ja chodím zhrbená ako sedliak. 😀

dada2007
27. máj 2008

Chuť som mala iba 2 krát- prvý, keď som bola v 6 mesiaci a mali sme čelnú zrážku 😖 😠 (všetci sme ok) a druhý krát pred minulý týždeň na dovolenke. Smrdieť mi to smrdí tiež a hlavne mi to vadí kvôli malej. Kávu som pila klasickú zrnkovú 4-5 denne, počas tehu som to znížila na 3 denne a keď sa Lili narodila som ju na pol roka vynechala. Teraz ju už pijem znovu, tak 2-3 denne....aby mi malá nebola celé noci hore!!!!

biela
27. máj 2008

harmi, ideme spolu. 😉

julova
27. máj 2008

biela 😀...napodobne 😀...a ked sa potom niekedy vidim na fotkach...malu mam na rukach, ona je ako anjelik a ja vzadu este taky hrb sedliacky a cela foto je naprt 😀

dada2007
27. máj 2008

jasné baby, sme tu preto aby sme si pomáhali!!!

harmi
27. máj 2008

ja som fajcila pred tehu ale len tak ku kavicke alebo k vinku, inak nie.vobec som nebola zavislak na nikotine.ked sme si niekam isli sadnut.a odvtedy som si nezapalila, az tento vikend.a absolutne mi to nechuti.uz nebudem urcite fajcit.no normalne ma skoro slak trafil ako som si potiahla.zacalo sa mi to hnusit.tak som rada.moj muz prestal fajcit pred rokom ked mal zapal pluc, tak mi to nerobi uz vobec ziadny problem.

a chcela by som zacat behavat u nas na hradzi vecer ked je muz doma ale mame invaziu komarov tak to asi nebude mozne ☹

dada2007
27. máj 2008

julova....manžo nás odfotí, ja kuknem foto do foťáku a nas.ato vzdychnem. A on: Čo zase som to zle odfotil? A ja: Nie, odfotil si to dobre, len ja tam vyzerám jak hroch!!!!!!! 😠

dada2007
27. máj 2008

ja som fajčila krabku denne... 😔 😕

dada2007
27. máj 2008

kočky moje, zatiaľ sa lúčim, večer ma tu máte ako na koni!!!!
Idem na hoďku-dve s malou von...trošku sa vyvetrať!!!
Tak zatím páááá!

harmi
27. máj 2008

ahojte, aj my ideme .snad uz tak nepece.

elise
27. máj 2008

my dnes večer oslavujeme s manželom výročie svadby tak sa neukážem 😵 😉

biela
27. máj 2008

julova, vieš koľko fotiek je nepoužiteľných čo som ja tam? možno 10 je takých čo ukazujem, čo som s malým... radšej fotím manžela s malým.
idem taktiež vonku, super téma, teším sa ako zase pokecáme.

krajcoanka
27. máj 2008

no, dobre ste sa rozbehli! 😎

monkula
27. máj 2008

Ahojte babuľky...
Krajcoanka, to som myslela. že máš dať malému najesť najskôr hodinu po cvičení. A áno, pokiaľ nechceš stratiť svalovú hmotu, tak sa najedz aj po cvičení, samozrejme, nie hranolky a syr, ale banán napríklad.
A celkovo, na banán pozor, keď už, tak doobeda, pretože má veľa sacharidov.

Mončika, ja sama chodím do posilovne aj MM sa tomu aktívne venuje, odoberáme Muscle a fitness, A okrem toho, ja sama som založila tému Fitness, rady a skúsenosti, ale neujala sa, pretože veľa báb dáva prednosť zaručeným diétam ,nie cvičeniu a zdravému stravovaniu...
Ešte nejaké otázky? 😀 😀 😀 😀

domyyy
27. máj 2008

ahojte mozem sa k vam pridat??? aj ja chcem byt stihla 😉

vilkakatka
27. máj 2008

Monkula ... nemoze sa kojit hned po cviceni? 😲 Ja bezne malinkje davam papkat po behani ... je to v pohodke? Alebo som to zle pochopila? 😉

monkula
27. máj 2008

vilkakatka, pokiaľ to Adelke nevadí, nelám s is tým hlavu, nepísala som to preto, lebo tá "iná" chuť mliečka sa straca tak do hodinky, aj ja dávam malej papať hneď po cvičení.

vilkakatka
27. máj 2008

Myslim, ze jej to nevadi ... alebo si mozno uz pri mne zvykla 😝 . Ale niekedy naozaj len dobehnem a nestiham sa ani sprchnut a uz musi papkat 😅

monkula
27. máj 2008

Keď muusí, tak musí... 😀 😀 😀