Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
26. máj 2008

zuzulka pridávam sa 😉

maja22
26. máj 2008

ja som si to už toľkokrát vravela, že od pondelka začnem... 😀 ale asi vás prídem len občas pozdraviť a ticho závidieť, že máte výdrž... 😀 😀 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

elise, no to je super, super 😉 😉 😉

smary
26. máj 2008

zuzuuuuuuuuuuuuu tu sooooooooooom 😀 😝

kukenzi
26. máj 2008

zuzula, tak ja sa teda pridavam tiez, lebo tu chcem byt od zaciatku, kdeze by som tu ja mohla chybat? 😀 😕

harmi
26. máj 2008

no cau zuzulka, tak som tu.este sa dobre napakujem na stretku a ideme na to.dufam ze nam ten optimizmus vydrzi 🙂 😵

kukenzi
26. máj 2008

smary, uz si tu 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

majka, to nemôžeš, toto bude tvrdárna pre poctivých účastníkov...každé ráno alebo minimálne raz do týždňa vždy v pondelok ráno nalačno odvážiť (aj po kojení a vyčúraní...aj to pomôže 😀 😀 😀 ) a sem pekne napísať...tak jedine, že ideš od začiatku do konca, cica, nežer!!! 😀 😀 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

len poďte cicky, ste práve vliezli do pekného ...ani spávať nebudete, ešte aj snívať sa vám bude so mnou 😉 😀 😀 😀

kukenzi
26. máj 2008

pri vazeni si dam dole aj sponky, prstene a nausnice, nech som lahsia. ked vaha dole nepojde, dam ostrihat vlasy, vsak aj tie cosi vazia.

maja22
26. máj 2008

fúúúúha, tak nič, asi som tu naposledy... držím vám palce... 😉 🙂

harmi
26. máj 2008

zuzuuuuuuuuuuuuuuu aj mam verejne priznavat vahu?????????????? 😝 😝 😝

zuzula28
autor
26. máj 2008

ja si aj uši vyčistím, oholím sa celá a ostrihám si nechty 😀 😀 😀

blanocka
26. máj 2008

zuzula - dobreeeeee

harmi
26. máj 2008

boze ved ja nemam doma vahu, to mam ist vzdy z nedele na pondelok spat k nasim aby som sa u nich odvazila? 😀

dannynka
26. máj 2008

ahojte... 🙂
ja koncim 3-juna s 90-dnovkov tak potom mozem pokracovat s vami 😉

harmi
26. máj 2008

to uz do kolkych tem chodime? 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

harmi, inak to nejde, keď sme doteraz neschudli, tak jedine toto nás udrží nežrať, ver mi 😉 Hádam by si sa nehanbila 😲 A koho? Veď my sme po pôrode a niektoré 16-tky majú 100x horšie špeky ako my 😉

kukenzi
26. máj 2008

harmi, vzdy rano nabehnes do nejakeho obchodaku a odvazis sa 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

blanočka, to je akože "áno" aj ja chcem? 😀 😀

kukenzi
26. máj 2008

danny a kolko si zhodila 90dnovkou?

harmi
26. máj 2008

jasne zuzu, toto som potrebovala.aby ma niekto povzbudzoval a drzal ju somnou,kedze moj muz je opak.ten potrebuje pribrat.tesim, tesim.takze konecne pride ten pravy pondelok 😵

zuzula28
autor
26. máj 2008

dannynka, jasnačka, v pondelok ráno do 8.00 nahlásiš parametre a vezieš sa s nami...môžme poprosiť zuz, že kto odíde pred termínom ukončenia, bloknú mu vstup na koňa 😀 😀 😀

harmi
26. máj 2008

kuki- zabudla si kde byvam 😅 ze do obchodaku sa odvazit 😀

kukenzi
26. máj 2008

zuzu a to mas aj presny datum ukoncenia? 😕

zuzula28
autor
26. máj 2008

najlepšie by bolo, aby mala každá digi-váhu, to by sme mohli na 100 gramy počítať, hi 😀

dannynka
26. máj 2008

zuzula dakujem.... 😉
nechcem uz drzat nejake diety...chcem to skusit pristupom nezrat a zdravie sa stravovat 😉

kukenzi
26. máj 2008

harmi, tak budes chodit k vasim 😉

zuzula28
autor
26. máj 2008

tak povedzte svoj názor, ale ja navrhujem aspoň tri mesiace...inak to racionálne určite nebude 😕

smary
26. máj 2008

no takze dame si rovno aj nejaky ciel? ja neviem,ze x kg ? a ktora sa odpoji este pred skoncenim toho svojho ciela,tej budu chodit vyhrazne IP-cky 😀 😀