Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
30. máj 2008

a este fileeee mam celkom dost v receptoch 😉 ...a to ani nema kosti 😀

Kati - k tym receptom...moja mamina pozerala, ale speci take "kojacie" (zatial) nenasla...ale vsade pisu - co sme spolu hladali, ze sa mozes drzat tych jedalnickov, co mame my, len trosku viac, aby si za den mala minimalne 9000-10000 KJ 😉

vesi
30. máj 2008

baby, diky, pozriem aký budem mať výber v obchode 😀 ja tiež ryby nemusím, ale ked musíš, tak musíš 😀

zuzi, terezka je nádherná a na prvý krát ti pekne papala 🙂

vilkakatka
30. máj 2008

Zuzka, dakujem ... a ktory jedalnicek zacinate od pondelka?
Ten, co si uz napisala?
Ja sa sice v utorok stahujem, takze prve dni budem improvizovat, ale potom sa uz ku vam pridam 😉

julova
30. máj 2008

Kati - hej ten, co uz som tu skopirovala 🙂...a nemusi to byt striktne to co tam je napisane...ale aspon vidis mnozstva a co - a da sa to nahradit niecim inym...len teda nie je dobre prehadzovat obed s vecerou a jednotlive dni 😉...a uz mi mamina dala asi 5 dalsich jedalnickov...len to musim niekde nascanovat alebo co, lebo mam len papiere vytlacene, co uz mama mala davnejsie doma 😀

Moni - dakujem 😉 ...veru, som na nu pysna...cakala som na 1x vacsiu "galibu" 😀 😉

navik
30. máj 2008

Zuzi peknucka je Terezka 😉 ja velmo lubim take male babatka 🙂

vilkakatka
30. máj 2008

Super Zuzi.

Navik, ja som si len teraz vsimla, ze mas deticky hned po sebe ... ako si to zvladala a zvladas? 😲

julova
30. máj 2008

Navik - vdaka 😵 ...len ked deturence rastu ako z vody 😀...sa uz tesim na druhe mimi 😀 😵

navik
30. máj 2008

katka no uz to zvladma supis pretoze sa vdia aj pekne hrat a vivi aj dost samostatna...ale zaciatky bolitrosku tazsie tak priblizne do polroka vivkinho.Najviac som sa bala jedine toho ako bude reagovat natali na sestricku myslim tu typicku detsku ziarlivost ale pekne to zvladla a aj zlvladla🙂. ale mame aj riadne niekedy aj veselo . 😀 😀 😀 hlavne ked sa prekrikuju v hadani a co uz aj to musi byt obcas 😉
ja som xcela takto po seba aby som nevysla z rytmu 😉

vsak Zuzi tak cas rychlo leti 😀

dada2007
30. máj 2008

jééj aj dnes tu máme oslávnca, včera oslavovala moja žabka a dnes to je Adélka, takže s Lili prajeme všetko NAJ!!! 😀 😀

vilkakatka
30. máj 2008

Navik, aj my by sme chceli hned druhe ... teda nie hned teraz, ale na dalsi rok asi nieco poriesime 😝

Dadka, dakujeme 😵 😵 😵 ... neuveritelne to letiiiiiiii 😲

julova
30. máj 2008

jeeej kati - sak ze sa Ti aj pozriem do pasu, ze? 😠 😀

Vsetko NAJ Adelinke...nech aj nadalej rastie do takej krasy ako doteraz a hlavne nech je zdravucka a sikovna a poslusna ako doteraz 😉

vilkakatka
30. máj 2008

😵

sticker
30. máj 2008

Ahojte. 5 km v nohách, upotená som z toho slnka ako prasa, ale tak mi treba 😀
Adelke blahoželáme k "PRESNE" 😉 Aby hravo zvládla cestu sem k nám 🙂 😉
julovka - ako krásne sa malá usmievala pri tej mrkvičke 😵 Malý anjelik, šťastný 🙂
junovka - počuj, veď v pondelok už ani nebudeš mať z čoho chudnúť 😀 😀 😀

navik
30. máj 2008

aj my sa pridavame vsetko naj najAdelinke 😵 😵

navik
30. máj 2008

tak tak nejako saroztrhlo vrece z oslavencami 😵 😵
pred niekolkymi rokmi som uzrela svetlo sveta 😀 😀

vilkakatka
30. máj 2008

Navik ... tak teda aj tebe vsetko najlepsie ... a kolko? Sedemnast??? 😀 😀 😀

certica
30. máj 2008

pripajam sa ku gratulacii 😎 . inak katka, ty si nahodou nezacinala povodne v septembrovkach 07?

navik
30. máj 2008

juuuuuj Katka...hmmm kolko ze tom mam 😀 😀 skoro si uhadla 😉 ....16.5x2 😀 😀 ale citim sa na sedemnast 😵

navik
30. máj 2008

vdaka Katka Certica 😵

vilkakatka
30. máj 2008

Certi ... zacinala 😉 s tvojou sestrickou 🙂 ... ale na prvy-krat nam to nevyslo ☹ ... ale uz tu mame zdravucku Adelinku, tak to prebolelo 🙂 🙂 🙂

sticker
30. máj 2008

Navik - všetko naj 😵 Pekné číslo dnes máš 🙂 😉 Kamarátkina malá má dnes rok, tak hovoríš, že dobrá baba z nej vyrastie 😀 😀 😀

julova
30. máj 2008

juuuj Navik vsetko najlepsie...tak "Kristove" roky 😀 ...tak bacha aby Ta niekto neukrizoval 😕 😀 😉 ..halvne sa dlho cit na sedemnast ako psychicky tak aj fyzicky..a rychle ubudanie nechcenych kg zelam 😀 😉

navik
30. máj 2008

dik Sticker 😉 super baba znej isto iste vyrastie..ja som jasny dokaz 😀 😀 😵

junovka
30. máj 2008

pozeram, ze elise, navik a ja sme snad jeden rocnik a hadam par dni po sebe narodeni 😀 😀 😀

navik
30. máj 2008

zuzi dikes a ufff dam si bacha 😀 ..a tie kilecka dufam ze sa splnia lebo tabulka krici osto sest ze musim nieco zo sebou robit 🙄 😀 😀

junovka
30. máj 2008

inak, vsetko najlepsie Navik 😉

navik
30. máj 2008

junovka dik... fakt 😉 paradicka 😀 😀
a ked si tak spominam tak potom my sme sa museli stretavat na strednej 😕 😀

julova
30. máj 2008

uz si robim obedik - dnes mam CELE kuracie stehno a misku salatu z cerstvej zeleninky 😉 😀

bystricanka
30. máj 2008

ahojte...
dnes som k vám ani nenakukla...hanbím sa 😅
Varila som, tak nebol čas a dieťa nechcelo búvať, tak som sa mu musela trošku povenovať...

navik..tak teda všetko naj k narodeninkám 😵 😵

a ešte som niektorej chcela...ale neviem ktorej ☹ ...ktorá mala včera výročie svadby a dnes narodeninky?? - no tak tej som chcela "potriasť rukou" k sviatku 😉

vesi
30. máj 2008

tiež sa pripíjam ku gratuláciám 😀

julova, nemáš náhodou "po ruke" ten link, čo ti tam odporučia kolko treba schudnúť? mám strašne pomalý net 😠 tak sa mi to nechce hľadať.
a ked máš ešte receptíky na ryby, tak sem s nimi 😀 ja ryby nemusím, tak ich neviem ani chutne pripraviť 😅