Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
10. jún 2008

baby ja som dnes nevedela prežiť že sú jahodky kyslé tak som sežrala k nim aj lyžičku cukru ☹ a včera som necvičila hanba mi 🙄

vesi
10. jún 2008

zuzi, O.K:, to je ferové 😀

vesi
10. jún 2008

ja mám dnes nedietny deň, ale jeden si musím dať, potom sa mi ľahšie pokračuje... 😅

danielitka26
10. jún 2008

a zase si tu budem pískať sama ...ved čo už ....si vynahradím ten víkend čo som tu nebola 😎 😎

vesi
10. jún 2008

ešte som tu 😀

certica
10. jún 2008

o pomooooc 😲 , obidve decka sa mi budia a kazde nieco chce 😀

danielitka26
10. jún 2008

ja som šla tak lahšie cez víkend aj som si raz z keksíka odkusla aj halušky s bryndzou som mala aj kúsok rezňa ale stále platí od 16tej nepapám a zatial sa cítim dobre len potrebujem niejaké lepšie cviky na brucho lebo brušáky mi ho akosi nespevňujú 😠 😠 😠 😠 slaninka visí stále

vesi
10. jún 2008

😀 😀 😀 certi, tak to sa dohodli s mojimi 😀

julova
10. jún 2008

aj ja uz s jedlom improvizujem...ale drzim sa zeleninky a ovocia a cestovin a hlavne nezerem 😀

Peti 😀...asi si fakt co najviac uzijem len toto jedno zatial 😀

danielitka26
10. jún 2008

peťka drobcovi cici malému nejaký jogurt a máš to 😉

vesi a čo dnes papinkáš ked nedietuješ???

certica
10. jún 2008

ale my sa nedame 😀

vesi
10. jún 2008

peti, presne tak, prišiel tato domov 😀 😀
dani, taký posúch s tvarohom, smotanou a slaninkou 😅

danielitka26
10. jún 2008

viete ako mi je občas strašne?? aj by som si poplakala aká bývam ešte hladná ...ja som bola rozožratá a neviem si stále zvyknúť že menej papávam ...a tak zaspávam o polnoci hladná kedže večera o štvrtej je len ovocie alebo zeleninka

julova
10. jún 2008

inak dnes som chcela na zajtra kupit malej HIPP - spenat so zemiakom, ale nemali u nas v DMke...tak ze idem do lekarne a tam ze 125g 31,50 Sk...ma skoro vykotilo 😠 ... uz nevedie aku maržu si maju nahodit 🙄

danielitka26
10. jún 2008

vesi nevadí ...tak to ja som potom celý víkend nedietovala 😅 😅 😅

julova
10. jún 2008

Dani - davaj si vydatnejsiu veceru 😕 ...z toho by bol hladny kazdy 😅 😀 ...alebo si to posun aspon na piatu pol siestu...no mna by vykotilo, keby som od stvrtej uz nejedla 😅 ...a akurat si idem dat olovrant 😀 😉

danielitka26
10. jún 2008

idem ja niečo porobiť babulky lebo červík v brušku sa hlási a to je len niečo po 16tej :(((

ale nedám mu jedine čistú vodu viac nedostane 😉

vesi
10. jún 2008

zuzi, ja viem, naša nikolka na tých výživách vyrástla a pri saške som ostala v šoku čo za to pýtajú, tak to mala len občas 😝 . ale dobré sú aj sunarek ( v tescu ich mávali) a sú lacnejšie. 🙂

dani, ja som si dala, že raz za týždeň poruším, pokial to nebude vadiť pri chudnutí, teda aspoň zo začiatku. ja som zase vydržala v nedeľu aj sobotu dietne 😀

danielitka26
10. jún 2008

nevadí mi to 😅 teda trošku ...ale aspon nehajám s plným bruchom ...ale na potrebu by som rada každý deň ale akosi sa mi to seklo a chodím obdeň a nepáči sa mi to už som skúšala aj harmančekový čaj a ništ 😔 jedlo vo mne drieme aj dva dni 🙄 🙄

danielitka26
10. jún 2008

vesi ja som mala vždy len po troške ale už aj troška je niečo ..už to nieje nič ale proste mala som potrebu

vesi
10. jún 2008

treba rozhýbať črevá cvičením 🙂
idem aj ja. pa 😀

certica
10. jún 2008

dani, podla mna toho papas malo na to, aby si chodila kazdy den. hlavne, ze je tam pravidelnost 😉
vesi, ja som si naordinovala od tohoto tyzdna ocistne piatky - t.j. len stavy a ovocie, no a nedelu budem mat tiez hriesnu 😎

danielitka26
10. jún 2008

a dnes som mala brokolicu rohlík zmrzlinu plátok červenej dyne a dve hrste jahôd

danielitka26
10. jún 2008

vesi veď cvičím cvičím aj také cviky mám a ništ

peťka ved ano to je dôležité 😉

julova
10. jún 2008

Moni - ale pre porovnanie s DM - tak tam to stoji 23 Sk...ale skusim aj ten Sunarek 😉..a tie su tusim aj viac ako 125g...idem vyslat muza, bo su aj plienky v akcii 😀...mala haja, jeho vyslem a ja si dam stvrthodinku na rotane 😝 😀

julova
10. jún 2008

ja som mala na ranajky celozrnny rohlik so sunkou a paradajkou..na desiatu melon, na obed kuracie prsia lent ak dusene a k tomu miska hlavkoveho salatu s cherry paradajkami, teraz tlacim tvaroh s jahodkami - sme boli na trhu v ramci prechadzky a su nenormalne uzasne 😀...a vecera este neviem...asi dam len rozok 😉

inak niekde v spravach vcera, predvcerom (?) bolo ze jahody su super pri chudnuti, lebo neobsahuju vela cukrov 😕 😉 😵

dannynka
10. jún 2008

ahojte babule 😉

julova si mi chute na tie jahodky spravila 😀 😀

julova
10. jún 2008

ahoj Danny 🙂...juj veru...sa celkom fajn chudne, ked sa moze zmrzlina, aj pivo aj jahody aj melooon 😀 😉

danielitka26
10. jún 2008

idem ja fakt od vás lebo sa ešte asi nažujem keď robíte také chute a to by som nerada

dannynka
10. jún 2008

tak tak 😀 😀

ma, jahodky od svokry zo zahradky a su mnaaam,uz aspon viem co zmlsnem na večeru 😀

mala sa akurat kupe na balkone v bazeniku a ja rozmyslam co uvarim,,ale v tomto teple sa mi nic nechce... 😝