Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
12. jún 2008

lekno, aj moja rotana má nočnú 😝

lekno
12. jún 2008

Vesi, spravíme si aj sami, no nééé 😀

lekno
12. jún 2008

Už som tú foto opravila

vesi
12. jún 2008

lekno 😀 😀 😀

julova
12. jún 2008

lekno - a ked si spravime zle, tak len sebe mozme nadavat 😀

penguin1
12. jún 2008

ahojteeeeeeeeeee... lekno, pekne deturence mas... 😉 a tie torty... veru, utrime si oslintane topanky... 😀 😀

penguin1
12. jún 2008

baby, nejake perverzne zacinate byt... 😀 😀 zeby od hladu? 😀 😀

julova
12. jún 2008

pengi - hladnej svini sa o kukurici sniva..tak asi od hladu 😝 😀

lekno
12. jún 2008

Vesi, čo iné nám zostáva. Včera mi náš detský doktor povedal: "veru, ženy to majú v živote ťažšie". No aspoň ktosi sa nás zastal 😉 A povedal to preto, lebo v utorok som bola s malou na očkovaní, čo sa chodí v 3 rokoch. Malá ani nemukla. 2 dni mala teploty, nemohla poriadne spať, doteraz ju nožička bolí. Držala sa statočne. Zato včera som bola s 11 ročným synom a čo mi ten narobil hanby truľo jeden. Najskôr sa dozvedel, že mu idú brať krv na cholesterol a on hneď na to: "hádam nie zo žily. Tak mu hovorím, no zo zadku určite nie! A on hovorí sestričke: "ja budem kričať". A sestrička že - tak krič. Ruku som mu musela nasilu držať, čo sa toľko mykal. Potom mu brala z prsta na cukor, tak zas protestoval, že prečo nemôže mať prst otočený smerom hore. Všetci sa už smiali a ja také nervy naňho a keď mu zahlásila, že ho ešte zaočkuje proti žltačke To už ani nehovorím, čo dorábal a hundraaaaaaal. Sestrička mi hovorí: no ja ho zočkujem druhý raz, keď vidím, čo mu je. Tak som jej hneď odpovedala - len ho pekne zaočkujte teraz, nič mu nieje! Ja sa tu s ním nepôjdem hanbiť znova. A to som mu musela držať ústa, lebo vrieskal, ako keby ho z kože drali. No hanba, jak svet. Ale doma sme sa už s mužom na tom smiali 😅 A najlepšie na tom je, že za štyri týždne nám kázala prísť znova 😠

vesi
12. jún 2008

zuzi, tak dakujem pekne, už nie chudulky, ale svinky?... 😀 alebo lepšie povedané ešte svinky 😅 😀

vesi
12. jún 2008

lekno 😀 😀 😀 chlapi... 😝 😀

certica
12. jún 2008

penguin, ak bolo hento perverzne, potom so mnou sa radsej uz ani nebav 😀

lekno
12. jún 2008

Aj chlapi sú niekedy hladné svine. Tým sa tiež často o "kukurici" sníva 😀

lekno
12. jún 2008

Pingi Dík 😉

anmary
12. jún 2008

Lekno, ja neviem, čo tu robíš, taká kočica, ale môžeš zostať, aspoň nám to tu spestruješ 😀 😀 😀

ooo
12. jún 2008

ahojte babky 😀 ako sa dari v chudnuti, som tu pekne dlho nebola 😀

lekno
13. jún 2008

No teda dík Anmary 😉 A čo tým chcel vlastne básnik povedať? Že vy nie ste kočky??? 😕 To vieš, pod oblečenie sa všeličo schová 😎 A keďže som vysoká ako náprstok (155cm), tak na mne vidno každé kilo 😀 Takže musím okresať ešte aspoň takých 10 kíl 😝 A robiť tu mám čo. Chudnúť a povzbudzovať. Tak do tohóóó 😉 😀

susik77
13. jún 2008

Ahojte 🙂 lekno: fakt si kocka 🙂
baby, mne v pondelok dorazila menstra, vcera som mala bodovu dietu 😎 : 2 kusky karamel. zmrzky a skoro cele piskoty Opavia 😎 a dnes polkila dole 😀 😎
Asi idem pokracovat v bodovej diete 😀 😀 😀

lekno
13. jún 2008

Susik nápodobne 😉 Teraz som sa merala a nič som od pondelka nezhodila v mierach. A v páse sa mi zdá, že som pribrala 😠 Co se to děje??? 😨 Človeka by z toho prdlo 🤐

lekno
13. jún 2008

Susik, tie prvé dve fotky v tvojom albume-to si tak dala Veronku odfotiť alebo to máš len nejaký rámik alebo ako? 🙂

susik77
13. jún 2008

lekno: to sme boli u fotografky-pouz. som tie fotky aj na kalendar aj ako PF-ka 😉 dali sme kalendar svokrovcom ako darcek, boli nadseni 🙂

danielitka26
13. jún 2008

ahojte ja som od pondelka iba pol kila dala dole a cenťák z pása a pol centi z bokov ... 😝 😝 😝 ale dva dni som necvičila ..lebo namiesto jedného som mala gymnastiku na záhrade a druhý deň som zaspala 🙄

lekno
13. jún 2008

Susik, podarené 🙂 Dany, aspoň niečo 😉

navik
13. jún 2008

awojte babulky xudulky 😀

uff unas je podmrakom a to som vlemo rada aspon nas to netaha vonku mam obe dievcata xore ☹
lekno si fakt kocka 😉 pekne fotecky a tie sa mi velmo lubili z MDD 🙂

gratulujem vsetkym co sa nieco podarilo zhodit pretoze u mna ziadne kilo 😒 ale dnes mi vecer sestra ukaze nejake dobre cviky na fit lopte ktore mojmu brusku pomozu 😀

vesi
13. jún 2008

baby, klídek, ja stojím na váhe aj v cm, ale čakám mršku 😝 hlavne, že to nešlo hore 😀

vesi
13. jún 2008

navik, aj ja mám staršiu chorú, tak čakám, že to chytí aj malú 😠

penguin1
13. jún 2008

caute caute!
tak ako? aj mne stoji vaha a aj cemiky 😖 ale uz bude coskoro po mrche, tak huraaaaaa 😎
aj u nas je pod mrakom, tak som pozehlila... 😉 takze ranna rozcvicka za mnou 😝 ale akosi ma hlava zacina boliet, zebby nieco s tlakom? 😠 ☹ 😒 😢 😢 na ranajky som mala rohlik so syrom a na obed si opeciem kuracie masko s troskou ryze a zeleninoooooou 😵 a potom mam v chladnicke kopu jahodiek... 😝 😝

penguin1
13. jún 2008

certi, neeeeeeee... ja mam tiez rada perverzarnu... a dari sa mi najma po dvoch piveckach 😀 😀 😀

certica
13. jún 2008

ja alkohol radsej ani nepijem 😀
ja som dnes neni akosi hladna vobec, teda nieco by som si dala, ale neviem co, na nic nemam chut 😕 a kila tiez nejdu dole 😅
chlapom na obed vyprazam (vynimocne) karfiol a tekvicu

lekno, inaaac fakt, ty budes "miss nasej temy" 😎 😉

lekno
13. jún 2008

Baby, čo vám šiši? 😀 Tak už viem, prečo teraz nechudnem, asi ma nafukuje z toľkej chvály 😀 😀 😀 Ale nééé... Trepem 😵 Všetulinky všetky sme peknééé, to len chlapi málo pijú. Tak im treba! 😝