Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
18. jún 2008

cau dani!!!!!
no, ja som tmava od prirody, ja ked sa neoholim,,, juuuuj kopec srandy! 😀 😀 a akonahle zistim, ze mi cosi rasi uzaj utekam s kamoskou pod sprchu 😀 😀

vesi
18. jún 2008

ahoj pengi 😀 ja neznesiem prales ani doma, ani v zime 😀

penguin1
18. jún 2008

kamoska=ziletka... som to uviedla na spravnu mieru... 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

ja osobne som pochopila 😀

certica
18. jún 2008

no, ja nastastie nie som hustoporastova, ale teda tiez rada na hladko (obratko 😀 . ak tu niekto nahodou aj strikuje, ze vesi 😀 )

danielitka26
18. jún 2008

baby moj sa somnou nebavil ked som ho raz za spania oholila 😀 😀 😀 😀 ale potom zistil že je to fajn a teraz už je ok len pod pazuchou že ho môžem oholiť až keď bude vystretý v drevenom spacáku skôr nie 🙄 🙄 🙄 🙄

penguin1
18. jún 2008

vesi, caaaaaaaaaaaaau!!!
napodobne, stale upravena... sak nikdy neviem, kde sa ocitnem 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

aj ja som pochopila 😀

vesi
18. jún 2008

certi 😀 ja tiež nie som až tak hustoporastová, ale vadí mi to 😀 aj muža som k tomu pred rokmi dokopala poznámkami, ked bol v telke nejaký chlap s pralesom pod pazuchami, že fuj, pozri aký bobor 😀

danielitka26
18. jún 2008

pengui 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

pengi, presne čo ked ma zrazí auto? 😝 😀

certica
18. jún 2008

dani, moj tiez prisiel asi pred 2 rokmi na chut holeniu (bacha, nie ze niekto bude citat honeniu. vsak lekno 😀 ), len ked mu to zacina vyrastat, tak mna to picha a lezie mi to na nervy

penguin1
18. jún 2008

no, moj sa holi pod pazuchami, "aj tam", ale na hrudi ja nechcem... ja sa v tom rada hrabkam, ked zaspavame 😀 😀 😀 😀

navik
18. jún 2008

pengui hoc som uz 4 roky pribrzdena ale tot som nastastie poxopila 😀 😀 😀
Dani tak tvoj ma dobre tvrdy spanok sikulka 😀 😀

certica
18. jún 2008

moj to nejak ponal zatial len odspodu 😀

danielitka26
18. jún 2008

peťka ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

certi, časom sa prepracuje aj vyššie 😀

certica
18. jún 2008

keby vedel, co to zas o nom rozsirujem, ma zabije 😀 ... aaaaale sak ma pozna 😀

danielitka26
18. jún 2008

navik to bol pod vplyvom alkoholu tak sa mi to podarilo ...ale ten cirkus potom ...hehe chudáčik to nevedel prežiť

pengui ani ja hrud nedovolím iba dole a rýpem stále že aj pod pazuchou ...možno ho k tomu do konca roka dokopám uvidím či sa mi to podarí

certica
18. jún 2008

rozmyslam, ci tato tema nejak suvisi so zdravym chudnutim... a v podstate hej, ved ked sa zbavis porastu, nejake tie gramy, u niekoho aj deka idu fuc 😎

danielitka26
18. jún 2008

peťkaaa sa bavím ...to za ten včerajší plač je dnes smiech 😀 😀 😀 😀

certica
18. jún 2008

este tu chyba monkula, oni sa tusim holia cela rodina 😀

vesi
18. jún 2008

certi 😀 😀 my mse to už v nejakej téme preberali ak sa nemýlim 😀

danielitka26
18. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

navik
18. jún 2008

certi svatu pravdu mas 😉 😎

navik
18. jún 2008

moj sa holi ale len v lete ale tiez ho musim dokopat nech to praktizuje cely rok ;)

penguin1
18. jún 2008

baby, na chvilu vas opustam, idem este zbehnut pre jahody... 😎 😎 nie ze tu zas napisete sto stran!

danielitka26
18. jún 2008

ja mám jahody tatianu v krabičke ...viete aká som sprostá ja som ju celú na posedenie zožrala 😠 😠 😠 no dajte niečo pri mňa viac to nevidíte

a že 215g ja odpadnem ...čo sa mne robí že sa neviem kontrolvať 😠

certica
18. jún 2008

pengi, ty musis byt z tych jahod uz preondena 😀 . dufam, ze bez slahacky!

hej, julova a ty de si? spehujes, ci hadzes cifry do tabulky? 😀

danielitka26
18. jún 2008

radšej som mala mať narodky v decembri lebo teraz sa len dráždim čo dostanem sežerem 😠 😠 😠 😠

baby zbite ma lebo ja sa asi nezobudím že to nesmiem