Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
1. júl 2008

no caute 😎
baby, s tym upratanim v ITA to zas neberte doslovne, ide o to, aby ste tam nenechali spust. na druhej strane po nas naozaj nikto neprisiel skontrolovat ci a ako sme upratali. odovzdali sme rano v ck kluce od apartmanu a isli domov 😉

certica
1. júl 2008

no a tu kauciu, co na zaciatku platis, bez nejakych otazok vratili

vesi
1. júl 2008

čaute babule, práve som čítala v jednom časopise trik na udržanie štíhlej línie. vraj ho používajú aj niektoré známe osobnosti.
ide o to, že pred posledným jedlom dňanajneskôr pred 18.00 treba vypiť 1 pohár nealko piva. citujem: " jedlo výborne pretrávi, má silné močopudné účinky a z tela odstraňuje škodliviny a jedy. obsahuje potrebný vitamín B, ktorý podporuje látkovú premenu."

čo vy na to chuduľky? 😀

penguin1
1. júl 2008

caute!
vesi, co my na to?! ja nato: idem kupit pivo... 😀 😀 mne keby niekto povedal, ze ked zjem diamant schudnem, som schopna vziat si uver a kupit ho... 😀 😀 😀 😀

vesi
1. júl 2008

pengi, že úver 😀 😀 😀 som sa pobavila.
mne v lete pivo chutí, tak si asi poobede pôjdem nejaké to nealko pivo kúpiť 😀

penguin1
1. júl 2008

ved ako by som inak kupila diamant? 😀 😀 😀

vesi
1. júl 2008

ale nerob sa v garáži máš zaparkované 3 meďaky a v hangári 2 lietadlá...čo je to pre teba nejaký diamant 😀 😀 😀

penguin1
1. júl 2008

vesi, nie verejne... 😀 😀 😀

penguin1
1. júl 2008

co myslis, preco stale chodiom do tej zahradky... 😎 lestim si medaky 😀 😀 😀 😀

vesi
1. júl 2008

ved ja viem pengi a tu machruješ, že makáš v záhradke 😀

zuul
1. júl 2008

ahojte dievčatá, 🙂

chcela by som sa k Vám pridať. síce nemám nejakú extra nadváhu ale tých 5 kíl dolu by ma úplne potešilo. pri výške 162 sa moja váha vyšplhala na 56 a všetko mám uložené na riti a stehnách.
dievčatá chcem sa opýtať akú veľkú úlohu zohráva cvičenie? ak cvičíte tak čo a ako často? ďakujem 😵

sticker
1. júl 2008

No ahojte. Teda, ak je to pravda s tým pivom...... ja keď pivo, tak malé tmavé, aby som tam hore niečo mala 😀 😀 😀

vesi
1. júl 2008

stiki, ale POZOR! nealko pivo 😀
zuul, najlepšie je aerobne cvičenie, + na brucho brušáky 🙂

monkula
1. júl 2008

vesi, teda, mne sa s Tebou dnes sníval taký sen.. 😝 😝 😀 😀
Hrali sme spolu volejbal, v našej telocvični na ZŠ, boli sme v jednom tíme, ty si boal strašná hviezda, ani si mi ruku nepodala 😠 😠
Zrazu so msa ocitla na pôrodnom stole a ty si ma držala a ruku a povzbudzovala si ma k tlačeniu 😀 😀 , potom sme zase boli spolu v nejakom dome a tam sme kávičkovali 😀 😀 😀
A teda vôbec, sa mi v poslednom čase sníva, že som tehu... 😲 😲 😲 😕

vesi
1. júl 2008

teda moni 😀 😀 😀 ešte sme sa ani nestretli a už sa ti so mnou sníva 😀 bola som aspoň kočka? 😀 😀 ale musím ti povedať, že by si ma k pôrodu nedostala, ja som to nezažila takto klasicky a mám z toho hrôzu 😝 😀

vesi
1. júl 2008

ináč volejbal bol na strednej môj najobľúbenejší šport 😀

monkula
1. júl 2008

no, ja som rodila dvakrát klasicky a ani ja by som nechcela vidieť pôrod z polohy lekára 😝 😝 , ale pozerala som na nete pôrod CR a ten mi nevadil.. 😀 😀
Ja som Ťa v tom sne videla ako tu nafotke, ešte si aj smečovala so Saškou na rukách..

vesi
1. júl 2008

moni, ale teraz som si spomenula, mne sa pred časom snívalo s tvojím pôrodníkom 😀 boli sme tam nejaká skupinka žien, niektoré tehule a on sa pozrel na mňa a hovorí mi " ale ty vieš, že už nesmieš..." 😀

monkula
1. júl 2008

vidíš vesi, nesmieš, nesmieš... a chceš...

monkula
1. júl 2008

prepáč Moni, tam ma l byť otáznik a chceš? 😀

nina81
1. júl 2008

no teda pengi ze diamand, a funguje to??? co ked ho ehm... ako to slusne povedat, stratis niekde v zachode?

certica
1. júl 2008

no vidim, ze tu je veselo 😀
mne sa tiez s niekolkymi babami tu z MK snivalo, aj take, co vobec nepoznam, dokonca si s nimi nepisem 😀
ja dnes moc nestiham, mam obidvoch cetov, viki mi spravil na balkone potopu, poodstreloval steny vodou z pumpy, kym som maleho kojila 😨

certica
1. júl 2008

certov

vesi
1. júl 2008

moni, blázniš?!!! nechcem a ty chceš? 😀

čerti 😀 😀

monkula
1. júl 2008

moni, blázniš?!!! 😀 😀

penguin1
1. júl 2008

certi, joooj, si mi pripomenula stare casy... 😵 ako som este ako decko v cinziaku striekala ludi z balkona 😀 😀 😀 😀 naramna zabava to bola pre mna 😀 😀 😀
nina, to ja som pisala, ze keby mi dakto povedal, ze po zjedeni diamatu schudnem, ihned ho kupujem a jem... 😀 😀 😀 co sa s nim bude diat POTOM, by mi bolo fuk 😎 😀 😀

danielitka26
1. júl 2008

hlásim že žijem ideme s neterkou na kúpko

certica
1. júl 2008

dani, tak zi a uzivaj slnko, vodu, zmrzku.. 😎 😀

nina81
1. júl 2008

pengi, no myslim keby bolo nejake rozumne vysvetlenie ze diamant rovna sa schudnutie, to by sa po takych mensich lacnejsich len tak zaprasilo,to by boli bezucelove pozicky... 🙂
Niekde som citala, ze bolo par podnikavcov co inzerovali zarucene recepty na schudnutie a potom ludom posielali obalky s malickym papierikom **Nezer**

sticker
1. júl 2008

Ahojte. Práve som dopila kávu a "zožrala" 8 ks marhúľ 😒 ☹ Mám také brušisko z toho..... 😠 Môžem pribrať z tých marhúľ? Nemám v pláne už nič jesť dnes. Ale normálne ma až bolí brucho 😅 😝